Oh liz wat vreselijk Ik hoop dat de morfine je een beetje helpt met de pijn. Wat een ellende meis. Lukt het plassen ondertussen weer? Enig idee of je wordt geopereerd of weet je dat echt pas maandag? Tot wanneer moet je in ieder geval in het ziekenhuis blijven? Dikke knuffel en Veel sterkte. Ik denk aan je xxx
He meiden! Bedankt voor jullie medeleven! Ik ben behoorlijk lang in het ziekenhuis bezig geweest. Ik ben vandaag weer lekker thuis gelukkig. Er moesten weer honderd en eén testen worden gedaan omdat ik Lucrin gebruik en ik dus volgens de artsen geen endo problemen kan hebben. Dan gaan ze serieus testen of je blaasontsteking hebt?? Ik denk dat ik daarvoor niet aan de morfine hoef hahaha. Maar goed conclusie is dus dat mijn endo zo agressief is dat het lekker is ontploft van 1 IVF poging. Ze gaan me over 5 weken opereren (wachtlijst en dit is niet levensbedreigend dus je kunt best wachten). Ondertussen moet ik Fentanyl pleister plakken (morfine) en kan je dus niet functioneren. Mijn blaas is verkleefd en misschien wel vergroeid dat moeten ze gaan los maken en de rest blijft een verrassing voor de operatie. Waarschijnlijk moeten we rekening houden met een negatief advies om verder te kunnen met IVF maar dat moeten we nog even afwachten verder. Ik sta ook al op de wachtlijst in Leuven dus ga daar sowieso een 2nd opinion halen in Oktober. Maar voor nu even uitrusten en scheel kijken thuis op de bank!!! Hoe gaat het met jullie meiden? Arie? Stiertje? Woman? Tash? Vlindertje? Lessie? Unicornbaby? Lelie? Mexicang?Willientje? Schattig? Ben heel benieuwd tijd voor een update en misschien een lijstje? Fijn Pasen alvast voor iedereen en hopelijk zijn jullie allemaal lekker vrij en thuis met familie en vrienden!
Ik heb in het ziekenhuis wel nog even met behulp van mijn lieve vriend mijn webwinkel een facelift gegeven! En ik maak daar bij deze nog even schaamteloos reclame voor hahaha!! Lilly & Liz en best al best trots op het resultaat. Nog niet klaar maar heb de komende 5 weken op de bank toch niet veel beters te doen! Fijn Pasen
Wow Liz, wat een te gekke website! Echt ontzettend leuk!! V.w.b. je ziekenhuis bezoek... Dat is de andere kant van die wow.. niet echt tof dus. Wat onwijs vervelend dat je endo waarschijnlijk ontploft is door IVF en dat je blaas verkleefd is.. pfff dat is echt -zacht gezegd- niet leuk. Ik wens je heel veel sterkte en hoop dat de pleisters werken tegen de pijn. En dat je kunt blijven plassen, want niet kunnen plassen is echt een hel. ((knuff))
Ps. 5 weken wachten want 'het is niet levensbedreigend' is echt een dooddoener!!!! Je hebt pijn verdorie! En niet zo weinig ook! Hoezo niet levensbedreigend pfff Ego; Had om 11 uur de transfer. 1 was een blasto, 1 had het niet overleefd en de andere 3 lopen achter. Ze denken niet dat deze het gaan halen voor de vriezer maar ik moet dinsdag bellen om het zeker te weten .. Gemengde gevoelens. Blij dat er 1 teruggeplaatst is. Verdrietig dat de rest het weer niet gehaald heeft terwijl we er nu meer hadden dan vorige keer. Blijkbaar is er iets toch niet echt goed
Jeetje Liz 😲😨 wat een ellende! Je leest wel eens dat endo explosief kan groeien tijdens ivf maar dit... poe hee dat is niet niks! De komende 5 weken maar rustig aan doen. Hopelijk werkt de fentanyl prima en heb je weinig pijnklachten. Unicorn, bij mijn eerste ivf was de kwaliteit van onze embryo's slecht er zat veel fragmentatie in. De tp was al niet heel geqeldig en de rest is in de 5 dagen erna gestopt met delen... dat was zo moeilijk om te horen! Nu met de 2e ivf ook fragmentatie en dus niet geschikt voor de vriezer. Omdat de verse tp wel gelukt is (ik dank de acupunctuur met kruiden, ben ik van overtuigd! ) heb ik niet meer nagevraagd of de overigen wel doordeelden of toch gestopt waren. Ook ik ben van mening dat er iets niet goed zit... ik ben bang dat dit de schade van jarenlang endo is.
