Hey allemaal, We vinden Louïc een mooie naam voor een jongen. Omdat het een naam is die wel redelijk bekend is, is de schrijfwijze iets specialer en minder voorkomend op deze manier. Wat is jullie mening? We houden de naam graag nog even geheim vandaar dat ik niemand zijn mening kan vragen in onze directe omgeving. We vinden echt oude namen zoals Julien en Henri ook heel mooi maar dat is direct weer veel ouder.. Alleszins al ontzettend bedankt voor jullie mening!
Ik vind Julien eerlijk gezegd veel leuker, helemaal niet ouwelijk er zijn juist veel kinderen die zo heten (denk aan de bekendere variant julian). Louïc (Loowiek?) vind ik juist wat meer oud klinken. Ik vind het persoonlijk geen mooie naam, maar het is geen rare naam.
Loic(met puntjes) vind ik veel leuker, dit ziet er vreemd uit maar ik ken de naam niet. Is de uitspraak echt loewits? Ik zou gewoon loe-ik zeggen als ik het zag.
Ik vind hem qua uitspreken wel verwarrend; maar het kan op zich wel. Ik denk alleen dat je kindje wel altijd gevraagd wordt om zijn naam te spellen.
een bijzondere naam! Maar wel mooi, het enige nadeel is denk ik dat je zoontje later overal z'n naam moet gaan spellen. Maar laat je er zeker niet door tegen houden, als jullie het een mooie naam vinden! Er zijn ook simpele namen die op verschillende manieren geschreven kunnen worden
Ik weet ook niet hoe je het uitspreekt. Ik ken wel de Joegoslavische (?) naam Loïk. Daar moest ik even aan wennen maar daarna vond ik hem wel leuk.
Ik weet niet hoe je t uitspreekt maar het word deze schrijfwijze omdat t anders te veelvoorkomend is? Ik hoor de naam op welke schrijfwijze dan ook nooit geloof ik zou hem dan ook op de "normale" manier schrijven
Ik vind Loïc een hele mooi Franse (Bretoense) naam. Het is een vorm van de naam Louis. Het was een naam die op mijn lijstje stond als vernoeming, aangezien opa Louis heet De schrijfwijze Louïc kende ik nog niet.
Als je de naam mooi vind qua uitspraak.. Waarom dan zo'n andere spelling? Het lijkt me een hele last later voor jullie kind. Kan hij later altijd uitleggen hoe je zijn naam uitspreekt en schrijft.. vermoeiend.. Vind Louis mooi Louic is net of de vader bij het gemeentehuis een fout heeft gemaakt.
Ik zou de naam gewoon als Loïc schrijven. En ik zou hem uitspreken als loewik of loowik. Het is helemaal niet zo'n veel voorkomende naam, dus ik zou zeker niet voor andere schrijfwijze kiezen. Vind Loïc wel leuk!
Ik zou voor Julien gaan. Jullie favoriet vind ik wel erg verwarrend. Zou niet weten hoe ik die naam uit moet spreken. Ik zou als ik de schrijfwijze zie hem uitspreken als Lou-Ik
Ik vind Louis heel mooi en ook weer helemaal van nu. Maar dan niet op een ingewikkelde manier gespeld, dat heeft geen toegevoegde waarde.
Veelvoorkomend? Ik heb de naam nog nooit gehoord of gezien, zou niet weten hoe ik het uit moet spreken...vind het ook niet zo mooi maar dat is niet zo belangrijk wat ik ervan vindt Ben wel benieuwd wat de uitspraak nu is?
Ik zou denken aan Louïs. Als je het zo uitspreekt zou ik het ook zo schrijven. Prima naam! Ik hou niet van het vage of verwarrende. Maar omdat de schrijfwijze Louïc is, zou ik denken aan de uitspraak loowiek. En dan zou ik de naam niet kiezen. Ik vind Julien helemaal niet ouwelijk oid overkomen trouwens. Wat andere ideetjes: David Simon Philip Jack John