Stom zeg ITP maar ik hoop met je mee voor morgenochtend!! Heftig verhaal van die kennis. 26 weken is wel heeeel erg te vroeg. Heftig hoor..
Klote ittakesapicture, ik hoop dat je morgen wel iets ziet en dat je het vanavond niet zag door die beker thee. Heftig van je kennis zeg hoop dat alles goed verloopt.
Balen itp, maar geen bloed geeft moed en hopelijk toch een deze dagen een pos test!! Oh jee 26 wk is wel heel vroeg, heftig hoor
Dank voor de inspiratie dames! Sorry Erika en Hommel Hier nog even een beschuitje naar binnen gewerkt, hopelijk helpt het. ITP, verdorie.. maar wie weet meis Wat naar van die vroeggeboorte! Dat is wel heel vroeg. Hopelijk komt het goed! Hier nog even The Walking Dead kijken en dan het mandje in. Slaap lekker dames!
Ik had ook een trommeltje met kaakjes naast mijn bed staan butterfly. Zo kon ik snachts als ik wakker werd en voor het opstaan een paar oppeuzelen zodat je niet met een lege maag/ misselijkheid opstaat
Balen ITP maar goed, ik heb nog hoop!! En jemig dat is echt wel heel vroeg hopelijk komt alles goed.. Ik heb morgen een sollicitatie! Vind t wel extra spannend omdat we nu zo bezig zijn met een kindje.. Ook al is het binnen de zelfde instelling, toch weer nieuw team, teamleider die niets afweten van de situatie.. Ah fijn, eerst maar is een gesprek haha
Logan, thuis zitten is ook niks aan . Naa, fijn dat alles goed is met jullie meisje! Maar man, wat een uitloop! Butterfly, nog een paar daagjes tot de echo! Ben al volop voor je aan het duimen! ITP, balen die negatieve test! Blijf nog even voor je duimen. Mandy, spannend hoor! Veel succes! Vis, ik ben vooral een zalm en witvis fan! Zalm is echt mijn favoriet! Hoofdpijn, vandaag weer het grootste deel van de dag hoofdpijn. Ga er maar vanuit dat het door de hormonen komt. Het is een beetje nare bonkende hoofdpijn. Net PCM ingenomen en dan is het morgen vast weer over. Slaap lekker meisjes!
Oew dat is wel schrikken zeg!! Pff, hoop ook dat alles goed gaat!! En das wel jammer meid... Miss morgenochtend.. Ik ga keihard voor jullie duimen!!!
Spannend Mandy!!! Ik ga duimen dat het goed komt!! Hoelaat heb je gesprek?? En balen Liana.. Hopelijk is het morgen Minder!! Snap dat je een paracetamolletje genomen hebt!! Ik ga nu ook lkkr liggen pitten! Me nu "al" bedenkend dat ik vandaag alweer op 15 weken zit... De tijd gaat toch sneller dan dat ik door heb.. Trusten lieve paaseitjes!!
De afgelopen paar dagen had ik niet getest en ook niet echt meer mee bezig geweest. Ik zit nu twee dagen voor nod. Wat vinden jullie?
Klote zp kwaliteit. Ik zie hem hier vrij duidelijk eigenlijk niet turen En als ik hem via de app naar me zus stuurt ziet ze hem ook alleen als ik hem uploud verdwijnt die als sneeuw voor de zon haha. Morgen ochtend nog eens proberen
ITP.. Knuffel meis! Blloempje, als ik heel goed tuur dan zie ik heel vaag een licht streepje. Spannend! Jij had toch ook eens een vals positieve test gehad? Kaakjes, moest even opzoeken wat je bedoelde Moonlight Ga maar eens een pak kopen! Dit is ook geen doen.. Erika wat gaat het soms snel of niet?