Ik wou je nog veel sterkte wensen! Wat een rot periode zeg. Ga vooral langs als je dat wil, ook mensen in coma krijgen dingen mee. Misschien vind je tante het heel moeilijk zoals hierboven ook is gezegd. Mijn moeder heeft in januari een herseninfarct gehad en kan niet meer praten nu. Ik heb ook moeite om langs te gaan. Maarja ik weet natuurlijk niet hoe dat voor haar is.
Matonneke, wat ontzettend moeilijk voor jullie. Het lijkt mij heel moeilijk om een geliefde zo te zien. Denk ook een beetje om jezelf he?! Al die stress, en harde buiken, kunnen niet goed voor je zijn. Heel veel sterkte toegewenst. Nog geen nieuws van Angie? Wij hebben een heerlijk weekend gehad. Echt effe bijgekomen en genoten van elkaar. Toch ook weer fijn om thuis te zijn. Zo lekker weer knuffelen met mijn kinderen Wat heb ik ze gemist!
Matonneke goed dat je zo vaak langs wilt gaan. Je hoort vaak dat ze toch wel heel veel mee krijgen. En zoals diazz zegt denk ook aan jezelf he! Diazz Fijn dat je een leuk weekend gehad heb! Kan me voorstellen dat je je kids wel gemist heb Zometeen bellen voor een afspraak voor de 20 weken echo. Dan kan ik dat niet meer vergeten.
Damesssssss sorry voor het lange wachten zooo een Druk weekend gehad was kapot maar hier is de foto dan
Ja het was zoooo gezellig wel erg druk maar iedereen was verrast dat was de bedoeling... was wel gesloopt gisteren dus alleen maar geslapen hahaa vandaar de late reactie. Fijn dat je ook een heerlijk weekend heb gehad!
@Angieebrahim. Ik zie roze vulling!!! Wat leuk!! En zoals Diazz al zei, ontzettend leuk gedaan! Leuke reacties gehad? @mamavanpoppetje, ik heb totaaaal nog geen idee wat het gaat worden, mijn moeder zegt dat ze heel erg het gevoel heeft dat het een meisje is. Ik heb laatst gedroomd dat het een jongetje is, was ook gelijk de eerste droom over beeb. Zooooo nieuwsgierig! Hoop dat het lukt om te zien woensdag! @Diazz, fijn dat jullie zo genoten hebben, en heeeeeerlijk nu weer bij je kindjes! @Matonneke, ik vind het zo vreselijk voor je. Hoop dat je toch nog een beetje hebt kunnen genieten van dat wondertje in je buik tijdens de echo. Benieuwd wat jullie gaan krijgen! Hier drukke avonden gehad dit weekend. Overdag lekker niks gedaan om alvast in voren te rusten, maar vrees dat komende dagen de klap gaat komen. Maar gelukkig hebben we er mooi weer bij
Angieebrahim een meisje! Leuk Matonneke ook een meisje! Je bracht me even in verwarring door de blauwe letters Leuk Allemaal meiden tot nu toe! Lekker Roze!
Ook een meisje! Leuk, leuk, leuk, Fijn dat je van de echo hebt kunnen genieten, ondanks alle zorgen. Hoop dat je nu toch even die roze wolk ervaart.
Nu wil ik ook zo graag het geslacht verklappen, haha! Toch maar weer even met man overleggen. En anders ga ik jullie gewoon pb-en, haha!
Iedereen was in spanning had van tevoren iedereen het geslacht laten opschrijven... en we gingen aftellen.. en iedereen was zo enthousiast was echt een top dag!
20 weken echo ook geregeld. Nog precies 5 weken wachten 20 april mogen we weer spieken naar de kleine.
Hoi! Sowee, veel gebeurd in een paar dagen Matonneke: sterkte hoor in deze zware periode. Hoop dat het nieuws van jullie meisje wat vreugde en positieve energiebrengt! Angie, wat een gave mededeling zeg, superleuk! Leuk hoor, die tussentijdse verrassingen🎉😊 Diazz; knuffelse ! Ben ik verder iemand vergeten...? Sorry dan hoor!😁 Hier een heerlijk weekend gehad vol vriendinnen, kadootjes en buikjes vergelijken met zuslief; ze is al 30 weken dus nogal een verschil hahaha! Haar baby's 💗 gehoord, bijzonder hoor.... Vanochtend was het hier ook ein de lijk zover;een mooi, stevig 💗😍, en een beweeglijk prulleke aldus de vk; fijn!! Ook meteen even onze reis doorgenomen; toch heerlijk om te horen om vooral te gaan genieten daar in AZië😊, ok, letten op kleine zakenals eten etc, maar vooral dus 'genieten' . Is ook een heel nuchtere vk, fijn zeg! Chocochippie: hij mag erbij op het lijstje; donderdag 24 maart de screenings/20-weken echo 😊! Zo, nu maar es even wat gaan doen hier, fijne dag meiden!
Ben ik ook weer.... Druk geweest afgelopen week/weekend, hadden elke dag wel wat, pfffff. Nu even lekker een rustige week, wel 4 dagen werken, maarja nog ruim 3 maand en dan even vakantie. Heb ik nog belangrijke dingen gemist?? Anders haak ik hier weer even in als jullie het niet erg vinden @matonneke Zag ik het nou goed dat jullie een meisje krijgen?? @Jellybean Fijn zeg dat alles goed was en wat een heerlijk vooruitzicht, Azie Waar gaan jullie heen?? Voor op de lijst 23 April - 20 weken echo
Jellybean haha 14 weken en 30 weken is inderdaad wel een verschil! 24 maart de 20 weken echo al? Das vroeg! En OMG ga je naar Azie? Wanneer? Zo tof ben maar een "beetje" heel erg jaloers Edit: 24 maart is ook niet op donderdag maar op dinsdag
Wat leuk al die geslachtsonthullingen. Ben ook erg benieuwd naar die van jou Diazz. Ik heb 8 april weer een vk bezoek en 21 april de 20 weken echo. Ook staat er voor 2 april een pretecho gepland. Wil iemand dit op de lijst zetten. Matonneke, sterkte en vooral veel naar je opa gaan. Fijn dat de kleine het goed doet. Diazz, fijn dat het een leuk weekend was. Plaats anders een foto van je aankopen hier, je zegt dan zelf niet het geslacht maar de kleur van de kleertjes. Ideetje ?!?