Is dit nou de baby?? Morgen ben ik 17 weken zwanger en maandag bij de pretecho zei de echoscopiste al dat mijn placenta achter ligt waardoor ik misschien het kindje al snel zou kunnen voelen... Ik dacht het weekend ervoor af en toe al rare plopjes te voelen, maar aangezien dit ons eerste kindje is weet ik eigenlijk niet wat ik zou moeten voelen haha. Kunnen natuurlijk net zo goed m'n darmen zijn.. Nu sinds een half uurtje, op ongeveer de helft tussen m'n schaambeen en m'n navel, aan de linkerkant een heel raar gevoel... Een soort golfjes, het lijkt ook een beetje op zo'n spastisch spiertje wat je weleens in je ooglid kan hebben, wat dan heel de tijd uit zichzelf heen en weer gaat.. Zo voelt het een beetje. Niet precies op dezelfde plek steeds, maar wel in dezelfde buurt.. Was aan schoonmaken en toen voelde ik het steeds.. En iedere keer als ik stil stond om op de letten was het weg hahahaha en als ik weer verder ging dan begon het weer.. Heel gemeen Zit nu relaxt op de bank, net even een soort golf gevoel maar verder blijft het nu rustig helaas... Kan dit ons kindje zijn wat ik voel..?
Ik ben er even helemaal onderste boven van haha. Op een goede manier! Diep ontroerd, zoals bij de eerste echo, en de eerste keer het hartje horen.. Wat een wonder is het toch en wat maakt dat veel los in je..
Jaaaa, het voelt voor mij ook als golfjes! of plopjes Echt speciaal! Super dat je je kindje nu kunt voelen, geniet ervan! Straks zul je ook het ook aan de buitenkant kunnen zien, ook heel bijzonder!
Jep, zalig hé Geniet ervan! Toen ik haar begon te voelen, begon ik pas echt te beseffen dat er een wondertje in mijn buik groeide, zo magisch!
Aaaaah wat leuk heh, zo begon het bij mij idd ook, een soort gekriebel ofzo, maar ik voelde het juist meer als ik stilzat, maar meid, geniet, het is zoooooo bijzonder!!!
Aaah zo leuk! Geniet!! Ik denk het hier ook te voelen, maar elke keer als ik het denk te voelen twijfel ik! Het gebeurd ook niet zo heel vaak, dus weet het écht niet! Vanochtend bij de VK zei ze: je voelt je kindje nog niet hé, en toen ik zei dat vele dames het al voelen die net zo ver zwanger zijn, vertelde ze doodleuk dat het dan vast niet de eerste zwangerschap was. Heb maar niets gezegd over de twijfelachtige plopjes/trillingen in mijn buik. Wel hoorde ik hem gisteravond heel goed bewegen met de Angelsound
Wat fijn voor je Woezel!! geniet ervan. Ik kan ook niet wachten totdat ik de baby voel maar moet geduld hebben.. vandaag pas 11 weken.
Nou inmiddels kan ik er niet meer om heen hoor haha. Was het nog maar 3 dagen geleden dat ik me afvroeg of dat nu het kindje is wat ik voel, nu voel ik hem zeker wel een paar keer op een dag haha! Gisterochtend dacht ik (toen ik mijn hand op mijn buik had liggen) dat ik het ook heel licht aan de buitenkant voelde.. Kan dat? Of lijkt dat zo omdat ik het ook binnen in voel? Het was maar 1 keer helaas, daarna was het weer rustig dus toen mijn vriend zijn hand op mijn buik legde was er niks meer te voelen... Maar ik lees dat het gemiddeld 2/3 weken duurt vanaf dat ik het voel, voordat je het aan de buitenkant kan voelen. Oeh... Terwijl ik dit aan typen ben (en lekker op de bank aan relaxen ben) begint hij weer. En ik zag het net zelfs. Zag gewoon een bobbeltje uit m'n buik en weer snel terug.. Dan moet m'n vriend het toch wel kunnen voelen als hij op het goede moment zijn hand op mijn buik heeft?