man "betrapt" stiekem roken.. ben kapot

Discussie in 'De lounge' gestart door Sabrinakenneth, 19 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Beckje

    Beckje VIP lid

    12 jul 2010
    8.652
    4
    36
    we hebben beiden heel lang gerookt, zou ook echt pissig zijn als ie weer begint, zeker omdat ie er zolang vanaf is en ik zo lang elke dag ervoor heb zitten knokken om er niet weer opnieuw mee te beginnen. ik zou het dan niet eerlijk vinden als hij er dan wel gewoon weer aan toegeeft. maar hell no dat ik zó kwaad zou worden.
    als ie erover zou liegen zou ik eerst wel enorm pissig zijn en dan vragen waarom ie erover liegt. en dan zou ik willen weten of het maar af en toe is of dat ie echt veel zit te paffen, want dan heeft ie wel ruzie, gezien dat financieel gewoon niet te doen is hier.
    maar zelfs dan zou ik niet gelijk over de toeren gaan....
     
  2. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Kijk geen probleem mee dat jij roken smerig vindt en geen goede combinatie met kinderen. Je zegt ook dat je niet blij zou zijn als je man stiekem zou roken. Waarschijnlijk zou je dan een gesprek aangaan en je standpunt op een redelijke manier naar voren brengen en dan eventueel kijken hoe je je man kan helpen? En niet gelijk een drama in 3 delen op poten zetten?
     
  3. mamabri

    mamabri Niet meer actief

    Nee, dat begrijp ik (en ik denk het merendeel) wel, maar ik val meer over hoe TS op haar man reageert. Gewoon ongelofelijk overdreven.

    Daarbij: NIEMAND heeft iets over een ander te vertellen, OOK je partner niet. Je hoeft het niet met elkaar eens te zijn, daar kun je boos over worden, je mag er je mening over geven, je kunt, wanneer je het er niet over eens wordt uit elkaar gaan, etc etc. Maar feit blijft dat je een ander niet je wil op mag leggen. Liefde is OOK elkaar vrij laten. Als je dus niet wilt dat je partner rookt en hij doet het toch is dat vervelend, maar het is zijn eigen keuze. Je bent immers beiden volwassen.

    En ik heb het uiteraard niet over vreemdgaan, want dat is iets tussen 2 partners. Wanneer je van elkaar houdt respecteer je de ander als zodanig. (wanneer je geen andere afspraken hebt gemaakt natuurlijk) Maar verder vind ik dat je nooit jouw wil op die van je partner mag leggen.
     
  4. YoungMama

    YoungMama Bekend lid

    20 jul 2012
    583
    0
    0
    Niet alle reacties gelezen maar ik kan me je gevoel wel voorstellen. Ik heb ooit zo'n zelfde voorval gehad met mijn vriend toen ik hoogzwanger was en ik was ontzettend kwaad en voelde me idd een soort van bedrogen, niet om het roken maar omdat wij er een afspraak over hadden gemaakt.
    Maarja hij is een volwassen vent en verbieden kun je het hem niet.
    Probeer het eens van zijn kant te bekijken, hoop dat jullie eruit komen.
     
  5. Kitty07

    Kitty07 Fanatiek lid

    5 jan 2011
    2.297
    25
    48
    Financieel administratief medewerker
    Ergens in Limburg
    Wij zijn ook beiden gestopt met roken (nu 5.5 jr geleden) en als mijn man nu weer stiekem zou gaan roken zou ik er ook écht niet blij mee zijn hoor!
    Maar om hem daarom nooit meer ergens mee te kunnen vertrouwen vind ik ook wel ver gaan.
    Denk wel dat het verstandig is dat TS hulp zoekt want dit blijft dan natuurlijk altijd een issue binnen de relatie.
    Nu is de aanleiding een sigaret maar morgen kan dat weer iets anders zijn.
     
  6. Anoniempje2011

    Anoniempje2011 Fanatiek lid

    1 jan 2011
    2.126
    0
    36
    NULL
    Drenthe :)
    wat een drama om een sigaretje... ik vind het ook niet leuk dat mn man rookt, maar pff leg het naast je neer
     
  7. adi

    adi Niet meer actief

    Weet je dat ik haar op juist de beste pro-roken reclame vind sinds lange tijd.
    Het zet zelfs de grootste anti rokers (waaronder mij) aan toe om haar rokende man te verdedigen :D
    Als ik hem was, had ik vannacht echt een peuk opgestoken nadat ik midden in mijn slaap uit mijn bed werd gegooid, en ik vind roken echt smerig!
     
  8. MZS

    MZS Fanatiek lid

    7 mrt 2014
    1.605
    0
    0
    Home sweet home

    nou inderdaaad
    maar nog erger dat ie gewoon naar haar heeft geluisterd en beneden is gaan slapen
    maar die is waarschijnlijk snel naar buiten gegaan om nog een sigaretje te roken door de ophef die zijn vrouw aan het maken was.
     
  9. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Hahaha :D
     
  10. sjak

    sjak Niet meer actief

    Hahaha! Ik vind roken ook smerig, maar als ze mijn veouw was gewwest had ik het er ook om gedaan ja! :)
     
  11. Indy1986

    Indy1986 Niet meer actief

    Als je man weet dat je een punt achter je relatie zet als hij rookt, snap ik wel dat hij er over liegt.

