Na mijn bevalling en na dat ik in september met spoed ben geopereerd klaagt mijn man stukke minder hahaha. Als hij hoofdpij heeft pakt hij gewoon een ibu. N top vent dus 😂 Maar goede dat is ook eens heel anders geweest.. Mygosh zeuren om de kleinste dingen😔. Als hij het nu probeerd dan reageer ik met weet je wat pas echt pijn doet?? 5 maanden met galstenen aanvallen lopen! Dat doet pijn.. Ps als mijn man echt stront ziek is klaagt hij niet, dan ligt hij gewoon te slapen. Doet hij wat hij moet doen en verdér niets.. Maar als hij lamlendig was klaagde hij wel.
Geef die man van jou een schop onder zijn kont. Aangezichtspijn heb ik ook. Ik slik dagelijks carbagen, maximum paracetamol en codeine. Ik krijg al naproxen voor osteochondritis dus ik mag geen ibuprofen. Wel tramadol want tijdens sommige aanvallen kan ik echt wel mijn kop tegen de muur slaan. (doe ik niet want ik heb kinderen en oudste aapt zowat alles na dat hij ziet momenteel) En van 'geen mietje' mijn zenuwpijn voelt jammer genoeg erger dan een bevalling. Zou met plezier 2 keer per dag bevallen dan die pijn elke 1-3 maand
Uit laten zieken, ik vind het heel wat dat hij gaat werken (of dat verstandig is, is een andere zaak). Van pcm wordt je niet beter en van naar de huisarts gaan over het algemeen ook niet als het iets is dat je gewoon moet uitzieken. Ziek is ziek en betekent naar bed als het even kan. En waar kan dat beter dan thuis?
Negeren En hem thuis laten blijven, kan ie zijn collega's ook niet aansteken en kan ie mooi eens in bed gaan liggen en kan ie daar geen zeuren tegen zichzelf ofzo
Ik heb je topic gedeeltelijk voorgelezen aan mijn man, die ligt onder de bank van het lachen en deelt de mening van de dames! Hier heb ik een topper, bijna nooit ziek, als hij ziek is, dan zie ik hem niet want dan ligt hij in bed MET paracetamol en ibu!
Omg hahahaha vreselijk! Ik zou hem dus echt een schop onder zijn hol geven. Hier een vent die als die ziek is hoge koorts heeft en alleen nog maar sinaasappelsap drinkt onder een dekentje met een doos ubiprofen voor de hoofdpijn.
Optie F: Man dwingen pcm te nemen en zich erover heen te zetten; bij geen gehoor dwingen naar zijn moeder te gaan en ballen te groeien. Ziek zijn is voor kinderen; niet voor volwassenen. En wordt je het toch, moet je je niet aanstellen maar 100% voor je herstel gaan. Dus pilletje in je mik en je bed in en je verder niet aanstellen en/of anderen lastig vallen. Nobody got time for that.
Compleet toneelstuk opvoeren (kind er bij betrekken) en heel erg overbezorg, verzorgend doen. Om de vijf minuten vragen of hij er een kussentje bij wil, of hij een kruik wil, dat je eigenlijk boodschappen moet doen, maar hem niet alleen durft te laten, etc. etc. En vooral: Even goed laten weten, dat jij niet toekomt aan al jouw klusjes, want je bent te druk met hem verzorgen. Er ook nadrukkelijk bij zeggen, dat zodra hij beter is, hij die klusjes wel mag gaan doen, want tegen die tijd ben jij zó uitgeput van het verzorgen, dat je er écht niks meer bij kunt doen!
hahaha hier moest ik dan wel weer enorm om lachen en als er dan toch humor in zit dan zou ik voor deze optie gaan
In bed stoppen en deur afsluiten aan de buitenkant. Ik zou dat gezeur in de woonkamer niet moeten! Gelukkig is mijn man nooit een beetje ziek. Dit jaar wel echte griep gehad, met 40 graden koorts op bed. Pcm ging er na lang aandringen in! Daar staat dan tegenover dat je verwend wordt met verse kippensoep enzo. Maar mannen die de bank in beslag nemen en nog praatjes hebben, nee, die zijn niet ziek. Ik zou zelf weggaan óf heel irritant gaan doen: radio hard aan en vals meezingen terwijl je stofzuigt ofzo!
Is het een optie om samen met de kinderen die zetel gewoon in de slaapkamer te zetten ? Als meneer dan toch wil zeuren vanuit de zetel ... Fijn, maar niet in de living.
Dat jij het normaal vindt om gemeen te moeten zijn over je man tegenover anderen zegt meer over jou dan over mij. En eerlijk gezegd, nee ik ben mijn man nog nooit zat geweest. Als dit allemaal gewoon maar humor is, dan is dat het geval toch ook bij pesten? Want 'het was maar een grapje' en 'vat het niet zo serieus op'. Lees de reacties eens terug. Zo praten achter andermans rug om op een forum vind ik gewoon niet acceptabel en totaal niet grappig. Ben benieuwd of jullie mannen dit ook allemaal zo grappig vinden als jullie het zouden laten lezen. Aan humor ontbreekt het hier verder niet thuis, dus maak je daar maar geen zorgen over.
Mijn man is ingelicht over alle reacties en is raar genoeg ineens een stuk minder aan het klagen . Misschien was moeders toch niet zo een aantrekkelijke gedachte voor hem? En ja, hij vindt het grappig. Net zoals ik smakelijk kan lachen om alle clichés over vrouwen die regelmatig uit de kast worden getrokken in de bouwkeet. Je kan ook echt (heeeeeeeul) erg overdrijven hoor.