Hahaha moet er best om lachen, zie het al he-le-maal voor me Die van ons moet ter voorkoming ook altijd op zijn plaats als er visite komt, anders weet ik zeker dat de visite dood geknuffeld wordt.. dat vindt niet iedereen leuk. Wat betreft leren kan ik me inderdaad wel in vinden, hij leert wel makkelijk en snel. Alleen werken voor wat lekkers wil hij niet, zodra de lol er af is dan is het klaar en is hij ook niet meer om te halen... daar mist hij een stukje doorzettingsvermogen
Die van ons heeft wel jacht drift. Alleen dan op kleine dieren zoals konijnen, muisjes en eekhoorntjes. Onze meid is wel een afstammeling van 2 Europese kampioenen. En kan erg mooi lopen, alleen hebben we heen papieren bij haar gekregen omdat we haar 4e eigenaar al zijn in 1,5 jaar tijd. Nu is ze 6 en een schat van een huishond. En vooral lui
Ik heb ook nog steeds mijn eigen kleding aan een dat ondanks Ik zo'n enorme pens heb maar doordat ik zoveel afgevallen ben kan ik de broeken nu nog aan. Sommige die zakken mijn soms nog van de kont af. Ik ga straks gewoon wat leggings en stretch rokjes bij kopen.
Ja zo denk ik ook MRD Hier heb ik uk eindelijk aan de buitenkant gevoeld, ook vl heeft hem voor de eerste keer kunnen voelen Zo leuk! !!
Dank voor de tip, goede site! Ik ga lekker rondkijken... In de uitverkoop heb ik een leuke positiejurk voor de lente gekocht. Verder bij H&M 3 positieshirts, 2 jeans en wat leggings. Ook bij H&M zo'n goedkoop tricot jurkje gekocht die gewoon meerekt. En bij Mamalicious een zomerjurk die ik MOEST hebben...hoewel het toch altijd mooier is op het model dan op mijzelf, ach ja. Dus op zich red ik het hiermee wel, maar ik merk toch dat ik redelijk vaak moet wassen en vaak hetzelfde aanheb. Van beiden ben ik geen fan. Maar tegelijkertijd vind ik het zo'n zonde om veel positiekleding aan te schaffen, aangezien je er maar zo kort plezier van hebt. Hopelijk in ieder geval nog een 2e ronde. Wat me ideaal lijkt zijn die maxijurken voor de zomer. Volgens mij kun je die best niet-positie kopen en dan na de bevalling weer aan om in bij te komen. Positiestrings: geen idee! Zelf droeg ik ze altijd, maar sinds ik zwanger ben (al heel vroeg) vind ik ze niet fijn meer zitten, dus draag ik hipsters. Op zich prima, maar onder sommige strakke kleding zie je dat soms wel.
Hartstikke leuk Kimberly!! Bijzonder moment vond ik dat. Vriendlief werkt al een aantal maanden gemiddeld zo'n 2 avonden per week over, soms nog de zaterdagochtend. Nooit problemen mee gehad, vond het altijd wel prima. Sinds een week of 2 a 3 voel ik me soms zo eenzaam op die avonden. Dat begint dan rond de tijd dat ie normaal thuis hoort te komen. Moet dan alleen eten (drama), zit beetje tv kijken, ik klets uit m'n nek tegen de hond die me dan vervolgens aankijkt of ik me wel goed voel Soms doe ik wel eens wat met een vriendin maar meestal heb ik daar gewoon geen zin meer in 's avonds. Hormonen...
Hier heb ik een tijdje niets van me laten horen. Ik ben behoorlijk ziek geweest en nog steeds voel me ik me niet goed. De afspraak die ik vandaag had bij de gyneacoloog heb ik daarom verschoven naar volgende week donderdag. Wat fijn om te lezen dat het bij de meeste goed gaat en dat je het kindje ook aan de buitenkant kunt voelen. Die van ons is mega eigenwijs. Hij/zij zit mega veel te schoppen, maar zodra mijn man zijn hand op de buik ligt stopt het hahaha.
Goedemorgen dames, Hier net weer terug van vk voor controle, bloeddruk goed, weer een mooi hartje gehoord, alleen alweer afgevallen... Assistente zei het kindje neemt wel, dus daar gaan we dan maar vanuit 😉
Zo, hier even vier pagina's bijgelezen... Heb het idee dat ik soms heel veel en soms helemaal geen notifications krijg, hebben jullie dat nou ook? Succes vandaag Loe! Baby86, fijn dat het goed ging bij de vk. En tja, dat afvallen is naar maar de baby pakt wel wat -ie nodig heeft idd. Positiekleding: ik heb van een vriendin wat shirtjes gekregen en heb zelf twee positiebroeken gekocht. Kon een tijd lang nog mijn eigen broeken aan maar nu niet meer, dus wil er nog wel één of twee bijkopen. Verder inderdaad stretchjurkjes met legging/dikke panty en een paar positieshirtjes, maar ik kan ook mijn eigen shirts nog aan. Afgelopen weekend bij een kledingruilmiddag geweest en daar best een hoop stretchspullen (shirts/jurkjes) in een iets grotere maat van mee naar huis genomen, dus qua bovenkleding kan ik nog wel even verder. Zit alleen met het feit dat ik geen goede beha's meer heb De zachte voedingsbeha's van H&M die ik had gekocht zijn toch niet de goede maat en geven geen/nauwelijks steun Ik wil alleen ook geen superdure beha's kopen als ik niet weet hoeveel mijn borsten nog gaan groeien... Hoe doen jullie dat?
@Beeb87, he wat vervelend dat je je zo voelt op de avonden dat je vriend moet werken. Hoop dat dat gevoel snel wat afneemt. @LadyL, Ik heb gelukkig geen nieuwe bh's nodig. Ik was 10 kilo afgevallen en had al mijn oude bh's nog. Deze passen nu weer prima Mooie foto's. Wij hebben vanmorgen de 20 weken echo gehad. Alles was helemaal prima in orde. De helft van de tijd had ik geen idee waar ik naar aan 't kijken was. Dacht ik het hoofdje te zien, bleek het de buik te zijn . Hartje is mooi opgedeeld in 4 kamers, aders lopen er goed doorheen. Middenrif is dicht, ruggetje ook en lipje ook. Botten in de armen en benen zagen er ook prima uit en handjes en voetjes ook. beide niertjes aanwezig en goede grootte. En de blaas & maag waren beide gevuld. De baby was weer erg bewegelijk en zat conintue tegen dat echo-ding van de VK te schoppen. Zelfs zij voelde het
Wat ontzettend fijn Seurebeure!! Top Loe, goed nieuws altijd fijn!! Owjeee... mijn buik begint te groeien gaat echt hard nu!! De kleine is ook ontzettend actief, veel drukker dan zijn broer destijds, echt van genieten.