Jo Frost: Nanny on tour

Discussie in 'Films, televisie en nieuws' gestart door pientje1, 3 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sugartje

    Sugartje Niet meer actief

    Er is hier al een topic over
     
  2. xElles

    xElles VIP lid

    24 mei 2013
    9.575
    2.232
    113
    Rtlgemist.nl
    Of de rtlgemist app
     
  3. jojo32

    jojo32 Fanatiek lid

    26 nov 2008
    1.871
    8
    38
    nu huisvrouw
    grunn



    dankje
     
  4. maliro

    maliro Niet meer actief

    Wat een reactie zeg. Incapabel dom mens? Of iemand die er volledig finaal doorheen zit, door de bomen het bos niet meer ziet, niet meer weet wat ze moet en hoe ze dat moet doen en zich enorm eenzaam voelt.. het is niet goed hoe ze doet maar om haar incapabel dom mens te noemen vind ik wel een ander uiterste.. deze dame zoekt hulp. Er werd genoemd dat ze een lichte depressie heeft, ze heeft enorm veel meegemaakt in de laatste jaren. volgens mij getuigd het feit dat ze hulp zoekt én aanvaard van kracht en moed, want dat is echt niet gemakkelijk. Ze wordt voor heel NL tentoongesteld, gaat met de billen bloot, wordt door half NL veroordeeld, ik zou het niet durven hoor..
     
  5. mumija

    mumija Niet meer actief


    In mijn ogen helemaal niks mis mee..;)
    Mijn derde kind was ook erg bang en riep ook altijd om van alles en nog wat. Daar heb ik heel wat uren naast gezeten hoor.
    En als ie dan een keer ´s nachts wakker werd, mocht hij gewoon bij mij in bed. Heerlijk.
     
  6. sydneys

    sydneys Niet meer actief

    Ik werd boos in het begin! Hoe ze dat ventje de trap op gooit, hoe hard ze hem sloeg! Pure mishandeling!
    Mijn ventje is mijn alles. Het is echt een eer om mama van hem te mogen zijn dus zulke dingen kan ik niet begrijpen. Zelfs al heb je problemen, dat zijn u problemen en niet van een onschuldig kind.

    Maar toch vind ik het knap van haar dat ze Jo Frost heeft ingeschakeld. Heel Nederland ziet je, wie weet heel de wereld.
    Ze hebben het goed gedaan, ze is op de goede weg. Ze weet nu dat het ook anders kan en ik hoop oprecht dat het hun goed gaat lukken en ze het over een tijdje ook een hele eer vind om mama te mogen zijn van dat manneke en dat dochtertje.
    Mocht ik haar tegenkomen zal ik haar niet stom aankijken, ze is met de billen bloot gegaan en dit was en hele moeilijke beslissing voor haar wat niet iedereen durft dus uiteindelijk toch respect voor haar als ze nu op deze weg blijft doorgaan.
     
  7. mumija

    mumija Niet meer actief


    Eigenlijk zeg jij precies hoe ik het ook zie. Er zitten bij deze aflevering echt 2 kanten aan bij mij.

    Maar dat hardhandige...dat slaan terwijl hij schreeuwt om zijn moeder...dat gaat bij mij door merg en been.
    Ik kan daar helemaal niet tegen.:(
     
  8. Zoe123

    Zoe123 VIP lid

    9 feb 2013
    11.804
    5.941
    113
    Vrouw
    Deze reactie zegt eerder wat over jou,eerlijk gezegd...
     
  9. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    19 mrt 2014
    2.080
    0
    36
    Nou iedereen heeft wel een mening klaar liggen zeg.

    Allemaal PERFECTE ouders blijkbaar, die nooit eens iets verkeerd doen ;)

    Wat deze vrouw deed is niet goed te praten nee, maar ze ZOEKT TEMINSTE HULP.

    Als er er een kindje vermoord wordt is arm kindje maar ook arme moeder want hoever is het dan wel niet gekomen , deze vrouw ziet wel in dat ze het niet goed doet , zoekt hulp, en krijgt daarna een hoop perfecte ouders over haar heen en ze kan zich hier niet eens verdedigen.

    dan over het slapen, ik heb er zo 1 gehad, en zolang je niet weet wat het is oordeel dan niet!.
    als ouder zeker als je geen partner hebt om je te ondersteunen wordt je er GEK van, je bent compleet uitgeput waardoor je echt niet meer rustig en kalm kan blijven op sommige momenten.
    Lekker samen slapen, joh succes als je een beetje pech hebt slaapt die met 10 nog in jou bed ;)

    je kan niet alles met koetsiekoetsie oplossen, je mag als ouder echt wel eens consequent zijn, maar blijkbaar is dat ook al mishandeling. ;)
     
