Welk van de 2 soort behang vinden jullie leuker voor een meisje. Ik hoop over een tijdje een andere woning te krijgen dus ben me aan het oriënteren.
Beide erg leuk! Maar wel totaal verschillend, dus hangt ook een beetje af van de stijl van de meubeltjes enzo en welke kleuren je nog meer gebruikt. Voor een echte babykamer vind ik de eerste wel heel mooi. De tweede is heel vrolijk, maar ook wel druk.
Bedankt allemaal. De rest blijft dan waarschijnlijk wit. Haar meubels zijn wit met donkerbruin erbij. Meen van twf.
Ik vind de eerste echt helemaal fantastisch!! Dat laat ook veel meer ruimte voor de inrichting van de kamer. De tweede gaat erg overheersen. Dan kom je al bijna uit bij effen accessoires en dekbedovertrekken.