Totaal onverwachts en heel erg vlot en fijn ben ik vandaag bevallen van een prachtige, maar belangrijker gezonde dochter! Om 05:45 werd ik wakker van een zere onderrug. Kruikje gemaakt. Man zei: zijn het weeën? Ik: geen iDee. Misschien oefen weeën? Dus zo'n weeën timer aangezet. Geen paar minuten rust gehad. Bleef maar gaan. Om 06:30 ben ik gaan douchen om de pijnscheuten te verzachten. Inmiddels was het voor mij heel duidelijk. Ik had weeën. Man sliep nog. Haha. Om 09:00 wist ik het zeker. Ik moest bekeken worden. Man wakker gemaakt. die belt uiteraard weer een verkeerd nummer (mannen... ) Maar kwam toch goed. We mochten langs komen. Om 09:45 kwamen we op de goede afdeling aan en toen was het opeens raak. Ik kom amper lopen. Opeens zat ik op een rolstoel en werd ik naar De verloskamer gereden. Daar bleek ik al 5 a 6 cm ontsluiting te hebben! Om 10:30 besloot ik te Vragen om een ruggenprik omdat ik bang was voor een plateau en daarna te laat te zijn ofzo. Verloskundige stelde voor om te douchen. Uiteindelijk 2 uur gedoucht. Heerlijk. Kon de weeën goed weg ademen (fuck puffen) en was zelfs ontspannen. Om 12:30 kwam de arts om me te controleren. 9 cm! Om 12:40 mocht ik beginnen met persen en 16 min later was ze al geboren. Een geweldige bevalling. Echt. 4 uur later waren we alweer thuis. Aanhappen ging ook goed. Ze weegt 3480 gram bij 49 cm. Om 21:00 kwam er al dikke melk uit m'n borsten en smikkelde ze hoorbaar. We hebben haar R.ohan J.osientje D.irkje genoemd. Uit L.otr serie, vernoeming van mijn moeder en vernoeming van overleden oma aan mans kant. Ik ben zo zooooo intens gelukkig. echt. Ik lig uber fit in bed. Alsof het al een week geleden is. Hopelijk blijft het zo goed gaan! Dikke kus en derde,hoop dat jou ook Zo'n fijne bevalling te wachten staat' Dikke kus !
Ohhhh kattenvrouwtje wat een heerlijk nieuws, gefeliciteerd met jullie R.ohan!! Wat een prachtige naam! Ben echt zo blij voor je, en wat fijn dat je zo positief terugkijkt op de bevalling en je zo goed voelt! Lekker genieten nu. Eén waarschuwing wil ik je wel geven: wees niet overmoedig, het fitte gevoel dat je nu hebt kàn ook veroorzaakt worden door de adrenaline die nu nog door je lijf giert. Let op dat je wel echt je rust neemt, dan komt het helemaal goed!
Gefeliciteerd Kattenvrouwtje! Wat een geweldig nieuws en wat fijn dat je zo positief bent over de zwangerschap. Geniet van jullie meisje! Hier alles nog rustig!
Gefeliciteerd kattenvrouwtje hier geniet van je kleintje . En probeer wel je rust te nemen hoe fit je je ook voelt! Wnsd : het kan niet lang meer duren voordat je je kleintje in je armen hebt. Geef de moed niet op ! Hier gebeurd ook niet zoveel gisteren wat gerommel in me buik wat harde buiken en iets wat op voorweeen leek. We zien het allemaal wel ik probeer me zelf erg af te leiden om niet bezig te zijn met het wachten !
Gefeliciteerd kattenvrouwtje klinkt als een goede en mooie bevalling. Pas goed op jezelf en neem je rust ook al voel je je eigen fit.
Kattenvrouwtje gefeliciteerd met jullie dochter! Klinkt inderdaad als een fijne bevalling. Lekker genieten en laat je verwennen! Vandaag 41 weken, pff had echt niet kunnen bedenken dat ik nu nog niet bevallen zou zijn. En helaas helemaal rustig sinds gisteren. Af en toe nog wat slijmverlies, maar dat zegt helaas niks. Baal wel hoor. Ik merk ook dat ik me steeds meer afsluit voor alles en iedereen, heb helemaal geen zin om telekens te moeten horen, nog niks?? NEE DAT ZIE JE TOCH?!!! Grrr... Ook al bedoeld iedereen het goed, op het schoolplein word je echt gek van al die moeders die anders nooit vragen hoe het met je gaat en nu zitten ze bijna bovenop je. Ik vind dat zo hypocriet. Maar goed wat doe je er aan, mn man is werken, dus ik kan hem ook niet vragen telekens de kids op te halen en weg te brengen. Ik ga zo maar aan de slag in huis, wie weet helpt het om even flinkt schoon te maken... Wnsdg ik vind jou steeds zo positief, knap hoor! Ik ga toch echt vragen om een inleiding as dinsdag ofzo. Omdat het al verstreken is en er al 2/3 cm ontsluiting is hoop ik dat ze dat kunnen doen door mn vliezen te breken, dus geen opwekkers ed. Bij mij gaat het namelijk helemaal los zodra mijn Vliezen gebroken zijn, helaas wel weeenstormen, maar ik kijk er nu bijna naar uit, haha. En ii moet toch al in het zkh bevallen met een infuus, dus ik hoef niet te rouwen dat ik niet thuis kan bevallen. Maar goed wie weet helpt het strippen as zondag. Succes nog meiden!