Liz, wat heftig zeg! Ik hoop voor je dat de 5 weken snel voorbij gaan zonder te veel pijn. Met gaat alles oké, de kleine man is al weer 3 maanden en doet het super goed. Volgende week vrijdag heb ik mijn eerste werkdag weer, vind het erg spannend. Ik heb vanaf september niet meer gewerkt ivm heftige zwangerschap. Verder probeer ik mijn menstruatie te onderdrukken met de pil, alleen heb ik veel doorbraakbloedingen. Ik denk dat ik een zwaarde pil moet hebben want bij die bloedingen heb ik al best veel last van de endometriose (best al heftige buikpijn). Dus van de week maar effe bellen voor een andere pil.
Liz heb en klein stukje bij gelezen, ben even afwezig geweest. Maar wat heftig allemaal weer!! Ik hoop voor je dat de 5 weken snel voorbij gaan! Ik zal eens even kijkje nemen op je webshop. Sterkte meis💐
Ik kan 24 april in het ziekenhuis terecht bij een endometriose-specialist dit ivm doorbraakbloedingen en al weer heftige buikpijn erbij.
Liz, hoe gaat het met je? Schattig, pff dat duurt nog wel even nog ff volhouden dus. Misschien kan je bij de huisarts een zwaardere pijnstilling vragen? Lelie, wat fijn om te horen dat het wel kan, van een verse tp zwanger worden ondanks dat de overige emmy's het niet halen/ hebben gehaald... ik heb er nog 1 in mijn buik zitten (hoop ik althans ) al moet ik wel eerlijk zeggen dat ik er niet heeeel veel vertrouwen in heb, maar ja... ik doe mijn best! De endo maakt inderdaad helaas veel kapot.
Houdt vertrouwen en moed Unicorn je weet het nooit! De eèn heeft alle symptomen de ander geen eén! Schattig balen dat je daar zon last van hebt! Ik ben benieuwd wat het advies zal zijn! Bij mij persoonlijk is de prikpil altijd een succes geweest! En wat heerlijk zon kleine van 3 maandjes!! Zal ook wel hectisch zijn Endo bedankt meid!!! Lelie jij ook bedankt voor jullie medeleven! Ik ben heel erg beperkt helaas. Heb veel pijn omdat ik de Fentanyl maar weer heb afgedaan. Ik heb liever pijn dan die misselijkheid en draaierigheid de hele dag. Ik kreeg gister van het EMC een brief thuis dat er iemand op de afdeling tijdens mijn verblijf het bacterie OXA-48 had (waar vorig jaar 21 mensen aan zijn overleden in het Maasstad Ziekenhuis) met een kweekset om mij thuis te testen!! De uitslag volgt over twee weken. Kon er ook nog wel bij!
Ik had me hier willen laten uitschrijven, vooral omdat mijn naam een combinatie is van mijn ex en mij.. Ik heb gisteren uitslag van al mijn onderzoeken gehad en het blijkt inderdaad endometriose te zijn. Op de mri waren 2 plekjes in ieder geval te zien. Ze gaan nu overleggen en waarschijnlijk krijg ik een kijkoperatie en gaan ze het weg laseren!! Hebben jullie hier ervaring mee. Hoe is het verder met de rest, te veel om allemaal terug te lezen?