Pffff even van me afschrijven.... Bonje gehad met mijn man die vervolgens in zijn boosheid zijn ouders heeft gebeld om zijn beklag te doen. Nu heeft hij maar de helft van het verhaal verteld waarop ik een smsje van zijn (stief)vader krijg. Ze vonden me maar kinderachtig doen, ik ben een moeder zo moet ik me ook gedragen, ik moet niet verwachten dat mijn man altijd maar naar mijn pijpen danst etc. Ik stond werkelijk perplex want zo iets heeft hij nog nooit gezegd. Maar sowieso, A. Waar bemoeien ze zich in eerste instantie mee? B. Ze roepen altijd dat ze onpartijdig zijn. Mochten we ooit issues hebben dan kunnen we altijd met ze praten want zij zullen nooit partij kiezen. Nou volgens mij is wat ze nu doen wel 1 kant kiezen. Ik heb vervolgens gereageerd dat ze graag onpartijdig willen zijn, mij dus dan ook niet zo'n sms moeten sturen. Dat ik de sms erg gemeen vond en op dit moment geen behoefte meer heb om iets te bespreken. Krijg ik een reactie: Ga eens raad vragen aan je moeder, misschien kan die je tot rede brengen. HUU???? Sorry... maar dit schiet mij zo in het verkeerde keelgat! Ik snap echt niet waar dit op slaat. Ik heb zo'n zin om hier weer op te reageren maar ik laat de eer wel aan mezelf, laat ze het lekker uitzoeken :x Hebben jullie wel eens aanvaringen met schoonouders? Even een beetje afleiding voor mezelf
Ik zou als je rustig bent geworden eerst even met je man praten en niet reageren per sms. Ikzelf heb geen contact meer bij mijn schoonmoeder, maar nodig haar wel uit voor de verjaardag van de meisjes. Ik geef dan een hand, maar praat er niet mee. Succes en hopelijk dat dit slechts een storm in een glas water is. Het blijft een situatie tussen jou en je man.
Ik had waarschijnlijk terug gestuurd dat hun zoon kinderachtiger doet door maar het halve verhaal te vertellen haha. Maar, ja, ik heb erg bemoeizuchtige schoonouders. In de trant van, ach dat doet ons menneke niet. Erg frustrerend want ik doe het dan dus altijd fout...
Misschien is het beter voor jullie om dit face-to-face uit te praten, dan om kinderachtig appjes naar elkaar te sturen
Ik had niet gereageerd op dat berichtje van de schoonouders maar wel mijn man eens flink aangesproken wat dat voor kinderachtig gedrag is om naar zijn ouders te rennen na een ruzie? :x
Zo kinderachtig is dat toch niet? Ik bespreek ook wel eens een meningsverschil met mijn moeder als ik bij niemand terecht kan en toch even mijn ei kwijt wil.
Ik ook en mijn ouders doen daar verder niks mee, dat is ons ding niet die van hun. Maar soms is een luisterend oor of advies wel fijn.
Sorry meiden...helemaal of topic maar moet het ff kwijt.. Imensa,elke keer als ik jou handtekening lees,lig ik in een deuk!Ik ben nogal een beelddenker,en zie mezelf al helemaal liggen
O ja hoor. Momenteel erge ruzie met schoonmoeder + zus die ook ongeveer op dezelfde manier als bij jou begonnen is.
Waarom gaat dit allemaal via de sms? Jullie zijn allemaal volwassen toch? Ga dit eens lekker face to face uitpraten.
Ik had dan weer niet via sms gereageerd. En persoonlijk vind ik dat je schoonouders niet perse fout zitten, je vent had niet moeten bellen met een half verhaal. En had ik eerder bij hem verhaal gaan halen dan bij je schoonouders. Ik vertel mijn moeder geen details eerlijk gezegd. Heeft ze niets mee te maken, buiten dat herinnert mijn moeder zich altijd de vervelende dingen en niet de leuke dingen, die ik dan later weer voor mijn voeten geworpen krijg. En mijn man ook. Dus ik onthoud mijn van ieder commentaar naar mijn moeder toe.
Ik vind zijn ouders kinderachtig om jou erop aan te spreken, het is iets tussen jullie. Ik gooi er ook wel eens dingen uit tegen mijn moeder over hem/ons / onze ruzies, mijn moeder geeft hem vervolgens de kans om zijn beklag tegen haar te doen en vervolgens zegt ze dat we goed met elkaar moeten praten en vervolgens doen wij dat!
Ik zou er verder niet op reageren, het is niet aan hen om jou terecht te wijzen. Hoe kinderachtig ze het ook vinden. Hier ook tig aanvaringen gehad, contact verbroken nadat mijn schoonouders zeiden dat het mijn schuld was dat we kinderloos zijn. Misschien komt het ooit wel weer goed (krijg ik dan later ook wel weer spijt van )
Fijn toch, dat hij dat met zijn ouders kan bespreken. Wilde dat ik dat kon. Vind het eerder raar dat jouw schoonouders zich er vervolgens in gaan mengen.
Serieus??????? Hij heeft ruzie met jou en hij rent naar zijn mammie? Ik had serieus doe vent van mij recht in zijn smoel uitgelachen. Iets met een navelstreng en een schaar?