Dus omdat je elkaars code hebt voor de telefoon is het niet stiekem? Wij hebben ook elkaars code, mocht er iets zijn kunnen we daardoor in elkaars telefoon. Totaal geen behoefte om in zijn telefoon te neuzen en hij ook niet in die van mij, wij vertrouwen elkaar! En niet omdat we beide daar in eerdere relaties nooit mee op ons bek zijn gegaan... En je manier van reageren zal echt niet alleen hiermee op deze manier zijn. Dat vind ik eerlijk gezegd moeilijk om te geloven! Daarbij als je al gaat dreigen dat je de relatie stopt als hij rookt etc blijkt daar ook niet uit dat je samen in een relatie zit en je relatie om het juiste draait. In een relatie zit je met zijn 2-en en dat is geven en nemen, en niet 1-persoon bepaald en de ander zal daar maar aan moeten voldoen ten alle tijden!
Je voelt je bedrogen. Omdat hij rookt. Dat kan niet anders dan door de hormonen komen! Ik ben ook anti hoor en zou ook niet blij zijn! Maar heb je je al af gevraagd waarom je man dit stiekem doet? Je kan van iemand houden en geloftes afleggen, maar je man is niet van jou, hij is een eigen individu op deze aardkloot. Als je wilt dat hij stopt, moet je hem niet behandelen als een klein kind. En dat jij in zijn telefoon gluurt vind ik ook niet goed te praten, dat heb ik echt nog nooit gedaan hoor, iets wat jij insinueert.
Ja hoor... Hij is hier niet het slachtoffer! Ik vind ook dat de reactie van TS overdreven is, maar dan nog is zij niet degene die gelogen heeft. Ik kijk trouwens ook wel eens in de telefoon van mijn man. Niet omdat ik op zoek ben naar geheimen of zo. Niet omdat ik wat vermoed. Gewoon interesse. Ik doe dat ook niet stiekem. Mijn man zit er vaak gewoon naast of zo en heeft daar geen probleem mee.
ik vind het behoorlijk hysterisch! maar die vent heeft ook geen ballen als ie niet eerlijk durft te zijn bang voor jou volkomen overtrokken reactie
Sjeee waar een mens zich al niet druk om kan maken. Ik zou ook liegen als ik zo iemand thuis had zitten geloof ik.... Sorry ts maar je reageert erg overdreven.
Volgens mij voelt ze zich bedrogen, omdat hij LIEGT over het roken. Ook wanneer hij er mee geconfronteerd wordt. En dan gaat het om een onderwerp, waarvan hij weet dat het belangrijk voor haar is. Of dat nou is over roken, crimineel gedrag of... weet ik het... stiekem snoepen. Als je voor elkaar kiest, dan heb je ook respect voor elkaars wensen, angsten, etc. Mits je die van elkaar weet. De man van TS weet al vanaf het begin, dat dit een belangrijk punt is voor haar. TS weet pas sinds kort dat haar man stiekem rookt. Hij heeft het al weet ik hoe lang voor haar verborgen gehouden. Misschien wel vanaf het begin. In dat geval is hij dus al met een leugen de relatie begonnen. TS zal nu misschien hier niet de relatie voor verbreken, maar was in eerste instantie de relatie niet begonnen, had zij geweten dat hij rookte. Ik snap dat TS in dat geval makkelijk zegt dat de hele relatie op een leugen is gebaseerd.
Je trekt het totaal uit verband! Hij is zeker geen slachtoffer nee. Hij is wel diegene die er blijkbaar maling aan heeft wat zijn vrouw vindt of hij heeft moeite met stoppen. Maar als je er niet over praat dan zul je dat niet weten hé. Met steun bedoel ik dus, zoals ze zelf al zegt dat ze altijd doet, achter hem staan en aangeven dat je hem wilt steunen in het stoppen met roken.
