Zwanger worden na buitenbaarmoederlijke zwangerschap

Discussion in 'Zwanger worden' started by Noa87, Mar 6, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Noa87

    Noa87 Lid

    Jan 26, 2015
    36
    0
    6
    Hoi allemaal,

    Ik heb in Juni"14 een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad.. Waarna geopereerd en daarbij een eileider verwijderd.
    Inmiddels in ronde 9 na de buitenbaarmoederlijke zwangerschap... Onzekerheid of het ons nog gaat lukken slaat toe.

    Zijn er nog meer meiden.. Die weer zwanger willen worden na buitenbaarmoederlijke zwangerschap?
     
  2. Haakmuts1988

    Sep 30, 2014
    95
    65
    18
    Ik heb in januari een buitenbaarmoederlijke zwangerschap gehad. ook mn eileider weg gehaald. Ik zit nu aan het einde van ronde 1.

    De onzekerheid snap ik helemaal ik ben die gedachte al gehad va het moment dat ik wakker werd na de operatie.

    Voel jij ook alles meer? Ieder krampje lijk ik veel erger te voelen.
     
  3. Noa87

    Noa87 Lid

    Jan 26, 2015
    36
    0
    6
    Jeetje jij ook?

    Ja ik voel ook alles meer na buitenbaarmoederlijke zwangerschap.. Geen idee hoe dat kan?

    Spannend einde van je 1e ronde weer! Duim voor je....

    Van mn buitenbaarmoederlijke zwangerschap was ik in 2e ronde zwanger. Nu ronde 9... Zal misschien wat lAnger duren nu bij mij met 1 eileider?
    Ik voel mn eisprong iedere x rechts... Aan de kant zonder eileider 😓
     
  4. seashell

    seashell Lid

    Jan 6, 2015
    82
    0
    0
    NULL
    NULL
    ja ik ook in dec 2014 een buitenbaarmoederlijke zwangerschap ook eileider kwijt...ik voel hier ook meer en tijdens me eisprong en menstruatie is alles weer gevoelig . ik ben nu voor de 2de keer aan het menstrueren word wel minder. maar vandaag pijnlijke plekjes van de ok en me navel doet pijn.
    ik vind het leuk maar soms echt eng..
     

Share This Page