Gistermiddag is onze dochter R.anomi om 14.50 na 2 persweeen geboren. Een superbevalling dus, ze weegt 3570 en is zooooo mooi en lief!!!
Zally en Lavitabella: van harte gefeliciteerd allebei!!! Jullie hebben inderdaad allebei een supersnelle bevalling gehad zeg!!! Geniet van jullie kleintjes. En Zally, waar ook nu wel nieuwsgierig naar ben: is de misselijkheid waar je de hele zwangerschap last van hebt gehad inderdaad meteen verdwenen? Ik hoop het zo voor je! Kelly wat ellendig dat jullie kleine meid weer in het ziekenhuis ligt! Hoe gaat het nu met haar?
Brabomama gelukkig wel alleen de eerste dag nog 6x met de pot geknuffeld maar daarna niet meer Lavitabella van harte gefeliciteerd
Gefeliciteerd lavitabella! Je moest even geduld hebben, maar dan wel een super bevalling. Geniet er lekker van!
Gefeliciteerd Lavitabella! Geniet van jullie kleine meid! Hier weer op controle geweest met uitgebreide echo. Baby doet het nog super goed in mijn buik. Ruim voldoende vruchtwater en goed uitziende placenta en ik voel me helemaal top dus we gaan het in ieder geval tot vrijdag afwachten of er nog iets spontaans gaat gebeuren. Spannend maar ik voel me er helemaal goed onder en dat met 8 dagen overtijd!!
Lavitabella ook hier nogmaals gefeliciteerd! Truelove, r.anomi kromowidjojo zegt je niets? In ieder geval dat is ook de enige die ik ken hoor met die naam Nou hier vanmorgen gestript, kon net, ook al was mn baarmoedermond nog een punt. Heb twee uur zeurende onder rugpijn gehad en paar harde buiken, niet echt pijnlijk, maar nu sinds 12 uur weer rustig As zondag mag ik bellen en als het dan rustig is met bevallingen gaan ze nog een keer strippen. Pfff...ben er wel klaar mee nu hoor! Knap dat jij het nog ziet zitten wnsdg, ook al begrijp ik ook wel de rust die nu over je heen komt, ik heb nu ook zoiets van tja 1 of 2 weken overtijd maakt nu ook niet meer uit. Ik vind het alleen raar dat ze hier de baby verder niet checken. Ik heb geen nieuwe afspraak en ze hebben vandaag eigenlijk alleen de ligging gecontroleerd en hartje geluisterd. Toen ik vroeg of er nog een echo of iets dergelijks zo volgen de komende dagen zei ze; nee hoor alleen als je minder leven voelt moet je aan de bel trekken. Ik vind dit wel een rare gang van zaken!? Ik heb nu dus alleen de telefonische afspraak staan als ik 41 + 2 weken ben. Vraag me af wat er dan volgt als ze het te druk hebben om te strippen? Succes meiden met de laatste loodjes!
Gefeliciteerd LaVita!!! Wat heerlijk dat ze er is en wat fijn dat de bevalling zo vlotjes verliep! Ben benieuwd Derde, inderdaad een bijzondere gang van zaken... Ik duim voor jullie allemaal dat de ukjes zich snel aandienen!!! Morgen is mijn uitgerekende dag en overmorgen is Jente alweer 3 weken. Raar hoor! Knuf allemaal!
@derde nee zegt me helemaal niks Hier gaat het nog steeds super allemaal! Had morgen eigenlijk de eerste afspraak bij cb maar ze belde vandaag af.
