Zou anders 7 flesjes van 120/4 aanbieden en kijken hoe je kleintje daarop reageert misschien drinkt hij een flesje niet helemaal leeg of laat er juist meer tijd tussen. Soms wilt een kindje wat meer of minder drinken zolang je maar niet over de liter en 30 schepjes gaat. En rijstebloem zou ik idd nog niet gaan geven met deze leeftijd.
Rijstebloem is te vroeg nu. Heb je toevallig nog andere veranderingen gezien in het gedrag van je kleintje? Hangeriger? Het is de tijd van een sprongetje, misschien wil ze nu wat vaker drinken vanwege een sprongetje, misschien kleinere flesjes en dan vaker op een dag?
Hoe gaat het nu met je kleintje? Als ze zo onrustig zijn is er vaak toch iets anders aan de hand dan echte honger. Misschien krampen?
Hoe lang doet hij over een fles? Hij krijgt idd flink teveel. De maximum is 175 ml per kg lichaamsgewicht per 24 uur. Door nu steeds de flesjes op te hogen, is de kans groot dat hij steeds meer gaat vragen. De natuurlijke maaginhoud van een baby van deze leeftijd is rond de 80cc. Rijstebloem is veel te vroeg.
Ik wil sowieso nog niet beginnen met rijstebloem. Hij is volgens mij nog veel te jong daarvoor. Hij is een hele rustige baby.. Weinig huilen weinig krampjes alleen rond etenstijd leek hij net een brandweersirene? En de fles was gewoon niet genoeg. Heb het opgelost door 1 afgestreken lepeltje johannesbroodpitmeel door zijn fles te doen (dikkere melk) en nu drink hij netjes 120 x 6 en blijft er soms een beetje in de fles. Dat spul klontert wel als de pest, maargoed. Leuke bijkomstigheid; hij slaapt er zelfs 5 uurtjes van na z'n late fles
ZO dat is nog eens fijn zo'n tevreden baby! Was alles maar zo simpel opgelost haha. Ohja doe je ook de voeding + jbpm eerst in een voedingstorentje en dan schudden?Dan schud je de losse poeder door elkaar en dan met een vork roeren. Ik heb nooit geen klonters weer gehad
Ik roer er eerst altijd goed met een vork doorheen.. En idd eerst klaarmaken in een poedertorentje en daar ook goed door mengen. Schudden zou ik niet doen ivm meer lucht.
Heb net jullie tips geprobeerd, maar het blijft klonteren? Haha ik heb het uit narigheid maar door een theezeefje geschonken
Fles aanmaken met gedeelte gekookt water en dan aanvullen met koud water. Hier deed is het aantal schepjes poeder en jbpm in een kleine maatbeker. Vervolgens gooide ik hier water bij dat net van de kook kwam en dan door roeren met een vork. Dit weer in de fles gieten en dan de fles aanvullen met koud water. Let op dat je wel aanvult tot de totale hoeveelheid. Dus als je 120+4 schepjes geeft, is in totaal 135cc, dus dan aanvullen tot 135cc en niet tot 120cc. Misschien kan je dit nog uit proberen?
Wilde net zeggen: johannesbroodpitmeel proberen, maar dit doe je al Mijn dochtertje dronk snel en begon ook steeds meer te drinken. Ben toen Johannes broodpitmeel gaan gebruiken en toen kon ze over op minder flessen.