Ik ook Dit is zo gigantisch overtrokken. Ik zou mijn partner ook niks vertellen als hij zo hysterisch ging doen
Sorry, liegen is natuurlijk ooit goed, maar als je vaker zo reageert snap ik hem ook wel... Ik zou ook niet eerlijk zijn als ik weet dat er zo een reactie gaat komen! Come on.... op de bank slapen? Niet meer willen praten? Sorry maar ik vind echt dat je heel erg overdrijft!
Je slaat flink door wat mij betreft. Ik begrijp heus dat het niet leuk is maar ik vind dat jij je relatie flink op het spel zet op deze manier. Hij had er niet over moeten liegen. Maar hem ermee confronteren midden in de nacht en naar beneden te sturen en op de bank te laten slapen jeetje joh! Je maakt jezelf en je relatie stuk zo! Probeer het wat los te laten en vraag gewoon normaal of hij wil stoppen. Ik denk dat hij deze reactie verwacht had en daarom niets durfde te zeggen...
Ik ben 3 jaar geleden gestopt met samen met mijn partner, ik ben er ook zwaar op tegen en hij rookt nog wel eens af en toe met uitgaan. Ook waar ik bij ben. Gister ging t brand alarm af in huis door iets kleins in de keuken.. en ik kwam er gister achter toen zijn dochtertje van 3.5 hem veraden door te zegen dat er wel een rook uit zijn mond kwam als hij een sigaretje rookt!! Dus ik vroeg Oh dus papa rookt? Jaa zegt ze, nou toen die dus thuis kwam hebb ik verteld dat z'n geheimpje niet meer veilig is. En dat hij is veraden door z'n dochtertje.. Hahaha hij werd zo rood als een tomaat, maar zo boos kan ik er niet om worden.. Tuurlijk is t jammer dat tie erover liegt dat tie t ook doet buiten het uitgaan om.. Maar t is en blijft een volwassen man die t zelf voor t zegggen heb.. Dus nog geen 2 minuten laten zaten we al te lachen en te knuffelen en te dollen erover.. En belooft tie natuurlijk dat tie me trots zal maken en weer te stoppen .. Omdat hij t ook niet wilt.. Ja ja eerst zien dan geloven En Wel heb ik gezegt datie nu een week geen sex krijgt
Tjee wat een overtrokken iets zeg. rondsnuiten met wie mijn man omgaat? kun je ook gewoon vragen toch? Je ziet daar iets wat je niet aanstaat en flipt compleet, ik snap je man wel, die weet dat je radicaal tegen roken bent. hoe hij reageert met wil je niet kwijt is toch erg, OM HET ROKEN! Ja hij heeft niks gezegd, nou snap wel waarom, dit heeft totaal niks te maken met dat jij bedrogen bent. Mijn Ex heeft me met nou denk wel 20 meiden bedrogen, ja dat heeft er wel ingehakt, maar mijn partner vertrouw ik 100% terwijl hij vooral vrouwelijke mensen kent en mee appt. kijk nooit in zijn telefoon, heb er niks te zoeken en al helemaal niet om te kijken met wie die om gaat, dat klinkt mij als 0,0 % vertrouwen in de ander. Telefoon pakken voor youtube of Internet vind ik dan nog anders, maar zoals je zei rondsnuiten met wie die om gaat , sorry hoor ik vind dat niet normaal. Dus dat jij zo flipt , tja zoals ik al zei ik vind het overtrokken, excusus is wel op zijn plaats hier, en daarna eens goed praten! Misschien samen in therapie? Wat een drama om roken,nee het is niet gezond maar hij is volwassen
Jeetje.... Je gaat finaal uit je dakpan omdat je man stiekem rookt, niet netjes, maar jij reageerd nu net of je er achter bent gekomen dat je man elke week stiekem naar met aids besmette dames van lichte zeden gaat voor onbeschermde rampetamperij
Ik heb niet alles gelezen behalve de openingspost. Ik geloof dat is begrijp waarom je man het roken heeft verzwegen want je reactie is hysterisch. In mijn ogen gaat dit wel heel ver, misschien rookt hij om te ontstressen of gewoon een momentje voor zichzelf. Tuurlijk is roken niet gezond en nee het ruikt niet lekker maar om nou zo te reageren.