    Ik heb ook een hekel aan roken, maar wanneer mijn man zou gaan roken is dat nog altijd zijn eigen keuze.

    En om daar nu zo kwaad om te worden of een relatie te verbreken.... Waar gaat het over...
     
  12. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.230
    6.091
    113
    Ja nou inderdaad. ik krijg gewoon medelijden met die vent:). Terwijl ik het ook zo smerig vind.
     
  13. Luvv

    Luvv Fanatiek lid

    27 okt 2010
    2.803
    3
    38
    Mijn god ik ben t eens met de anderen. Mijn vriend heeft ook stiekem gerookt en ik vond t vreselijk maar dit is wel heel overdreven. Hij rookt nu nog steeds en weet dat ik t haat maar ben er wel achter dat hij toch niet stopt zolang hij er niet achter staat. Heb me er dus min of meer bij neergelegd al baal ik er wel van.
     
  14. Katenhond

    Katenhond Fanatiek lid

    14 aug 2014
    1.394
    174
    63
    Euh nou... NEE jij hebt de privacy van je man geschonden, en nee, dat doet niet iedere vrouw!
    En tsja... er is dus wederzijds geen vertrouwen?
    Ik denk dat jullie daar aan moeten werken dat de rest (inc. het roken) dus maar bijzaak is.
    Maar goed, dat is mijn mening....
     
  15. Miss Appletree

    Miss Appletree VIP lid

    21 mei 2013
    5.119
    193
    63
    Somewhere out there
    Uit je bericht merk ik op dat het roken echt een groot ding voor je is. Hoe komt dat zo? Puur uit nieuwsgierigheid. Vond je het vroeg verschrikkelijk dat je steeds in die rooklucht zat?

    Ik heb niet alle 24 pagina's gelezen, maar ik zag een aantal keer het woord 'overdrijven' voorbij komen. Ik vind dat dat woord altijd snel in een reactie wordt neergekwakt. Jij voelt wat je voelt. Klaarblijkelijk voel jij je echt bedrogen doordat hij niet eerlijk is geweest. Een goed gesprek is op zijn plaats. Mocht hij toch graag blijven roken, spreek dan af dat hij dat niet in jouw bijzijn doet, maar alleen op zijn werk. Wanneer hij er mee wil stoppen, steun hem daar dan ook in. Ik denk dat je man jou niet kwijt wil en er daarom over heeft gelogen. Verder zou ik gaan onderzoeken hoe het komt dat je hier zo'n heftige emotie over voelt. Komt dat omdat een ex je heeft bedrogen? Heb je dat allemaal wel goed verwerkt? Als je het gevoel hebt dat je niemand meer kan vertrouwen, kun je ook geen gezonde relatie opbouwen, ben ik bang. Sterkte!
     
  16. kusjes1986

    kusjes1986 Bekend lid

    24 jan 2015
    830
    0
    16
    NULL
    NULL
    #236 kusjes1986, 19 feb 2015
    Laatst bewerkt: 19 feb 2015
    Serieus??? als mijn man zo zou reageren zoals jij nu doet zou ik zelf ook van alles stiekem doen. Op zulke reactie zit je als volwassen toch niet te wachten. Als hij een sigaretje wil roken laat hem die lekker roken. Jij doet vast ook dingen waar hij niet heel blij van word.
    Ik zou zo reageren als mijn man een gangbang stiekem aan het doen was. Hemeltje
     
  17. LuckyMommy

    LuckyMommy Fanatiek lid

    17 feb 2010
    3.632
    1
    38
    Overdag bij mijn kids, Avonden & weekenden werken
    Je overdrijft.
    Ik rook niet, maar als ik wel zou roken en mijn man zo zou reageren zou ik hem niet eens serieus nemen en vragen of hij wel helemaal van de pot is gerukt, jeetje hij is volwassen en mag die keuze gewoon zelf maken.
     
  18. jessi

    jessi Fanatiek lid

    15 mrt 2011
    2.304
    13
    38
    Vrouw
    thuis mama
    Tiel
    Oke er over liegen is fout maar sorry dat ik dit zeg wat een dramaqueen ben je zeg! Het gaat over roken niet over een verhouding met een andere vrouw oid. Take a chill pill en relax...
     
  19. ATJ

    ATJ Lid

    29 mei 2014
    55
    0
    0
    Je huwelijk beëindigen omdat je man loog over roken.. koekoek?! Als ie nou was vreemdgegaan ofzo ok maar roken serieus?
     
  20. KimG

    KimG Bekend lid

    27 nov 2014
    790
    0
    0
    NULL
    NULL
    Punt 1. Ik vind het evenmin kunnen dat jij in zijn GSM gaat zitten snollen.

    Punt 2. Als hij erover liegt, wat zegt dat dan over jullie relatie?

    Punt 3. Ik denk dat je geweldig overdrijft. Ok, het is niet fijn als je zelf niet rookt én hij het dan nog achter je rug doet.
    Maar een relatie afbreken omdat hij af en toe eens een sigaretje rookt? Komop zeg...

    Als jullie uit elkaar zouden gaan dan zou dat komen omdat er een gebrek aan vertrouwen en volgens mij ook respect is.
    Als jij degelijk weet te vertellen welke bedragen er wanneer (en dan zulke kleine bedragen)van de rekening gaan, zou ik me toch wel eens vragen gaan stellen waar je mee bezig bent...
     

Deel Deze Pagina