Pien haha wij hadden deze tp expres geheim gehouden "we staan op de wachtlijst" Super moeilijk hoor maar vind het wel heel leuk om het toch een beetje speciaal te maken.. Ik heb bedacht om een foto boek te maken met momenten van 2014/2015 trouwdag van me ouders vakantie met me ouders me neefjes en dan op de laatste pagine maak ik een bladzijden met Coming in November 2015 en dan de test en onze blasto en de echo dat ie is TP en dan doe ik een kopie van deze echo erbij plakken ben wel benieuwd ze maken van elke vakantie of uitje vaak wel een foto boek dus ben heeul benieuwd! moet alleen even fotos bij elkaar gaan zoeken
nu bijna 2 weken deca gespoten. het gaat goed. voel me alleen zo ontzettend moe vanaf donderdag de menopur erbij, dan wordt het weer spannend. we hebben inmiddels een bod gedaan op een huis en dat bod is geaccepteerd julia hopelijk mag je snel beginnen met stimuleren m676 hoe gaat het ? pien heerlijk dat je het werk gaat afbouwen. hoeveel uur ga je na de zwangerschap werken ? girliejj wat een leuke manier om het zo te vertellen. wat spannend yaraah wat goed 7 follikels. op naar de punctie.... zie je er tegen op ? siepie he wat balen nou zeg daar houdt je toch ook geen rekening mee dat het afgeblazen wordt. dikke knuffel. is niet leuk. bobo hoe gaat het met het klussen in huis ? alles al bewoonbaar inmiddels
ster gelukkig mag de menupur er snel bij dan zal de moeheid wel wat minder worden hopelijk! en wat super fijn huis snel verkocht en weer snel een mooi huis gekocht dat doen er niet veel je na!succes!
Wauw ster! Een huis gekocht! En fijn dat je met de menopur mag starten. Hopelijk helpt t bij jou ook om je weer fitter te voelen! Girliej, ontzettend leuk idee! Hier rustige week, gaat goed met me, lekker avondje op de bank. 😊
Girlliej wat een leuk idee Ster: jij mag donderdag ook starten Ego: morgen weet ik wanneer de punctie is. Heb nog nooit last gehad van punctie dus zie er niet tegenop
Yaraah, wat goed zeg 7 follikels, ben benieuwd wanneer je voor punctie mag. Ster, gefeliciteerd met je nieuwe woning, wat is dat allemaal snel gegaan! Fijn dat je donderdag mag starten met de menopur, hoeveel moet jij gaan spuiten. Girlie, wat een goede smoes, ben heel benieuwd hoe ze gaan reageren op het nieuws. Ik heb hier thuis houten harten doosjes, daarin ga ik dan sokjes doen met i love opa-oma en dan waarschijnlijk de echo erbij. Maar goed, ik moet eerst maar is even lekker broeden hihi! M676, fijn dat het goed met je gaat! Lekker relaxen. Boboke, wat goed om te horen dat je buik lekker groeit, betekend zeker dat de kleine het goed heeft! Ik ben vanmorgen voor echo geweest en groen licht gekregen Yeah! Vanavond al de eerste menopur gezet, vlg week dinsdag echo! Voelt nu echt dat ik van start ben.
Julia fijn dat je weer kan gaan beginnen zeg, duimen dat het goed gaat en er uiteindelijk een heel mooi resultaat komt! Ster gefeliciteerd bijna met jullie huis, spannende tijden dus straks! Dat was het enige wat ik had met al dat gespuit dat ik idd ook veel eerder moe was. Girrliej nog even geduld nog en dan hoop ik op een mooi knipperend hartje op de echo. Lijkt mij ook moeilijk om het op een leuke en originele manier te vertellen en ook wel gaaf dat ze van niks weten nu, des te mooier de verassing! Boboke hoe is het met jullie huis en de voorbereidingen voor de bruiloft, al een mooie jurk? Yaraah wat super dat het er nu 7 zijn, heel veel succes met de punctie! Ik hoop op een mooi resultaat. Ego, ik moet de deca in totaal nog een week doorspuiten en dat voelt nu wel heel erg raar. Ergens hoop ik dat ik maar een cyclus rust moet houden omdat die van mij al zolang zijn, maar zullen er wel verplicht 2 zijn. Ik bekijk het positief omdat het in m'n aard zit, ik wordt alleen ook wel weer heel ongeduldig, heb de laatste 2 jaar al,zoiets we doen het voor niks. Ben je eindelijk bezig en dan alsnog niet. Zwaai naar iedereen en slaap lekker!
