Bah sorry dat ik het zeg maar wat ben je een naar mens. Die mensen kopen een cadeau, en willen weten wat JIJ er van vind. Ze zeggen toch niks over een bedankje... Maar je mening over het cadeau, dan word er toch niks opgelegd. Als jij een cadeau koopt voor je vriend, en je legt dit thuis neer en hij maakt het alleen open omdat jij bijvoorbeeld aan het werk bent tot laat in de avond. Dan is het toch ook normaal om te bellen of te appen met de vraag wat je vriend van het cadeau vind omdat je nieuwsgierig bent naar zijn mening. Ik vind het echt zielig voor je schoonouders, die mensen doen hun best. Jij hebt echt last van tunnel visie!!
Bedankt julia olifantje, ik begrijp het inderdaad niet dat iemand om 4.00 zoiets stuurt. Vriend dacht dat er iets ergs was. Ik snap niet dat je niet even kunt wachten. Ik had vanmorgen wel gereageerd. En nu de volgende keer? Moet ik dan maar meteen reageren want anders komt er weer een vraag s nachts en word het mij weer kwalijk genomen. Dat is toch veel te geforceerd. Gewoon even wachten, dan komt het allemaal wel goed.
Ik ben ook helemaal geen naar mens jada. Als vriend het te druk heeftom te reageren dan hoor ik toch wel wat hij van het cadeau vindt als ik thuis ben. Dat geeft toch niet. Ik snap dat niet zo. Een beetje geduld hebben kan toch wel?
@julia het gaat helemaal niet om het niet gelijk reageren...... T's vind het überhaupt niet nodig om nog te reageren en dat maakt haar idd ondankbaar.
TS hoe je het wendt of keert, je zou je lieve, bezorgde schoonouders toch even moeten laten weten wat je van hun cadeau vond. Dat heet fatsoen. Je dankbaarheid tonen, blijk van respect. Het is niet raar dat je ze even belt en zegt bedankt voor het mooie cadeau, dat je het lief vindt van ze... Het is pas raar als je het niet doet... Nou kom op, waar wacht je nog op...
Ik ben ook niet ondankbaar. Ik vind het al snel te veel. Ik begrijp alleen niet dat mensen geen geduld hebben. Ik zou zelf niet snel zelf zoiets vragen. Ik wacht eerst even af. Mocht iemand na een paar dagen niet reageren dan zou ik niet zo blij zijn. Maar na een paar uur, neuh dat snap ik echt niet.
Ik snap je wel... Zo ging ik ook met mensen om ongeveer 10 jaar geleden. Je gaat mensen van je wegduwen die het waarschijnlijk volkomen goed bedoelen. Als dit een eenmalig iets is, zal het vast vergeten en vergeven kunnen worden, maar als je zo bezig blijft krijg je geen leuke relatie met je schoonouders. En hopelijk voor jou blijven het nog een hele lange tijd je schoonouders, dus doe ook eens je best voor die relatie. Dat doen zij ook door je een kado te geven. Wat hier al gezegd is: Veel mensen vinden het leuk om kadootjes te geven, omdat ze het leuk vinden om iemand er mee blij te maken. Als je dan geen reactie krijgt is dat natuurlijk flink teleurstellend. En ja, misschien is 4:00 een vreemde tijd, maar schijnbaar willen ze zo graag dat je er blij mee bent, dat ze er zelf maar om gaan vragen. Waarschijnlijk omdat ze hun best hebben gedaan om een kado uit te zoeken. Dus vergeet even dat jij geen kado's hoeft, het draait niet alleen om jou. Zet die trots opzij en stuur ze een berichtje (als bellen te veel is). Leg uit dat je visite had, dat je er blij mee bent en bedank ze nog even. Is echt zo moeilijk niet.
