Om te kotsen gewoon...!(schoonzus)!

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Ramona001, 27 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    We staan allemaal achter je hoor ! YOU GO GIRL ! :)
     
  2. Esthertje

    Esthertje Fanatiek lid

    6 sep 2006
    1.807
    0
    36
    Haarlem
    Heel goed van je dat je haar gebeld hebt, want dit kan ze echt niet maken!

    Succes.
     
  3. missmariska01

    missmariska01 Fanatiek lid

    ik zou al lang kwaad geworden zijn, vind echt niet dat dat kan wat zei allemaal zegt.
    haat ze kinderen ofzo?
    :confused:
     
  4. Lizzy

    Lizzy Bekend lid

    5 jun 2006
    584
    0
    0
    Rotterdam
    :confused:
    Ik lees dit nu pas, hoop dat je gesprek goed is gegaan.
    SUPER hoe je het aanpakt!
    Jeetje, hoe kom je erbij zulke seksistische dingen te zeggen over een klein kind!
    De rillingen lopen over mn rug!
    Wel heel fijn dat je er nog met je partner over hebt kunnen praten.

    Je staat VOLLEDIG in je recht.
    En ze heeft heel veel mazzel dat ze mijn schoonzus niet is :evil:
     
  5. babytje

    babytje Bekend lid

    9 jan 2007
    926
    0
    16
    en hoe is het gegaan?
     
  6. Anakin

    Anakin VIP lid

    17 mrt 2006
    6.694
    301
    83
    Wat een ontzettende idioot! :confused: :confused:
    Ik zou echt woest zijn op haar...

    Ik ben benieuwd hoe het gesprek verlopen is.
     
  7. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    En En En En ? Heb ie het al verteld ? ben benieuwd hoe het is afgelopen ;)
     
  8. Ramona001

    Ramona001 Actief lid

    24 jul 2006
    397
    0
    0
    Hey allemaal,
    Ik heb gisteren verteld dat ik het niet normaal vind wat ze zegt, dat ze mij daar mee kwetst en dat je zulk soort dingen niet zegt tegen een baby.
    Maar ze zei zelf dat ze zich van geen kwaad bewust was :(
    En het was maar net hoe ik het opvatten, maar ik zei ook dat ik het NIET wil hebben dat ze ooit nog zulke dingen zegt over mijn kind.Ze zei toen oke ik zal het proberen, ik zei NEE gewoon niet meer doen!
    Ik heb ook gezegt dat ik het er met andere moeders over heb gehad en dat iedereen het onacceptabel vind, en toen zei zij: nou ik denk er anders over en het is ook maar net hoe jij het hebt gebrachtvoor mij was het gewoon een geintje.
    Met dat pijpen kon ze zelfs niet meer herinneren dat ze dat had gezegt....

    ik zei ook: dat je tegen een volwassen persoon een keer mongool zegt nou ja dan krijg je van die persoon wel een opmerking terug maar ik MOET voor mijn baby opkomen en dat is gewoon het moeder gevoel, daar kom ooit misschien nog wel achter, Als je aan Sem komt kom je aan mij!
    Het corrigeren ben ik ook duidelijk in geweest, want dat is alleen de taak van mij en John, Maar dat heb ik er al een keer duidelijk gemaakt (ze was toen ook geschrokken zei ze, GOED VOOR HAAR!)

    Ze reageerde alleen niet op t feit dat ik zei, jij zou het ook niet leuk vinden als mensen dit over jou baby zouden zeggen...

    Maar al om al voor haar was het een lolletje en ze weet nu dat wij dat niet accepteren dat soort rare geintjes, en het bemoederen over mijn kind is ook afgelopen en het bemoeien.
    En flikt ze het weer dan laat ik haar goed herinneren aan het gesprek wat we hebben gehad.

    ik snap gewoon alleen niet dat ZEI niet snapt dat geen enkele moeder dit niet zou accepteren,
    Volgens haar houd ze net zoveel an ons jochie als ieder anders in de familie...

    WE ZULLEN ZIEN....
    Ze weet nu haar plaats!

    Allemaal HEEL erg bedankt voor jullie steun, en is er weer een keer wat, dan zet ik wel haar tel nr. op zwpagina, haha

    Veel liefs van ons
     
  9. Mama26

    Mama26 Bekend lid

    29 okt 2007
    786
    0
    0
    Goed van je dat je dit gezegd hebt. Echt knap!