Ster nog gefeliciteerd met jullie huis. Julia: jeej jij bent ook gestart. Op naar een goede echo dinsdag. Siepie: ik moet altijd maar 1 cyclus overslaan. Waarom moet jij er 2 overslaan?
Net mail gekregen van de gyn, vanavond de pregnyl zetten en dan vrijdag punctie. Hij kiest wel voor een terugplaatsing op dag 3 ipv dag 5
bedankt meiden voor de lieve woorden julia wat fijn dat je mag starten, dan loop je 2 dagen op me voor haha siepie ja je moet wel geduld hebben in de mmm. balen dat je nu nog door moet spuiten terwijl je al weet dat de poging wordt afgebroken.voelt zo nutteloos dan toch yaraah veel succes vrijdag !! ik ga voor je duimen voor een mooie opbrengst. hier ook een tp op dag 3 gehad vorige ivf .
yaraah wat super spannend zeg! misschien is er dan alsnog 1 bij gekomen dag 3 kiest hij zeker omdat het wat minder eitjes zijn?wij hadden ook altijd dag 3 alleen cryo is dag 5.. Siepie jeetje wat balen zeg hopelijk mag je alsnog 1 cyclus wachten hoelang duurt jouw cyclus? Jeej julia eindelijk gestart! op naar de eerste echo! hoeveel spuit jij?succes!
Girlliej: in Gent doen ze normaal altijd dag 5 terugplaatsingen maar ik denk ook dat het is omdat er minder eitjes zijn dat hij ze vroeger wil laten terugplaatsen.
yaraah ik heb dat wellis gehoord dat ze voor die 5 dagen een minimum aantal eitjes willen omdat het natuurlijk een grote afval race is..nou hij blijft gewoon lekker plakken bij je!!
Yaraah: spannend, hopelijk vrijdag een mooie opbrengst! Wel verstandig om op dag 3 de tp te doen als je een niet al te grote opbrengst hebt. Wellicht dat overige embryo's wel wat langer door kunnen ontwikkelen voordat ze ingevroren worden? Ik had al mijn tp's al op dag 2 trouwens en dat kan dus ook goed gaan .
He lieve meiden. Ik heb alles meegelezen en wat heb ik toch een respect voor jullie! Girlliej gefeliciteerd meid! Wat heerlijk. Succes met het doorkomen van deze spannende periode en veel plezier met het fotoboek maken. Yaraah wat een fijn nieuws. Laatste spuit weer, eventjes rust tot vrijdag. Ik duim hoor! Siepie voor jou helaas minder nieuws. Echt zo balen. Hoop dat je niet alsnog heel veel last krijgt. Zo knap hoe je er mee omgaat. Ik duim voor maar 1 tussenmaand voor je. Ster gefeliciteerd met al het goede huizennieuws! En succes met starten. Jij ook Julia. Lekker dat je weer begonnen bent. Succes tot dinsdag. Liz hoe is het met jou? Pien goed dat je al gaat afbouwen, gewoon aan jezelf denken! Boboke fijn te horen dat bij jou ook alles goed gaat!! De bruiloft schiet echt al op nu. M676 nog even geduld dus. Hoe vind je kleine het nu? Sorry voor iedereen die ik vergeet! Hier gaat alles goed! Vandaag geslachtsbepaling gehad, we krijgen een meisje!! Ze heeft gelijk alles nagekeken wat bij de 20 wk wordt bekeken en alles ziet er keurig uit. Zijn dus super blij. En ik kan gaan shoppen hihi.