Derde, Als het je niet lekker zit zou ik gewoon om Een nieuwe afspraak vragen! Hoop dat het snel bij je gaat beginnen. Kan me voorstellen dat je het spuugzat bent zo. Lavita, Van harte Gefeliciteerd met Je mooie meid! Fijn dat alles zo voorspoedig gaat. Hier ging het vannacht niet zo lekker. Ben een beetje te moe van alle stress om het hele verhaal via iPhone te typen, maar waar het op neer kwam; Sinds 5 uur vanmorgen geen leven gevoeld. Om 10 uur had ik alles al geprobeerd. De trap op en af, Porren, duwen, Douchen, Op m'n zij liggen, knielen, holle rug, Bolle rug.. Jullie kennen het wel. Geen beweging. Om 11 uur nog niks dus tegen man gezegd dat hij de gyno moest bellen. Ctg gekregen. Na een slopende 30 sec eindelijk het hartje te horen. Mooi ritme, maar schommelde wel. M'n harde buiken waren erg onregelmatig. Van 35 naar 78. Van 85 naar 56 en zo heel de 45 min door. Uiteindelijk echo gehad en daar zagen ze een stuk meer vruchtwater dan vorige week. In de 10 min dat de Echo duurde slechts 2 keer beweging gezien. Morgen moet ik weer terug en als ze Dan nog zo weinig beweegt nemen ze me op. Spannend dus!
He bah, wat eng kattenvrouwtje. Hebben ze nog gezegd hoe dat kan, dat extra vruchtwater? Ik hoop dat het toeval was en dat ze morgen gewoon weer veel beweegt. Sterkte meid, hou je taai! x
Derde: bijzonder hoe het bij jou gaat. Weet niet of dat de standaard gang van zaken is in Nederland, maar zou er anders gewoon een telefoontje achteraan doen om zeker voor jezelf ook duidelijkheid en zekerheid te hebben. Dat hier een uitgebreide echo is gedaan was ook omdat het hier standaard is om met 41 weken in te gaan leiden. Gyn wilde met onze wens meegaan om iets langer aan te kijken of de bevalling natuurlijk zou beginnen mits het goed ging binnen, vandaar de uitgebreide echo vandaag. Prikkeldraad: lijkt me ook raar om nu bij je uitgerekende datum aan te komen terwijl je al bijna 3 weken je kleine meid hebt. Hier heb ik nog niet zulke ervaringen gehad. Kattenvrouwtje: ai bah dat klinkt niet erg fijn. Hoop dat het niets bijzonders is en je morgen een betere echo hebt met meer activiteit of dat jullie meisje besluit om snel te komen. Hier: net iets heel stoms of iets heel dappers gedaan, ben er nog niet helemaal uit. Schoonouders komen vandaag aan uit Nederland voor de komende weken en tot vandaag was het plan dat ze door een vriend gehaald zouden worden omdat de kans op bevallen steeds groter werd. Vanmiddag is toch man met zoon richting het vliegveld gereden om ze zelf op te halen, dat is opzich niet zo boeiend maar laat het vliegveld nu op 4 a 5 uur rijden liggen. Begin nu toch een beetje zenuwachtig te worden aangezien het lichtelijk begint te rommelen in mijn buik, en hij net pas op het vliegveld is aangekomen en nog op zijn ouders moet wachten en nog zeker 4 uur terug moet rijden. Hoop dat mijn lichaam hier rekening mee houd.