    Ik heb ook een rare schoonzus, maar ik durf niets tegen haar te zeggen, ik ben echt een watje wat dat betreft. Ben bang dat ik het dan erger maak. Maar als zij ooit iets tegen mijn dochter zou doen dan zou ik ook zeker iets zeggen hoor! Niemand komt aan onze kindjes!
     
  10. Ramona001

    Ramona001 Actief lid

    24 jul 2006
    397
    0
    0
    Ik vond dat het ook tijd werd om na 9 mnd eens wat te gaan zeggen, ik voel me nu ook veel sterker.
    Het probleem is, je wilt de vrede bewaren in de familie..
     
  11. Mila24

    Mila24 Fanatiek lid

    30 jun 2007
    2.199
    0
    0
    Antwerpen
    Ik had haar al met de eerste opmerking een oplawaai verkocht.
    Mijn zus heeft 1 X mijn kind k*t jong genoemd, dat heeft ze geweten want niemand zal over mijn kind 1 verkeerd woord zeggen.
    De volgende X als ze het weer doet echt een uitbrander geven, waar haalt ze het lef vandaan zeg! Ik zou bijna denken dat ze niet 100% is
     
  12. Mila24

    Mila24 Fanatiek lid

    30 jun 2007
    2.199
    0
    0
    Antwerpen
    sorry lees net dat je al een gesprek heb gehad met haar.
    Ik blijf het een vreemde dame vinden die volgens mij niet helemaal spoort ;) goed van je dat je het tegen haar heb gezegd.
     
  13. Juud

    Juud VIP lid

    21 nov 2006
    9.608
    0
    0
    Goed zo Ramona!
    Ik denk dat je nu juist de vrede hebt bewaard, want je hebt het niet te ver laten komen en nu kunnen jullie verder. Als zij er straks toch niet mee om kan gaan, heb jij in ieder geval je best gedaan.

    Succes en fijn 2008!
     
  14. Ramona001

    Ramona001 Actief lid

    24 jul 2006
    397
    0
    0
  15. Mama26

    Mama26 Bekend lid

    29 okt 2007
    786
    0
    0
    Mila24, k.tkind? Dat meen je niet? Dat vind ik echt NIET kunnen!
     
  16. Adine

    Adine Fanatiek lid

    12 sep 2006
    2.355
    0
    0
    Ridderkerk
    Ramona, bewondering voor je, hoe netjes je dit hebt aangepakt. Eigenlijk verdient zij niet zo'n lieve schoonzus.
     
  17. Mila24

    Mila24 Fanatiek lid

    30 jun 2007
    2.199
    0
    0
    Antwerpen
    Nee ik ook niet en het ging ook nergens over want Yildiz had een kaarsje van tafel gepakt en toen zei ze dus wat een k*t kind ben je toch.
    Ik heb dus ook gezegd dat het de laatste X was dat ze dit zei want de volgende keer krijgt ze echt een mep van me, vindt het ronduit aso om dat tegen een kind te zeggen.
     
  18. Daan0201

    Daan0201 Fanatiek lid

    28 okt 2005
    1.830
    0
    0
    Nou ja zeg! Daar zou ik ook boos om worden hoor!

    Maar ik snap eerlijk gezegd niet dat jouw partner dat kan accepteren...
     
  19. Vera

    Vera Fanatiek lid

    17 apr 2006
    2.604
    1
    0
    Ik ben het helemaal met Juud eens. Juist door op tijd aan de bel te trekken en er over te praten voorkom je erger. Goed dat je het zo hebt aangepakt Ramona! Echt klasse.
    En het scheelt dat je hier andere mama's achter je hebt staan he, kan me voorstellen dat dat je net wat sterker maakt.
    Fijn dat het gesprek goed is gelopen. Nu kan je hier weer op terug grijpen, mocht er in de toekomst iets misgaan.
     
  20. bonnievdakker

    bonnievdakker Fanatiek lid

    10 jan 2007
    1.081
    0
    0
    Kleuterjuf
    Sassenheim
    Ik snap dat je de vrede wilt bewaren, maar dit soort dingen kun je niet over je kant laten gaan! Ik vind het heel goed dat je het met haar hebt besproken. Laat je kleintje aub niet alleen met haar. Bij dit soort mensen weet je nooit wanneer de balans omslaat!
     

Deel Deze Pagina