Heej zwangere dames, Ik ben op dit moment 28 weken zwanger en bij mij begint de nesteldrang er al aan te komen. Ik merk dit vooral omdat ik alles schoon wil maken, de kleertjes wil wassen, alles wil opruimen etc. Wij starten over 2 weken met het maken van een vliering. En dan ben ik al 30 weken zwanger. Hebben jullie ook al "last" van nesteldrang en vanaf welke week? En hoe komt dit bij jullie tot uiting? Doen jullie op het laatste moment ook nog een verbouwing of iets anders? Ben benieuwd!
Vanaf het moment dat ik wist dat ik zwanger was begon ik eigenlijk als een bezeten alles af te wassen etc...helaas tevergeefse moeite maar denk dat het weer zo gaat zijn bij een volgende zwangerschap Wat is een vliering als ik vragen mag? (domme belg dat ik ook ben)
Hier ook al last van nesteldrang en ben (pas) 17 weken. Met name de wat grotere dingen kom ik nu niet aan toe, omdat ik al een kleintje rond heb lopen.. Vorige keer niet echt gehad, Dus nu ga ik me er lekker aan overgeven. Heb ik weer een schoon huis. Een vliering is een zolder
Oh ja hoor, ik heb vanaf week 25 enorm nesteldrang gehad We zijn na de 20 weken echo begonnen met de aankopen en met 27 weken hadden we werkelijk alles al in huis, ik ben 7 weken lang helemaal los gegaan Rond de 25 weken ook begonnen met alles uit te wassen. Dus rond 27 weken waren we overal klaar mee, heb daarna nog alle kasten in de woonkamer en keuken uitgesopt en met 34 weken was alles helemaal klaar en schoon. Maar goed ook want moest toen stoppen met de morfine en wist dat ik daarna niet veel meer kon doen. Gewoon je gevoel volgen, doen waar je zin in hebt, dat werkte bij mij het beste.
Hier vanaf het begin al. Ben alles gaan opruimen en schoonmaken. Als ik het niet deed, kreeg ik letterlijk rillingen. Vorige keren ook gelijk last van gehad. Ook op mijn werk moet alles opgeruimd en schoon zijn. Best irritant 😁
Ben,nu 35 weken maar met drie kids thuis en vakantie kom ik niet echt aan,iets toe Vandaag staan iig keuken op me,planning en badkamer die twee moeten gedaan,zijn,vandaag, weekeind heb ik zolder gepland. Ben,ook alles uitruimen,weg gooien sorteren etc. Vreselijk kan heel dag bezig zijn alleen ja met meerdere kids blijf je bezig
Ik had er rond 29 weken last van en het gekke is mn vriend ook .. 😜 we hadden beide ineens dezelfde ideeen wat betreft alles wassen etc
Ik heb ook echt last van nesteldrang! Meer dat ik me stoor aan alles wat ik zie. Ik wil alles perfect hebben. Het erge is dat mijn vriend zo rlxd is als ik weet niet wat en niet ziet waar ik me druk om maak. Ik moet echt ver van tevoren vragen of hij iets wil doen of in elkaar wil zetten. Verder doe ik de meeste dingen zelf qua inrichting of kleertjes sorteren etc etc.
Nee, niet echt last van eigenlijk (ik ben nu ruim 36 weken). Omdat de werkkamer van mijn man de babykamer moest worden moest de zolder afgewerkt worden zodat zijn werkkamer naar boven kan. Dat was even flink klussen maar dat is nu klaar. Het wassen van de kleertjes hoorde voor mij gewoon bij het inrichten van de babykamer. De kleertjes die ik nog bijgekocht heb zijn nog niet eens gewassen. Omdat we volgende week nieuwe vitrage krijgen is mijn moeder komen helpen met ramen wassen. Tegelijkertijd heb ik de keukenkastjes gesopt en de spulletjes voor de baby erin gezet. Dus ik ben wel dingen aan het voorbereiden maar het voelt niet echt als nesteldrang. Ik vind het ook wel een fijn idee dat de kraamhulp straks schone kastjes te zien krijgt, haha!
Ik had het heel erg vanaf 30 weken, nu alles klaar is voor de baby is het weer weg. Al wil ik nog wel graag dat alles schoon is maar ben erg kortademig en moe dus ben niet meer als een gek bezig.
Uhhh nee heb ik niet echt last van. Behalve in mijn klas dat komt omdat ik met een sloddervos samenwerk. Mijn eigen troep thuis kan ik mij niet zo aan storen.
Hier ook enorme drang om alles schoon te houden. Helaas een uk je van 2 rondlopen die alles na een dag weer vies maakt en ik dus steeds opnieuw kan beginnen pffff
Ja hoor hier ook nog lekker op t gemak alles nog een sopje geven en glad houden Grote schoonmaak woede 2 weken geleden gehad! Zelfs de gordijnen en al heb ik gewassen.. Keuken uitgemest en grondig gesopt. Wc en badkamer helemaal ondersteboven Maar nu is t alleen kwestie van bijhouden Hahahaha Heerlijk Ga morgen me vriezer vullen Dus hele keuken dag op de planning Nassi Spaghetti saus Soep lekker een zooi maken zodat ik wat in kan vriezen Koelkast en vriezer en kastjes lekker volstampen En dat was t laatste op me lijstje