Ik heb het idee dat de baby in m'n buik naar binnen trapt en beweegt maar het voelt zo raar. Alsof hij tegen mijn darmen aan trapt. Beetje stom misschien maar het voelt heel raar bij m'n anus. Alsof je een hele harde wind moet laten. Sorry weet anders even niet hoe ik het moet omschrijven.. Het is ook een beetje zo'n gevoel of hij er van onder uitkomt. En zo'n gevoel dat ik bijna in m'n broek plas als ik niet oppas. Ik ben nu 28 weken zwanger. Herkent iemand dit?
Schopt hij dan niet gewoon naar onder? Dat hij richting je rectum trapt zeg maar? Dat heb ik wel vaak gehad. Of echt vol in m'n kruis. Maar tegenwoordig schopt ze alleen nog maar naar de zijkant/schuin omhoog dus heb het al een tijd niet gevoeld. Als ze tegen mijn blaas schopte moest ik ook bijna meteen plassen, dus dat zul jij ook wel voelen denk ik.
ik heb het ook af en toe.. maar als ik er over na denk is dat al een week geleden of meer.. nu richt ze meer op me ribben en vooral me hele linker kant..
Ja ik denk inderdaad dat hij naar onder schopt maar het voelt zo vreemd en onaangenaam haha. Vooral omdat hij al een aantal weken naar de buitenkant schopte zo dat ik het echt van de buitenkant kon voelen en het ook zag. Hoop maar gauw dat ie weer snel terug draait haha
ja ik heb dat ook liggen beide in stuit dus 4 voeten hard tegen de onderkant het voelt alsof ze er nog net niet uitkomen van onder zowel voor als achter en het word alleen maar pijnlijker als ze niet draaien... sterkte
Hier hetzelfde. Hoopte na het douchen lekker ontspannen in bed te gaan liggen, maar mr weet mijn onderkant weer goed te raken
Herken het wel! Heb regelmatig het idee dat hij/zij tegen m'n stuitje aan zit te schoppen of stompen. Heel apart gevoel!
Aahh Diaantje88 sterke juist voor jou met dubbele beetjes die zo trappen Bedankt voor de reacties allemaal! Gelukkig is het herkenbaar en ben ik niet de enige hihi
hihi dank je wel nog een weekje, dat zal ik iig zeker niet missen als ze er zijn..pff hoop dat die van jou snel draait
Heel toevallig had ik dit gevoel gister en eergisteren. Zat eigenlijk te twijfelen om een topic hierover te openen, maar gelukkig heb jij het nu gedaan ! Voelt niet erg prettig idd en zei gister nog tegen m'n vriend van: 'ik weet niet hoor of dit wel goed is... Ze zit wel erg laag! Voel de trillingen van het getrap door heel de onderkant .' Vooral bij m'n blaas is het vervelend... Heb ik net geplast en dan lijkt het alsof ik ineens weer nodig moet als mevrouwtje weer ligt te trappelen haha. Gelukkig is dit gevoel herkenbaar! Ga ik tenminste niet de vk lastigvallen hiermee .
Hij is weer gedraaid! Jeej En inderdaad Lana, ik bleef naar het toilet gaan gisteravond dus zeer herkenbaar haha