Puzzel: lief dat je erna vraagt. Sinds 2 weken ben ik de gehele dag misselijk, maar het is nog te doen. 2 dagen nu pas gespuugd. Ik gebruik al wel de Emesafene. Ik zie er vreselijk tegenop om weer zeer misselijk te worden en dat ik dan niet voor L kan zorgen. Hoe heb jij dat gedaan toen je zo ziek was? 14 april heb ik de 1ste echo en dan weet ik hoever ik ben.ik gok dat ik nu een week of 6 ben.
Lab, ik heb met je te doen hoor! Ik ben uiteindelijk zo ziek geweest dat ik niet alleen voor y kon zorgen. Ik kon haar geen eten en drinken geven enz. Er was die tijd altijd iemand bij me. Mn familie had n schema gemaakt wie er wanneer voor ons zou zorgen. Echt lief van ze maar wat was t een ellende.
T lijkt me vreselijk om niet voor je kindje te kunnen zorgen! Dan duurt zo'n zwangerschap echt eeuwen!!! Wat mag ik me dan in mijn handen knijpen dat ik 2 super makkelijke zwangerschappen heb gehad. Knuffel voor jou lab!!!
Puzzel: dat is ook pittig om altijd iemand anders in huis te hebben. Ik zie er ook vreselijk tegenop om miet voor L te kunnen zorgen. Ik lig nu al veel op de bank of op bed en voel me schuldig. Ach we zien wel hoe het allemaal loopt.
Lab, wat vreselijk dat je je nu al zo voelt. Kan me voorstellen dat je je schuldig voelt maar dat moet je echt niet doen, je kan er niks aan doen.
Gisteren middag om half vier is mijn zus overleden. En vanmorgen dikke temperatuur daling dus iui 5 is ook weer mislukt. Er is al een jaar niks leuks in mijn leven. Ben er wel even klaar mee.
Ddb.. wat vreselijk!!! Gecondoleerd! Weet niet wat ik moet zeggen. Veel sterkte!! Ook voor de rest van de fam. Dikke knuffel! Vind t erg dat je zegt dat je er klaar mee bent! Bedoel t niet verkeerd maar probeer ook te genieten van de dingen die je wel hebt! Je hebt een geweldige zoon!
DDB: jeetje wat erg! Gecondoleerd, ik weet niet wat ik zeggen moet! Het lijkt me vreselijk! Sterkte! Lab: het is ook echt moeilijk, misselijk zijn is echt zo vreselijk. En altijd iemand bij je, ja dat was toen echt nodig, ik was er zo blij mee! Anders kon ik mijn eigen kind niet eens eten geven. Dus kan je nagaan... Ondertussen is Y. vier geworden. Ze heeft vandaag haar tweede schooldag gehad. En we zijn op excursie geweest. Ik ben ook meegeweest. Ze vindt het zo gaaf op school! Ben zo trots op haar, ook op haar eerste dag, niet huilen niets...