  10. Koon

    Koon Niet meer actief

    Consequent zijn is altijd goed! Dat heeft niks met mishandeling te maken dat weet je zelf ook wel.
    Consequent zijn betekent gewoon doen wat je zegt. Dat heeft niets met streng of hard zijn te maken.
    Alle kinderen hebben grenzen nodig (is mijn mening). En de ouder bepaald deze grenzen.
    Maar een kind dat echt angstig is kan je beter niet terug zijn bed in stoppen en laten brullen. (Ik heb de uitzending overigens niet gezien, dus ik weet niet wat er precies aan de hand was hoor)
    Angst is echt niet goed voor de ontwikkeling en zeker als een kind ook nog het gevoel heeft daarmee niet op zijn ouders/verzorgers te kunnen vertrouwen.
    Samen slapen is niet jouw manier, dat kan. Dat mag.
    Maar (tijdelijk) samen slapen betekent echt niet dat ze in de puberteit nog bij jou in bed kruipen hoor.
    Als jij zo angst kan wegnemen en vertrouwen op kan bouwen bij je kind is dat ook heel veel waard en absoluut niet slecht.
    Ik vind Jo Frost persoonlijk 10x niks omdat ze niet kijkt naar de oorzaak achter gedrag en altijd hetzelfde inzet.
     
  11. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    19 mrt 2014
    2.080
    0
    36
    Dat samen slapen zeg ik omdat die van mij dit dus deed tot 10 jaar, die kreeg je met geen poot meer in eigen bed, ja eventjes en snachts kwam die dan naar mij ;)

    Consequent zijn doelde ik nu alleen eventjes op het slaap gedeelte , en he blijkbaar heeft het gewerkt kind gaat zo terug het bed in, ipv UREN erbij moeten zitten.

    die van mij gilde het ook zo uit, en die was niet angstig, of zielig, kinderen zijn niet acherlijk en weten precies hoe ze ouders om hun vinger kunnen binden, met de andere 2 gedaan zoals Jo Frost het deed en met hen NOOIT slaap problemen gehad.

    Dus ja zijn jullie allemaal psychiater van beroep dat jullie zo kunnen zien wat er mis is met Scott (psychisch) ? Er hoeft niks mis te zijn, het kan ik gewoon een stront vervelend jochie zijn die door had over mama heen te kunnen walsen.
     
  12. Koon

    Koon Niet meer actief

    Geen psychiater nee. Ik heb in mijn werk wel heel veel te maken met probleemgedrag.
    Maar heel weinig kinderen zijn 'strontvervelend' omdat ze nou eenmaal zo geboren worden.
     
  13. Ismi2006

    Ismi2006 Bekend lid

    1 mrt 2015
    803
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik heb de aflevering ook gezien. Ik vind dat hier altijd gauw gegooid wordt met vooroordelen. Je weet niet of het er erger aan toe gaat zonder de camera's erbij, je weet niet of er een psychische oorzaak is..

    Moeder handelt uit pure onmacht. En nee, dit is absoluut niet goed, maar daarom zoekt ze ook hulp. Maar kijk eens wat ze allemaal heeft moeten doorstaan. Dat je op zo'n moment eerder je geduld verliest en niet meer weet hoe je het wel moet aanpakken, is niet gek.

    Ik herkende hierin heel veel van mijzelf. Ik heb ook een hele periode gehad waarin ik gestrest was, niet goed kon relativeren en ook absoluut geen lieve mama voor mijn 2 kindjes kon zijn. Intussen is het wel weer opgelost want ik weet zelf de oorzaak en heb veel hulp gehad van mijn man en mensen van buitenaf. Ik ben nu weer de rustige, lieve mama en heb echt 2 schatten van kinderen. In die slechte periode leek het ook echt of de kinderen doorhadden dat ik heel slecht in mijn vel zat en ze probeerden juist van alles. Puur een schreeuw om aandacht, wat Jo Frost ook zei, negatieve aandacht is beter dan helemaal geen aandacht.

    Ik vind het superknap van moeder dat ze zo open en bloot op tv durft om zich te laten helpen. Het heeft ook zeker geholpen en ik hoop voor haar dat ze dit vol kan houden.
     
  14. Nosam

    Nosam Bekend lid

    28 jan 2014
    842
    6
    18
    ✖
    Ik schrok echt toen ik zag hoe hard ze dat kindje
    op de trap 'gooide' en daarna ook nog ff sloeg.
    Af-schuw-lijk! Ik kon er bijna niet naar kijken.

