Hallo dames, Ik zal mijn 'toestand' haha even uitleggen. We zijn inmiddels een paar maanden bezig met zwanger te raken van ons 1e kindje. Ik ben in september gestopt met de pil, mn onttrekkingsbloeding gehad en vervolgens na 31 dagen mijn eerste echte ongesteldheid gehad. Ik heb vervolgens cyclussen van 31,32,31,33 gehad, best regelmatig dus, tot dusver niks te klagen. Afgelopen maand (had mijn nod op 24/25 jan geschat met een cyclus van 32/33 dagen) werd ik niet ongesteld, 3 testen gedaan en allemaal negatief. Het gekke was dat ik ook helemaal geen last had van menstruatiekrampen oid, ( wat ik normaal echt heel erg heb ) niks duidde erop dat ik ongi zou gaan worden ofzwanger zou zijn. Ik ben vervolgens op vrijdag 30 jan ongi geworden, zo'n 39 cyclus dus) een aardige uitschieter dus, baalde ik wel van maarja niks aan te doen, kan gebeuren! Maar mijn ongesteldheid was zo enorm bizar heftig! Heel veel donkerrood bloed en voor 2 dagen heeft het echt gegutst (sorry voor details) en zo plots het kwam zo plots was het na 3 dagen weer weg. Nouja ik dacht misschien komt mn lichaam gewoon ineens na die 5 a 6 maanden weer nog beter op gang en zal het wel. Maar nu, de afgelopen 2 a 3 dagen sla ik om als donder bij heldere hemel, ik kan van vrolijk ineens door een kleine opmerking volledig uit mijn slof schieten zo erg dat het mensen zelfs opviel. Gisteren kreeg ik ineens extreme hoofpijn zeurend bonkend en paracetemol was kansloos (nog steeds in mindere maten weliswaar last van), ik heb vlagen van of buikkramp en misselijkheid of extreme honger en als laatste, het meest gekke had ik gister bij het afvegen na het plassen een lichtrood roze veeg in mn papiertje en vanmiddag toen ik naar de wc ging een roze veeg in mn onderbroek. Ik heb een zw test gedaan maar die was negatief en volgens mijn normale berekeningen is het nog te vroeg voor een ovulatie laat staan een innesteling! Zijn er misschien dames die mijn verhaal herkennen of hier ook maar enigszins een touw aan vast kunnen knopen?! want ik snap er helemaal niets van. Misschien ook wel goed om erbij te vertellen dat we nog niet aan ovulatietesten of tempen doen.. Dus daar kan ik ook niets uit opmaken Dankjulliewel voor het aanhoren/lezen van mijn ontzettend lange verhaal
Volgens mijn berekening zou je nu op dag 14 van je cyclus zitten. De veegjes bloed die je vandaag heb gehad kunnen van een evt ovulatie bloeding zijn. Zou je een lf hebben van 16 dgn kom je uit op een cyclus van 30 dgn.... Je cyclus kan per jaar soms een of meerdere keren een uitschieter hebben... Ik zou t nog even afwachten, en kun je er straks echt geen peil meer op trekken zou ik toch je ha even bellen. En om zelf meer inzicht te krijgen in je cyclus is het mss wel handig om toch te gaan tempen en ovulatie testen te gaan gebruiken vanaf de volgende maand.
@lovelymommy84 Oke dankjewel, ja ik ga denk ik vanaf volgende maand maar proberen te tempen want dan weet ik misschien een beetje hoe of wat.. Je tast toch aardig in het donker iedere keer haha
Het is prettiger om te weten wat er gebeurd in of met je lichaam. Als je dat wet ben je ook rustiger. Stress is bijv niet goed voor n cyclus en ook daaroor kan de menstruatie bijv uitblijven en of later komen. Ik wil je heel veel succes wensen voor de komende maand!
Helemaal mee eens. Denk ook dat dat rozeverlies een ovulatiebloeding is. Google maar eens op ovulatiebloeding TS.
Dat je menstruatie ineens zo heftig is hoeft niks te betekenen hoor. Ik neem al een hele tijd geen anti conceptie en dr ene maand bloed ik erger dan de andere maand. Ik heb altijd helder rood bloedverlies zonder ook maar 1 keer buikpijn te hebben en toch kan het best heftig zijn. In 1 keer kan ik iets voelen en dan is het maandverband vol. Het is soms ook ineens na 3 dagen over. Ovulatie bloeding heb ik ook regelmatig. 1 keer een paar streepjes bloed en precies 14 dagen later ongesteld.