Girlliej: bedankt meid. Hoe is het op je roze wolk? Of durf je nog niet echt genieten? Pien: ik heb er ook een goed gevoel bij dat ze al dag 3 willen terugplaatsen. Hoe gaat het verder met jou? Ups: wauw een meisje en alles is goed. Shoppen maar. En anders alles goed met je? ego: de pregnyl gisteren ging niet zo vlot, heb een beetje een pijnlijke plek op mijn buik ervan... Ach alles voor het goede doel hé
yaraah wat fijn dat er nu toch 7 zijn die mee doen. Alvast heel veel succes voor morgen! Girlliej leuk idee om het te vertellen, ben benieuwd hoe ze gaan reageren. Hou je het wachten nog een beetje vol? Ster jeej gefeliciteerd! Wat gaan jullie met een sneltreinvaart zeg! Maar wel super leuk. Wanneer kunnen jullie erin en moet er nog veel aan gedaan worden? Vandaag eindelijk de menopur erbij en begint de spannende tijd weer. Bij ons is het al lang bewoonbaar, maar nog lang niet alles af. Mijn zwager (is schilder) is afgelopen weekend begonnen met schilderen en heeft nu 1 slaapkamer af. Stukje bij beetje zal hij de rest van het huis gaan schilderen. Helaas mag ik dit zelf niet ivm de dampen . We hebben eindelijk slaapkamer gordijnen besteld en hoop dat die binnenkort geleverd gaan worden. Het is nu ondertussen toch best vroeg licht . Julia wat fijn dat jij nu ook eindelijk mag beginnen. Jij spuit geloof ik 225 eh ivm je amh toch? Hopelijk dinsdag al een mooi resultaat te zien. Siepie inderdaad heel frustrerend, dat je zo dichtbij bent en dan alsnog weer moet wachten. Nog geen last van de vele follikels? De voorbereidingen voor het huwelijk gaan redelijk. Mijn verloofde (klinkt nog steeds raar ) heeft zijn pak al gekocht en ik heb waarschijnlijk bijna mijn jurk. Ik heb m gisteren besteld via internet en verwacht hem over een week ongeveer. Wel iets duurder dan ik wilde, maar ik kon geen andere geschikte jurk vinden. Daarna nog schoenen en dat vind ik altijd verschrikkelijk, omdat ik vrij grote voeten heb en dan hebben ze al minder keuze en zien er vaak ook niet echt leuk uit. Verder alleen de bloemen nog (en daar heb ik ook al iemand voor,maar details moeten nog besproken worden) en het menu samenstellen en dan is eigenlijk alles wel klaar. Oh ja ik moet nog een kapper vinden. Dus al met al redelijk op schema U&D leuk weer even wat van je te horen en jippie het eerste meisje van de groep , gefeliciteerd!! Veel plezier met shoppen Ego. Gisteren na lange tijd weer wat bloedverlies . Gelukkig mocht ik gelijk komen voor een echo en alles zag er goed uit en het is nog steeds een hij . Hij is wel echt een hele erge slaapkop, want bij elke echo ligt hij te pitten en zien we hem amper bewegen. Geen wonder dat ik hem nog niet voel
Julia, nu schiet het op, mooi! Boboke, fijn dat je meteen mocht komen! Geeft weer wat rust en zekerheid. Yaraah, auw! Maar idd, alles voor t goede doel. Ups, een meisje! Heerlijk, vandaag meteen de stad in? Onze dochter vindt het allemaal leuk. Ze wordt al wel wat bezitterig met haar spullen; dit kunnen we wel bewaren, maar dan is het niet voor de baby. Dat wordt nog wat! Siepie, het liefst nu deze ronde vergeten en meteen verder he? Hopelijk hoef je maar 1 ronde te wachten!
He (zwangere) meiden! Jeetje wat zijn er ineens een hoop eigenlijk. (en dat is positief!!) Ups wat heerlijk een kleine meid zo schattig meisjes zijn zo lief! Julia fijn dat je aan de slag kan veel succes Siepie wat balen zeg en wat bizar die aantallen?! Ik kon met 8 eitjes al amper bewegen en al helemaal niet op mn buik liggen enzo. Heel erg naar dat je zo lang moet wachten. Dit proces vergt zoveel geduld. Ster het is echt niet te geloven hoor hoe snel het gaat met jullie huis maar wat ontzettend heerlijk! Yaraah zo zie je maar je geloofde er niet meer in maar het kan toch goed komen. Ik had er ook 'maar' 5 tot de dag voor de punctie toen ineens 7 en hadden allemaal een eicel en werden ook nog eens allemaal bevrucht! Je weet het nooit. Pien dag2 TP kende ik helemaal niet maar ook goed gekomen dus! Ik word altijd vrolijk als ik jou post leest want je komt zo positief over. Heerlijk dat je al in week 31 bent! Ik heb gister de stap genomen en het UZ Leuven gebeld voor een afspraak. We kunnen 6 Oktober komen hahaha geduld is een schone zaak! Ik ben er wel heel erg blij mee overigens. Nu eerst nog de TP bij het ErasmusMC doen en hopen dat dat goed gaat natuurlijk. Ik begin 27 Maart aan mijn schema van een pil slikken en een week later de welbekende balletjes! Geen prikken deze keer geloof ik.
Boboke: goed dat je meteen mocht gaan voor een echo Liz: goed dat je UZ gebeld hebt voor afspraak, al duim ik dat je hem niet nodig zal hebben natuurlijk