Als het aan mijn man lag stond alles op d'r kamer. Maar met nog geen 2,5 half vind ik dat wat hoog gegrepen dus nu een compromis. Er staan keukentje, een poppenhoek en 4 rieten manden onder salontafel, 1 met constructie speelgoed, 1 met puzzels/ boekjes , een met fantasiespel en verkleedspullen, en 1 met muziekinstrumenten. Wat er in zit wissel ik af. Ik vind het wel gezellig speelgoed in de kamer . Tussendoor ruimen we het samen op en dan is het ook niet rommelig .
Doordat jij veel wit in je kamer is kan dat op foto' s zo lijken maar als je daadwerkelijk in de ruimte staat heb je dat gevoel niet huis door bijvoorbeeld een donker houten tafel. Ik denk dat dat het verschil is. Zelf mis ik de warmte niet in je foto's maar kan me voorstellen dat het voor sommige zo lijkt.
Bij ons ziet het er zo uit. alleen dat zwarte kastje langs het witte stoeltje is weg. Stond daar omdat we net een nieuwe tv kast hadden haha. blauwe muren tja laten we zeggen dat was een hele slechte keuze..
Wat een mooie woonkamers komen er voorbij Ik ga dit topic maar goed in de gaten houden, want in het najaar wil ik ook mijn woonkamer aan gaan pakken
Wow jullie badkamer, schitterend! Jaloers En Imensa, ik vind jouw huis prachtig en gezellig ogen. Ons huis is heel saai en kaal, nieuwbouw en vooral wit en grijs. Ik ga binnenkort toch eens proberen wat sfeer in ons huis aan te brengen. Het oogt niet af en zeker niet huiselijk.
Dit is ons huis. Alles tweedehands of zelfgemaakt. We willen alleen nog andere gordijnen want nu is de hoek bij de bank zo donker.
Jeetje wat een mooi gestylede woningen zie ik voorbij komen, én sommige huizen lijken zo groot. Hier is het maar klein, niet zo gestyled en vooral vol met speelgoed
Mijn vriend houdt van fosiele meubels en ik hou meer van de riviera maison stijl haha wordt nog wat als we over een jaar of 2 nieuwe meubels uit moeten zoeken Nu hebben we donkerbruine koloniale meubels, ook erg mooi. Heb alleen geen foto's, misschien morgen Edit: dus als iemand een tip heeft waar we allebei tevreden mee zijn, altijd welkom
Wat een prachtige woonkamers komen er voorbij, vraag me echt af wat wij fout doen.. Denk dat het aan de muren ligt hier.