Wauw Kattenvrouwtje, gefeliciteerd!!! Wat fijn dat het allemaal vlotjes is verlopen. Het is je zo gegund! En heel mooie namen. Geniet maar met volle teugen van deze rijkdom! Derde: bah, mensen... Knuffel!
Kattenvrouwtje: gefeliciteerd!!! Klinkt inderdaad als een superbevalling. Letterlijk om jaloers op te zijn Wnsdg en derde: ik gun het jullie ook zo om snel jullie kleine in jullie armen te hebben! Ik moet zelf natuurlijk ook nog, maar ik ben nog niet overtijd, dus ik zal proberen niet te klagen of ongeduldig te worden... Hoewel; ik zal toch niet de enige april-moeder worden van dit clubje he??
Wat is het hier rustig! Ik wil even laten weten dat ik vrijdagavond (met 41 weken) bevallen ben van onze prachtige dochter M.eike! We maken het goed en zitten nu met smart te wachten op de kinderarts zodat wij na twee nachtjes het ziekenhuis mogen verlaten. De bevalling ging uiteindelijk supersnel. Had wel de hele vrijdag wat voorweeen, maar pas om een uur of 17 merkte ik dat ik ze niet zomaar weg kon puffen. Rond 18 uur de vk gebeld, die kwam rond 18:30, had toen 4 cm en de weeen werden pittiger. Dus door naar zkh, daar kwamen we om 19:10 aan, er volgde een uur pittige weeen en even na achten kreeg ik persweeen. Drie keer persen later om 20:16 was ze geboren! Supersnel gegaan dus en vooral de laatste twee uur waren echt pittig, ik was bang dat ik de hele nacht zo door moest gaan, maar ik zat toen dus al richting het eindje! Nu genieten van onze kleine! Ben benieuwd naar de rest, wnsdg inmiddels toch ook wel bevallen neem ik aan?
Derde van harte gefeliciteerd!!! Wat heerlijk dat jullie meisje er eindelijk is en dat je ewn goede bevalling hebt gehad!! En wat een superleuke naam!! Het is dat een vriendin van ons ook zo heet, anders had die naam zeker ook op onze shortlist gestaan! Geniet ervan, hopelijk mogen jullie snel naar huis!
Goed om te lezen derde, gefeliciteerd! Hopelijk zijn jullie ondertussen lekker thuis aan het genieten
Gefeliciteerd Derde!!! Wat heerlijk dat ze er is en dat het goed is gegaan! Rustig: haha, iedereen die bevallen is, is veel te druk met verliefd zijn op haar kindje...
Rustig; Poeh.. Ik heb sinds donderdag nog geen tv of internet gebruikt. Vermaak me veel te goed met m'n prachtige meisje. Wat is dit een rijkdom.. Alle dingen die ik vooraf verafschuwde van bevriende moeders begrijp ik nu.. Dat je elke beweging, glimlach, wat dan ook vast legt en het liefst met de hele wereld wilt delen. Ik wil haar niet op fb, maar soms kan ik de verlding bijna niet weerstaan om oa te roepen; Ik heb gepoept en het deed helemaal niet zeer! R.ohan lacht zo lief Zelfs haar huiltjes klinken aandoenlijk. Haar poep ruikt lekker. Nouja,, al dat soort gekkigheid, haha
Sorry voor mijn afwezigheid, deels komt dit door het gebrek aan internet en deels omdat ik inmiddels ben bevallen van een prachtige zoon. Afgelopen vrijdag had ik een controle bij de gyn, waar ze wel al weeen constateerde maar ik deze zelf niet voelde. Aangezien mijn oudste is geboren zonder dat ik weeen heb gevoel met uitzondering van de persweeen wilde ze me elke 3 uur controle en in de gaten houden om te voorkomen dat ik 'opeens' zou bevallen. Helaas waren er aan het einde van de dag geen vorderingen maar werd ik wel opgenomen, omdat de weg tussen de kliniek en ons huis afgesloten werd ivm paasprocesietocht die hier groots worden gehouden. Zaterdag (41+4) hebben ze me om 9.00 uur aangesloten op een infuus met weeenopwerkers met geen resultaat tot 14.45 uur toen plotseling mijn vliezen braken en ik 3 cm ontsluiting had. Rond 15.00 uur kwam ik in een weeenstorm terecht kwam en met 7 cm kreeg ik persweeen. Gelukkig had ik vrij snel 10 cm ontsluiting en mocht ik persen, alleen verdwenen de persweeen grotendeels waardoor het persen grotendeels op eigen kracht heb moeten doen. Na een knip is onze zoon geboren rond 16.45 uur (niemand heeft op de klok gekeken totdat ik vroeg hoe laat het was). Al met al een snelle, maar voor mijn doen pittige bevalling. Moest minstens 24 uur blijven voor controle en zondagavond mocht ik uiteindelijk naar huis. Momenteel ben ik 24 uur thuis en 48 uur moeder van twee zonen. We genieten enorm van ons kleine grote mannetje (4 kilo en 51 cm).
Derde: gefeliciteerd met de geboorte van jullie meisje! Fijn dat ze er uiteindelijk is en ik hoop dat jullie inmiddels ook thuis zijn en volop genieten. Dames die nog aan het wachten zijn, heel veel succes met wachten!