Ovulatie bloeding / innesetelings bloeding ?!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door NLJH, 18 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NLJH

    NLJH Bekend lid

    11 nov 2014
    686
    43
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Hi Meiden!

    Ik ben benieuwd wie er ervaring heeft met een ovulatie/ innestelingsbloeding. Ben zelf drie maanden geleden gestopt met de pil en heb voor het eerst deze cyclus 2 keer roze/bruine afscheiding gehad. Verschillende vragen;

    - Ovulatie bloeding vind die voor, na of tijdens de eisprong plaats?
    - Hoelang duurt zo'n bloeding gemiddeld?
    - Innestelingsbloeding; kleur van afscheiding, wanneer vind deze plaats?

    Ik snap dat ieder lichaam anders is maar daarom ben ik vooral benieuwd naar jullie ervaringen..

    Mijn eigen cyclus met hier en daar wat (voor mij) nieuwe symptomen.


    21-22-23-24 jan menstruatie

    7 feb enorm rommelende darmen
    8 feb roze afscheiding wc papier
    10 feb super erge rugpijn
    13 feb veegje roze afscheiding na t klussen
    14 feb bij afvegen licht roze afscheiding
    15 feb bij afvegen bruinige afscheiding
    Daarna niks geks meer... Nu 18 feb afscheiding wit van kleur en wel meer dan de dagen tussen de 15de & de 18de...

    Wanneer geklust; 25,27,29,31 jan 4,6,8,10,13 feb

    Alles bij elkaar opgesomd; wat denken jullie?! Kan ik ergens spreken over een ovulatie/innestelingsbloeding?

    Heb vanaf 1 feb tot 14 feb regelmatig ovu testen gebruikt (action) niet positief geworden..

    Sorry voor lange tekst maar wou even alles kwijt hihi:D
     
  2. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Normaal gezien net voor of tijdens de eisprong

    Zou in principe niet zo lang moeten duren, het is vaak maar een lichte bloeding of vermengd als wat slijm.

    Innestelingsbloed is meestal (oud) bruin bloed. Niet altijd, ik lees ook vrouwen die het zelfs rood gezien hebben. Het is in theorie geen grote hoeveelheid en vindt, logischerwijs, plaats na de innesteling (5-10 dagen na bevruchting). Het kan dus ook ongeveer rond je ingeschatte NOD liggen.

    Wat mij betreft kan het dus wel, maar goed :p enkel een extra grote portie geduld en duidelijke zwangerschapstesten kunnen je hier uitsluitsel geven ;) Wanneer is je NOD?
     
  3. NLJH

    NLJH Bekend lid

    11 nov 2014
    686
    43
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Hi! Dank voor je snelle en hele fijne duidelijke reactie!
    Ik heb nog geen regelmatige cyclus dus geen idee wanneer mijn NOD is.. 35 - 29 is het de afgelopen twee maanden geweest, zit nu dan op dag 29, vanmorgen getest met KV maar bleef wit:)

    Als je mijn cyclus zo leest, wanneer zou mn eisprong dan geweest (kunnen) zijn, als ik vanaf dan 14 dagen tel zou ik op mijn NOD zitten toch?
     
  4. Liza28

    Liza28 Fanatiek lid

    24 apr 2012
    1.229
    1
    0
    Marketing & Communicatie
    Brabant
    Haaai! Volgens mij zitten wij in hetzelfde schuitje ;)
    Hier 22-01 laatste menstruatie gestart en ik had op 07-02 en 08-02 een positieve ovulatietest. Maar dat is afhankelijk van de lengte van je cyclus uiteraard.. Die van mij is nu al 2 maanden 31 dagen en ook deze maand lijkt dat wel weer te kloppen... Had gistermiddag een omowitte zwangerschapstest maar mijn ovulatietesten liepen wel weer opnieuw op.. Gisteravond roze slijm en vanochtend ook nog een klein beetje (alleen bij afvegen) en nu niks meer.. Die test van gister heeft mijn hoop een beetje de kop ingedrukt maar ben nu wel weer een beetje hoopvol.. Bij mijn vorige zwangerschap had ik namelijk ook wat lichtroze verlies en van mijn menstruatie kan het haast nog niet zijn omdat die pas zondag of maandag is.. Hoop dus op innesteling en vandeweek alsnog een posi test.. Zou ook de negatieve test van gistermiddag wel iets verklaren ;) Succes met wachten en hopen, ik wacht met je mee!
     
  5. NLJH

    NLJH Bekend lid

    11 nov 2014
    686
    43
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Hi Liza! Wij zitten inderdaad in het zelfde schuitje; super spannend!
    Ik heb geen idee wat mijn cyclus is ben ''pas'' 2 maanden echt van de pil af; eerste ronde 35 dagen, tweede ronde 29 dagen.