    Wat zal die vrouw ten einde raad zijn geweest.
     
  15. mumija

    mumija Niet meer actief


    Nou nou nou; en jij oordeelt niet?
    Ik weet heus wel waar ik het over heb. Ik ben altijd 's nachts alleen geweest. En ja; mijn zoon heeft tot zijn 9 jaar regelmatig bij geslapen.

    Dat zij hulp zoekt bij het eerste het beste televisieprogramma moet zij weten. Daar kiest zij voor, mijn keuze zou dat niet zijn.
    Maar dat je dan akkoord gaat dat heel Nederland ziet dat je je kind mept, schreeuwt en constant aan z'n arm trekt, dan moet je met de billen bloot en kan heel Nederland over je oordelen.

    En dat jij haar consequent noemt? Vind jij dat schreeuwen en meppen consequent?
    Mijn hemel zeg; het kan echt niet altijd koetsjiekoetsjie zijn, maar als je je voor de camera al zo gedraagt, hoe zal dat dan zijn als de camera uit staat? En daar val ik over ja, ik hou niet van mishandeling; daar hoef je niet perfect voor te zijn hoor.;)
     
  16. Charlie007

    Charlie007 Niet meer actief

    +1 Kimberly33, hier ook geen kindjes in ons bed. Het is nooit nodig geweest, in het eerste jaar hebben we ze zelf rustig leren in slaap te vallen dmv slaapritueel, dag doornemen en er even kort erbij blijven bij de wieg.. hand op de rug en rustig toespreken dat het veilig is om te gaan slapen.....en verder rust en regelmaat...

    Nu gaan we gewoon zonder problemen naar boven, in bad, voorlezen en in bed en in bed neemt de slaaphaas het van mij over en kan ik meteen weglopen, elke dag.

    Ik weet niet of dat jongetje angst had, hij wilde wel het licht aan maar uiteindelijk ging hij wel slapen. Je moet je kind gewoon veilig doen voelen in zijn eigen kamer/bed...en dat ook benoemen.

    Inderdaad allemaal perfecte ouders hier. Ik heb ook wel eens mijn jongetje met een pak slaag op de trap gezet...gek werd ik van hem...soms is het allemaal niet zo makkelijk en halen ze het bloed onder je nagels vandaan en handel je niet goed.

    Jo Frost pakt het prima aan...gewoon duidelijkheid en regels.

    En zijn moeder was echt niet zo incapabel en dom, het kleine meisje was immers prima rustig en zat gewoon aan tafel. Daarbij sprak moeders goed engels met een uitgebreide woordenschat dus dom was ze zeker niet. Gewoon uitgeput en de weg kwijt qua opvoeding van de oudste. Ik vond dat ze de instructies goed opvolgde en het veel beter ging aan het einde. Ze zocht tenminste hulp inderdaad.
     
  17. Kimberly 33

    Kimberly 33 Fanatiek lid

    19 mrt 2014
    2.080
    0
    36
    Nee ik noem dat niet consequent ik doelde op het stukje van jo frost en het slapen ;)
    dat andere heeft niks met consequent te maken ,maar dan nog ben ik van mening dat deze vrouw uit wanhoop reageerde en niet kom laten we hem maar even lekker in elkaar meppen ;)
     
  18. senna999

    senna999 Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.815
    1
    0
    ik heb ook de uitzending gezien. pfff
    ok het wordt dramatisch neergezet maar ze mept toch echt wel haar kind en ook zet ze hem nogal hard op de trap neer.
    onmacht;woede;frustratie... tja ze is gewoon op zeggen ze dan maar mag je dit dan gaan doen? de een zal nee roepen en de ander heeft er wat begrip voor.

    ik kan wel zeggen dat als je niet kan slapen snachts door een kind wat spookt dat je enorm uitgeput raakt. je wordt geiiriteerd overdag en kan niks meer hebben.
    hoop voor haar dat ze de kinderen een weekendje kan uitbesteden bij familie en ze eens kan doorslapen en haar huis op orde kan krijgen en dan bedoel ik qua een planning maken wanneer ze de was doet en wanneer dweilen etc.

    hoop dat het nu nog steeds wat beter gaat met het gezin.
     
  19. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Ik ken deze vrouw, is een collega van me.
    Oke, sommige dingen die ze doet zijn echt erg maar ik vind haar absoluut geen naar mens. Ze zit er gewoon compleet doorheen..erg triest.
     

Deel Deze Pagina