Dooky, parasol of allebei?

Discussie in 'De babyuitzet' gestart door Nien89, 1 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
    ts wat voor kinderwagen heb je?
     
  2. Romymama

    Romymama Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.409
    28
    48
    Ik twijfel ook nog.. Wij hebben een bugaboo gekocht en het lijkt mij juist wel fijn als de kinderwagen straks bijvoorbeeld in de tuin staat ergens en het is echt warm om de kap omlaag te hebben met een parasolletje..
     
  3. Spathiphyllum

    Spathiphyllum Bekend lid

    3 mei 2014
    536
    0
    16
    NULL
    NULL
    Ik had alleen een parasol, geen dooky. Inderdaad vanwege het doorwaaien in de zomer: liever frisse lucht en af en toe een zonnestraal dan compleet afgesloten. Sowieso in de tuin was de parasol heel fijn.

    Echt mensen die met een zwarte kinderwagen met het dekje erop geritst en dan ook nog eens met een dooky de boel compleet afsluiten, ik snap het niet hoor. Hoe heet moet het wel niet zijn in die wagen?
     
  4. Sweetheart86

    Sweetheart86 Fanatiek lid

    1 nov 2011
    1.139
    0
    0
    Asisstent hypotheekadviseur
    Voor de dames die hydrofiel gebruiken als dooky, dat zie ik ookvaak, en lijkt me mega handig, zijn dunner dan dooky en lekker luchtig, maar hoe blijft dat zitten dan als er wind staat?
     
  5. LiLaa

    LiLaa VIP lid

    9 feb 2011
    6.120
    0
    36
    Genieten van mijn mooie gezinnetje
    Op de roze wolk :-)
    Ik heb ze beide, Stokke Parasol & Dooky (blauw) van Lief!
     
  6. Celika

    Celika Fanatiek lid

    15 jul 2013
    1.893
    381
    83
    Vrouw
    Dicht bij de zee
    Idd dit dus.
    Moet wel zeggen dat lopen met een parasol zwaar irritant is dan weer links dan weer rechts en blijft nooit goed zitten maar het is niet anders.
    Dooky heb ik nooit gemist.
     
  7. miss C

    miss C VIP lid

    20 nov 2009
    11.719
    971
    113
    Vrouw
    Het ♡je van Nederland!
  8. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Een knijper:D
     
  9. Romymama

    Romymama Fanatiek lid

    2 dec 2014
    1.409
    28
    48
    Dat vroeg ik me ook af! Denk namelijk dat ik een parasol neem en het voor de rest doe met een hydrofiel.. Mij lijkt de Dooky ook te warm voor de zomer.
     
  10. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0

    In de joolz kan de zijkant van de kap eraf dat je dus gewoon een doorluchtluik hebt, ideaal.

    Dooky en parasol bide niet gebruikt. Ik gebruikte gewoon een witte hydrofiel en als het echt warm was op vakantie dan de hydrofiel steeds vochtig houden
     
  11. IJsklontje

    23 feb 2015
    11
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dooky hoef je niet per se verticaal te knopen, kan ook horizontaal zodat er frisse lucht onder kan komen.
     
  12. ukkie1985

    ukkie1985 VIP lid

    27 mrt 2012
    6.134
    1
    0
    Ik klemde de hydrofiel hieronder vast. Een boven en twee aan zijkant
     

    Bijgevoegde bestanden:

    • image.jpg
      image.jpg
      Bestandsgrootte:
      31,9 KB
      Weergaven:
      5
  13. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Bij ons kon een hydrofiel absoluut niet. Die bleef met geen mogelijkheid zitten, dus een Dooky was een uitkomst. Zoals ik al zei diagonaal vastmaken en dan heb je gewoon echt voldoende frisse lucht hoor. Hoogzomer lagen ze er dan in een rompertje met alleen een lakentje in en waren ze echt gewoon op een vrij normale temperatuur terwijl de kap omhoog stond en de Dooky schuingespannen. Een heerlijk schaduwrijk plekje. Parsolletjes moest ik dan constant draaien en bedekte niet meer mijn gehele wagenbak (en baby!) dus vond ik daarom hoogzomer niet handig. Een beetje zon vind ik prima, maar niet die zomerzon zo vol op een paar beentjes midden op de dag. Dragen in draagzak of doek vond ikzelf ook hels: dat geplak op elkaar.

    Maar het is net wat je wilt en handig lijkt ;)
     
  14. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Het gaat toch niet alleen om de frisse lucht... iets wat je zo afsluit, of nagenoeg afsluit word een soort broeikas
     
  15. Abri

    Abri VIP lid

    16 jun 2010
    12.423
    3
    38
    Dat heb ik dus echt niet zo ervaren in twee echt bloedhete zomers, maar dat kan natuurlijk ook verder te maken hebben met het materiaal van je wagen zelf etc. Hier bleef het juist relatief koel in de bak.
     
  16. Gember

    Gember Niet meer actief

  17. Gember

    Gember Niet meer actief

    Ik heb de Dooky Breeze besteld: een Dooky maar dan van dunnere, luchtige stof als een hydrofiele luier. Ideaal voor de zomer lijkt me. Parasol heb ik ook.
     
  18. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Hier een parasol en een dooky. Parasol vind ik echt een onding. Dooky echt super fijn.
     
  19. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee hoor? Hier bleef 't op de heetste dagen gewoon aangenaam onder de zonnekap, zeker geen broeikas.
     
  20. Nandanovember

    Nandanovember Fanatiek lid

    2 nov 2013
    1.017
    0
    0
    om de hitte uit je huiskamer te houden doe je toch ook de gordijnen dicht. Waarom zou het met een dooky ineens een broeikas worden? En je zet je wagen neem ik aan niet pal in de zon.
     

Deel Deze Pagina