    Ik heb vanaf 1-14feb ovu testen gedaan maar die bleven negatief, daarna ben ik gestopt dacht namelijk wellicht is mn eisprong voor de 1ste al geweest maar dat geloof ik nu niet meer.. Het kan dus zijn dat mijn eisprong de 15de geweest is gezien de lichte bloeding maar dat zou beteken dat we niet geklust hebben dus baal dr nu al van:(

    Voor jou ziet het er heel positief uit, zeker gezien het bij je vorige zwangerschap ook zo ging! Ik duim voor je, hou je me op de hoogte:)!
     
  6. Nora90

    Nora90 Bekend lid

    3 mei 2014
    531
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hii Ik heb een vraagje.

    Normaal voel ik mijn eisprong altijd, en krijg ik ook gelijk last van mijn borsten.
    Deze maand is dat precies zo gegaan, alleen kon k niet zo goed voelen wanneer de eisprong was.
    Nu heb ik dus onveilig seks gehad.

    Ik moet de 21ste of 22ste van de maand ongesteld worden.
    Maar nu heb ik sinds gisteren bij het plassen lichtroze afscheiding, dus vermengd met een beetje bloed.
    Vandaag meer dan gisteren.

    Ik moet dus pas over 3 a 4 dagen ongesteld worden.
    is dit een voorbode (heb dit nooit gehad) of is dit innestelingsbloed?

    Ik lees graag jullie reacties hierop... :D
     
  7. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Misschien net te vroeg gestopt met ovutesten? Ik heb dat ook voorgehad de vorige ronde. Conclusie: toen ik dacht dat ik een week voorbij m'n NOD was, ineens ms. Een week te vroeg gestopt dus met ovutesten ;)
     
  8. NLJH

    NLJH Bekend lid

    11 nov 2014
    686
    43
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Ja denk ook dat ik net te vroeg gestopt ben met testen en daardoor ook met klussen:(
     
  9. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Wacht, ik quote mezelf ff ^^

    Vervelend hè :)
     
  10. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Dat kan, maar zaadcellen kunnen soms wel lang leven hoor, tot 5 dagen dacht ik. Wij hadden de week na de testen ook nog geklust, maar natuurlijk niet bewust om zwanger te worden "want het was al te laat" (niet dus). Evengoed niet raak. You never know! :)
     
  11. Nora90

    Nora90 Bekend lid

    3 mei 2014
    531
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Heel vervelend idd, maar toch vraag ik me af of het uberhaubt een innestelingsbloeding kan zijn. Ik bedoel klopt dat dan met de dagen? :(
     
  12. NLJH

    NLJH Bekend lid

    11 nov 2014
    686
    43
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Hihi dat is waar.. 10 & 13 feb geklust en vanavond als nog weer even gezellig doen.. We waren gestopt met klussen omdat ik dacht dat mn menstruatie er dus aan kwam de 14de, maar toch niet... Nog even door klussen en hopen dat ze snel zwemmen of het eitje al gevonden hebben haha:p
     
  13. Liza28

    Liza28 Fanatiek lid

    24 apr 2012
    1.229
    1
    0
    Marketing & Communicatie
    Brabant
    Irritant is dat he.. Eigenlijk had ik altijd langere cyclussen dus ik start meestal pas op dag 10 met testen en dan meestal nog omowit.. Nu dus op dag 16/17 positieve ovulatietest.. En kom dan inderdaad uit op mijn cyclus van rond de 31 dagen.. Dus klopt bij mij wel.. Ben nu veel regelmatiger dan bij onze eerste.. Kan te maken hebben met hoe lang je de pil gebruikt hebt.. Veel succes!
     
  14. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Het kan dus zeker wel hoor, als je NOD binnenkort is. ;)
     
  15. fien2808

    fien2808 Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.180
    28
    48
    Zo is dat! Positief blijven! :cool:
     
  16. NLJH

    NLJH Bekend lid

    11 nov 2014
    686
    43
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    Haha inderdaad! Maar ik heb al zo weinig geduld, aardige zelf test het zwanger worden haha!
     
  17. Nora90

    Nora90 Bekend lid

    3 mei 2014
    531
    0
    16
    Vrouw
    NULL
    NULL
    afwachten dan maar :D
     
  18. NLJH

    NLJH Bekend lid

    11 nov 2014
    686
    43
    28
    Vrouw
    Amsterdam
    En daar ben ik weer
    Ik kan gewoon geen dag zonder jullie meiden haha! ;)

    Net naar de WC geweest en nu heb ik (denk ik) vruchtbaar slijm... Het is doorzichtig, ik kan er ''draden mee maken'' (lekker lekker, sorry) maar ik zit nu op cyclus dag..... Heb meteen een ovulatie test gedaan maar die blijft negatief.. :$

    Ook heb ik een foto gemaakt om het te vergelijken met afbeeldingen op google (is nooit goed) maar in deze wel handig want het lijkt te matchen..

    Iemand ervaring met vruchtbaar slijm op cyclus dag 30?
     

Deel Deze Pagina