Je bent ook geen slecht mens. Een tikkeltje koppig. Probeer al een paar post terug een beetje tot je door te dringen. Maar op de een of andere manier lukt het niet al alleen mij maar ook de andere niet. Vaak probeer ik eens situatie van uit twee standpunten te bekijken. De jouwen en van nu jou schoonouders. Jij bent geïrriteerd omdat het berichtje om 4 uur in de nacht kwam. Wat ik deels begrijp. Het is ook best een tijd stip waar van je zegt hallo. Maar bekijk het ook van af de andere kant. Waarschijnlijk heb je gewoon echt iets leuks gekregen. Dat denken je schoonouders. Ze zeggen wel pak het niet meteen uit maar verwachten diep in hun hart wel dat je dat gelijk gedaan had bij thuis komst en zaten te wachten op het berichtje van o wat leuk wat lief! En er kwam geen reactie. Dat heet de kous op de kop krijgen. Te leur gesteld ze leven waarschijnlijk echt met jullie mee en konden hun ongeduld niet meer bewaren in wezen waren het ook( kleine kinderen die wachten op hun beloning) en die kwam niet. Wie weet moest er een naar de wc midden in de nacht en dacht stuur een berichtje en hoor het daarna wel. Misschien niet verwacht dat jullie het berichtje gehoord zouden hebben omdat het al diep in de nacht was. Jij bent een beetje stijfkoppig van ik doe niet wat een ander van mij wil heb nergens om gevraagd!! En heb geen zin om te reageren. Doe je zelf een lol stuur een bedank berichtje kan nu nog prima doe je het niet. Helaas jammer jou leven jou keuze.s
Zij waren schijnbaar gewoon nieuwsgierig, vast geen kwade bedoeling. Is het zoveel moeite om een bericht terug te sturen wat je van het cadeau vind? Ook al ben je de laatste tijd snel chagrijnig daar kunnen zij niks aan doen. Zij zijn enthousiast!
Nou.....je kunt jezelf ook even een schop onder de kont geven en normaal doen.... Netjes opbellen bijv en ze bedanken voor het leuke cadeau (wat is het eigenlijk? heb niet het hele topic gelezen nl) Even zeggen dat je vlak na het uitpakken bezoek kreeg en geen tijd had om direct te reageren. Zo is het nl ook gebeurd, aldus jou en krijg je een stuk sneller begrip als pas over een maand reageren omdat je dan misschien zin hebt.....Beetje raar dit hoor! Hoe krijg je ruzie in de familie.......
Ze vragen alleen wat je er van vond?! What's the problem? Dit is gewoon moeilijk doen om niets. Vind het zelfs ondankbaar en verwend over komen hoe je nu reageert.
Hoi penseel, dat was toch niet nodig geweest als ze even hadden gewacht. Dan was er vanmorgen een leuke reactie gekomen ipv een opgelegde. Jammer toch. maar ik snap wel wat je zegt. mamabri, echt waar ruzie over zoiets? Dat zou ik ook raar vinden.
@ts, ik las nog even terug.... In een ander onderwerp zeg je dat je familie zo mist ,omdat je die niet hebt. Dat is natuurlijk heel heel erg rot. Misschien zou je dan de familie die je wel hebt iets meer kunnen koesteren. Blijkbaar willen ze er namelijk voor je zijn.
Over een poosje zijn je hormonen gezakt, lees je dit terug en kan je er vast hard om lachen: 'Was ik toen zo???' Doe jezelf en de andere dames hier een plezier en sluit dit topic. Eens worden doen jullie het vanavond toch niet!
Nee dat klopt bloesem. Ik begrijp niet dat mensen niet een beetje geduld hebben. Hadden ze gewacht dan was er niets aan de hand. Eens word ik het met de meesten niet. Hoe kan ik dit laten sluiten?
Dat kun jij wel raar vinden, maar je lokt het wel uit, op deze manier. Op de één of andere manier zie jij dat niet zo, maar geloof mij maar, dit wordt je straks niet in dank afgenomen. Je kunt beter iets minder koppig doen en gewoon netjes bedanken, al is het maar voor de lieve vrede. Maar om heel eerlijk te zijn, begrijp ik gewoon jouw probleem niet, eerlijk niet!