Boeren doen wij bijna niet, denk omdat de gassen er op een andere manier uitgaan 🙈. Scheten! Ja hoor heerlijk laat maar wapperen die boel mijn man en ik geven elkaar zelfs cijfers 😜!
Leuk topic, wat moet dat moet is hier ook het motto. Inderdaad niet tijdens het eten en pardon zeggen. Maar ook kunnen wij wel eens helemaal in n deuk liggen om een reuze boer of scheet die Eén van de kinderen laat! Maar we zeggen wel altijd: wat zeg je dan.....Pardon! Gelukkig ook maar dat we er zo relaxt mee om kunnen gaan, want sinds mijn laatste bevalling heb ik de broekhoest echt niet meer onder controle en dat is buitenshuis toch al zo gênant, laat staan dat ik me thuis ook nog in moest houden.
Wij doen het ook gewoon binnenshuis in elkaars bijzijn hoor.. Ik moet vooral als ik net wakker ben vaak scheetjes laten, dan heb ik echt geen zin om iedere keer naar de wc te lopen hoor! boeren kan ik trouwens niet, maar ik drink ook nooit koolzuur ofzo!
Jaaaa mijn man en ik zijn ook echt van de plas en poep humor hahaha! We zijn allebei kampioen scheten laten, en de hond doet vrolijk mee, zelfs met geluid! Dan lig ik helemaal dubbel, Norah laat ook hele harde scheten maar die is zich er nog niet van bewust. Ik zat laatst heel romantisch bij manlief op de bank, laat hij een scheet en klemt me vast met z'n benen! Baaaahhhh maar we hebben helemaal dubbel gelegen van het lachen. Als m'n man met z'n koptelefoon zit te gamen laat ik ook wel eens een scheet (zonder je) bij z'n hoofd. Als ik t zo lees lijken we heel vies hahaha, maar manlief en ik vinden het grappig, en lachen, dat hebben we zo ontzettend nodig.
Na mijn keizersnede had ik trouwens wel echt iets suuuupergenants. Doordat mijn onderkantje nog een beetje verdoofd was door de ruggenprik (en het feit dat deze de dag erna nog op aangesloten zat) liet ik dus oncontroleerbare scheten. Op een begeef moment stonden een zuster, mijn oma en mijn opa in de kamer en ik kon ze gelukkig nog net waarschuwen. Want deze was me toch LANG en HARD! En het ergste? Ik kon er niets tegen doen!!! Afknijpen ging dus ook niet. Volgens mij was iedereen in die kamer daarna nog zeker een minuut doodstil van verbazing.
Dat lijk ikzelf wel... hahahahhaa mijn man hoor je en mij ruik je... Daarnaast ziet mijn zoon echt de lol in van: trek eens aan mijn vinger! hahahahahha
Kende je die nog niet Hoorden m t eerst bij mijn opa. Duurde wel ff voor ik m snapte (was toen n jaar of 5)
Ja haha broekhoest, en als manlief diarree heeft (nu we toch vies bezig zijn) zegt hij, ik ga even uit mijn poep gat plassen.... Viezerik En we hebben een hele kleine badkamer, met toilet op de begane grond. En dan sta ik lekker te douchen, heerlijk met dove of nivea of iets anders wat lekker ruikt, en dan komt manlief lekker naast me relaxt zitten poepen. Zit alleen een halve douchewand tussen, ooohhh dat is echt vies hihi.
Het gaat er bij ons ook regelmatig hard en luid aan toe. Ik heb tot aan mijn 25e nooit kunnen boeren (geen idee waarom) en dat haal ik nu even in. Kan het niet op commando (dat lijkt me wel heerlijk om te kúnnen), maar ben wel blij dát ik kan boeren. Winden laten is nooit een probleem geweest (gelukkig). Mijn broers en vader kunnen er ook flink wat van. Vooral die koppen die ze er dan bij trekken: hilarisch! En hoe gênant ook, iedere keer als ze het doen, kan ik het niet laten om gigantisch in de lach te schieten. De enige in ons gezin die nog enige "fatsoen" heeft, is mijn moeder. Die houd het op "theeboertjes". Winden laten doet ze zelden (maar wel vooral op tijden waarop je het niet aan ziet komen). Mijn oudere nichten kunnen ook enorme boeren laten. Een van hen heeft het eens gepresteerd om omgeveer een halve kilometer verderop nog een boer te laten, die hoorbaar was voor ons. D'r moeder schaamde zich rot! In mijn schoonfamilie doen vooral mijn partner en schoonvader soms een wedstrijd. Ook aan tafel. Mijn schoonmoeder is het wel gewend, en laat ze maar. Af en toe, als ik mij niet in kan houden, doe ik mee (tja, als het je dwars zit..).
Whahahahahaha geloof je gelijk Dat heet bij ons dunnen hahahaha (Kwam zo tot stand door dat ik n klasgenootje thuis had met t eten en m'n moeder maakte yoghurt met wat bruine suiker, en ze zei zo t lijkt wel of je gedund heb. Gedund? Ja je weet wel diarree . Sinds die dag is diarree en yoghurt met bruine suiker gedund )
Dit dus. Het hoort er nu eenmaal bij, maar ik vind het wel zo beschaafd (ook naar de andere gezinsleden toe) dat je je niet compleet laat gaan in het bijzijn van anderen, zeg maar
Dit dus. Al kunnen ml en dl samen er de grootste lol erom hebben. Ik heb het mijzelf aangeleerd het in te houden bij gezelschap.
Hmm ik ben 1 van de weinigrn denk maar boeren en scheten hebben nooit behoord tot mijn humor. Ik zal er nooit om moeten lachen. Ik vraag mij af waarom sommigen dat zo vaak moeten..ik hoef nooit een boer of een scheet te laten bijna. Ik moet mijn man of kinderen dat ook echt niet zomaar horen doen hoor..dan ga je maar even naar de wc oid.
Ik zie de lol er ook niet van in hoor, dacht dat plas/poep/scheten humor alleen voor kleuters was......😁
Als vl even weg moet voor een scheet te laten, zie ik hem de hele avond niet! Hier dus ook geen gène. En eerlijk is eerlijk, als ik een scheetje ophoud (ALS dat al lukt) krijg ik gigabuikpijn dus gewoon laten waaien hoor! Humor zien wij er wel van in. Ik trek ook regelmatig aan vl z'n vinger waarna er dan een orkest begint te spelen, hehehehe. Ach, kunt maar ergens lol om hebben toch?!
Scheetjes. Ik niet zo zeer. Manlief wel. Tot ergernis van mijzelf. Boeren. Daar ben ik echt een ster in. De ramen trillen dan in de kozijnen!
Begon al te denken dat ik een uitzondering was hier. Vind het gweoon echt niet kunnen. Alleen de jongste mag dat nog ongegeneerd doen, die anderen gaan maar even naar de gang/wc oid.