Oh wnsdg wat spannend!! Ik heb mijn man zelfs al verboden morgen voor zn werk naar een vergadering op twee uur rijden te gaan! Gelukkig gaat hij vandaag vervanging zoeken. Ik snap dat je nu in de zenuwen zit! Hopelijk gebeurt het niet als hij weg is, maar ze zeggen wel dat je het dan zelf psychisch tegen houdt. laat je het wel weten als hij weer thuis is? Wel heel leuk en fijn dat ze straks komen en je kunnen steunen als de baby er is! Lijkt me toch raar als je (schoon)ouders zo ver weg wonen. Ik zie mijne iedere week. Spannend en jouw geduld wordt nu echt op de proef gesteld zeg! Succes nog even. Kattenvrouwtje ik hoop dat je echo goed is vandaag en de ctg. Ik heb ook nooit eerder gehoord over meer vruchtwater. Je zou zeggen beter te veel als te weinig maar t is wel apart. Sterkte en hopelijk is alles goed! Hier gisteravond heel erg hoop gehad dat het begonnen was. Had twee uur lang om de vijf minuten voorweeen/ harde buiken die een minuut aan hielden. Ze waren nog niet echt pijnlijk, maar ik kreeg er wel echt rode konen van en moest wel goed ademhalen. Dus voor ik de nacht in ging toch de vk gebeld. Bij toucheren bleek mn baarmoedermond nu wel verstreken, maar ontsluiting was nog maar 2/3 cm. Dat kon allemaal van het strippen zijn gekomen. In overleg toch maar naar bed gegaan en moest het aankijken. Helaas zodra ik ging liggen nam de frequentie heel erg af en nu heb ik nauwelijks nog harde buiken. Wel vanmorgen de slijmprop verloren. Het begin is er dus en het strippen heeft dus wel iets geholpen, maar ik baal dat het niet heeft doorgezet. Ik weet niet of ik nog zin heb om af te wachten tot zondag voor het telefoontje hoor. Als ik vannacht weer nauwelijks laap ga ik morgenochten al weer bellen. Ben er echt klaar mee hoor, t is nu al een eigenwijze baby! Haha, dat wordt nog wat!
Oh wnsdg zie nu pas dat jou berichtje van uren geleden is, hopelijk ben je niet bevallen toen hij weg was???
Succes kattenvrouwtje! Hoe laat moest je? Derde hoor het wel vaker bijzonder hè. Voor jou niet leuk maar ik ben blij dat ik nooit overtijd heb gelopen zou er niet tegen kunnen denk ik. Wnsdg ben benieuwd wanneer jou kleintje zich aandient
Wat spannend kattenvrouwtje! Ik duim voor je dat alles vandaag weer gewoon in orde is. Wnsdg, ook voor jou duim ik (met terugwerkende kracht) dat je niet bevallen bent zonder je man erbij! Derde: klinkt toch wel een beetje alsof het begonnen is hoor, spannend! Ik gok dat je niet meer hoeft te wachten tot zondag. .. Hier nog alles rustig, geen voorwee of wat dan ook te bbekennen. Ik voel de kleine nog enthousiast bewegen, dus zal zich nog wel prettig voelen daar.
Sorry dat ik jullie in spanning heb gehouden, maar baby heeft zich netjes gedragen en zit nog veilig binnen. Man en schoonouders kwamen pas laat aan dus was moe van het wachten en ben bijna gelijk bed ingedoken. Gisteren wel mijn slijmprop verloren dus wie wie weet vandaag! Derde: spannend hoor, hoop dat het snel echt doorzet. Begrijp goed dat je je man het hebt verboden, was ook verbaast dat ik toestemming gaf voor deze trip. Wel fijn dat het strippen iets heeft gedaan, nu nog eventjes het laatste stukje. Kattenvrouwtje: ben je al langs geweest? Hoop dat alles goed is.
@derde: jammer dat het strippen (nog?) niet het gewenste effect heeft gehad. Hopelijk zet het alsnog snel door bij je! Groot gelijk dat je morgenochtend weer gaat bellen als je weer zo slecht slaapt vannacht! @kattenvrouwtje: wat een schrik zeg als je zo weinig leven voelt! Hoe is het vandaag gegaan? Hopelijk hebben ze je niet hoeven opnemen en voel je jullie kleine meid weer beter. Hou ons op de hoogte! @wnsdg: ook al ben jij ook je uitgerekende datum al ruim gepasseerd, het is wel fijn dat jullie kleine in elk geval even heeft gewacht tot papa er weer was! Laat je man vanaf nu maar dicht bij je in de buurt blijven en laat die kleine nu maar gauw geboren worden! @hier: het gaat goed met onze kleine meid, ze is nu alweer 3,5 week oud! Heeft wel nog steeds veel last van krampjes, vooral 's avonds, zo zielig! Zelf ben ik ook nog steeds niet fit helaas maar ik doe zoveel mogelijk rustig aan en het zal vanzelf een keer beter gaan! Succes voor alle wachtende dames!!!