baby van 2,5 maand al toetje?

Discussie in 'Voeding' gestart door beertje22, 6 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. 2015mama

    2015mama Actief lid

    13 aug 2014
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    En ik ben weer de horror mama :eek:
     
  2. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Verlate 1 april grap? Dit kan je toch niet menen! :$
    Jij houdt je kindje in de auto zeker ook gewoon op schoot. Deden ze vroeger ook, en het is zo heerlijk, een slapend babietje in je armen!
     
  3. Lies1611

    Lies1611 VIP lid

    3 jun 2013
    7.147
    3.174
    113
    Ik word altijd zo chagrijnig van mn ouders' redenatie "ja maar vroeger.." , "ik ben er ook al 60 mee geworden" of "toen jij 8 mnd was at je ook gewoon van de chinees".

    anyway. ik kon ook niet wachten tot hapjes hoor, overigens wilde ik er alleen groente en fruit in stoppen, in snoep of toetjes had ik dan weer niet zo'n behoefte. ben uiteindelijk met 5mnd begonnen.
     
  4. 2015mama

    2015mama Actief lid

    13 aug 2014
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pardon!
    Dus jij wil nu zeggen dat ik niet beste voor mijn kind wil? Omdat ik me kindje een likje geef?
    Nou ik hoop maar niet dat je kinderen op jou lijken, zo overdreven. Zou echt te zielig zijn.
    Ik duim voor je meid.
     
  5. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    13 jan 2014
    3.648
    305
    83
    Laat die hapjes nog maar even wachten, anders gaat het allemaal te rap :D
     
  6. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    Niet alles van vroeger is goed, ook al hebben wij het overleefd.
    Ik las vorige week een column in het parool, het heet "de ooievaar" en gaat over de evaringen van een verloskundige in de hoofdstad. Daar was een vrouw uit Oost Europa bevallen, ze had al eens eerder een baby gehad maar die was overleden. En waaraan? Het kindje had darmkrampjes en de huisarts had haar aangeraden het babietje geraspte wortel (!) te geven, want dat zou helpen. Kindje was vervolgens gestikt. Ik weet niet of het een gebruikelijk advies is in het Oostblok, of dat dit gewoon een arts is geweest uit het jaar nul.... Maar wat ik wil zeggen is: gebruik je gezond verstand. Hoe moeilijk kan het zijn??? Je kind hoeft er niks aan over te houden, maar gezond c.q. verstandig? Wat denk je zelf?
     
  7. Rian85

    Rian85 Fanatiek lid

    21 feb 2012
    2.830
    477
    83
    Vrouw

    Ik heb me bedacht... heb bij nader inzien toch geen zin hierop te reageren.
     
  8. Linnepin86

    Linnepin86 Fanatiek lid

    10 jun 2013
    1.324
    184
    63
    Gelderland
    Ik snap wel wat je bedoeld. Ik denk dat er altijd discussies hierover blijven bestaan. Onze zoon kreeg 1,5 wk voordat ie 4 mnd oud was z'n eerste fruit (en dan nog uit een potje ook :$)
    Misschien niet nodig om een likje te geven maar eerlijk gezegd zie ik het probleem ook niet. Ons ventje krijgt ook gewoon diksap en niet alleen water, iedere dag een klein snoepje of een paar chippies. Niet omdat het nodig is, maar ik eet zelf ook niet alleen dingen die alleen nodig zijn. Vanochtend hebben we heerlijk met z'n tweetjes een stuk paashaas opgegeten, jammie!
    Maar ts, 2,5 maand is nog te jong, maar wij vonden zijn eerste hapjes ook mega leuk dus ik kan me wel voorstellen dat je niet kunt wachten.
     
  9. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Heb je iemand in je buurt die het denken van je over kan nemen? Want heel goed ben je er niet in.
    Wat denk je dat 'een smaakje' is? Juist ja, lolly! Oftewel pure suiker. En hoe kom je er bij dat het niet de reis naar de darmpjes kan maken, waar blijft het dan?!?
     
  10. Shandy

    Shandy Fanatiek lid

    14 jan 2012
    2.603
    18
    38
    Advies is vanaf 4 of 6 maanden beginnen met hapjes fruit/groenten.
    T buro had er ook een leuk boekje over met voorbeelden.
    Maar ik begrijp je vraag wel hoor.
    Mijn zoontje heeft met 12 weken geloof ik een likje slagroom gekregen en een paar weken later een likje appelmoes.
    Kindje van een kennis zat met ruim drie maanden op de max wat flesvoeding betreft (ikzelf gaf borst,daar zit geen limiet aan)
    Kindje bleef hongerig en kreeg elke dag wat appelmoes. Vers gemaakt, appeltje schillen,koken en pureren,dus zonder toevoeging
     
  11. tuc

    tuc Niet meer actief


    Dan doe ik het wel in jouw plaats.

    Ja als je een kindje van onder de 4 maanden likjes e.d. wil geven van dingen dan heb je idd niet het beste voor met je kindje. Je even simpel inlezen op internet vertelt je nl dat 4 maanden de absolute ondergrens is. Als je dat negeert heb je dus niet het beste voor.
     
  12. 2015mama

    2015mama Actief lid

    13 aug 2014
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    oohh wat heb je nouuu gedaaan!!
    Je bent een hartstikke slechte moeder!
    Dat likje slagroom en die appelmoes waren 3000% suiker!!!!
    wat bezielt jee!!!
    Dat doe je toch niet.
    Wat onverantwoordelijk van je.
    We moeten de kinderbescherming bellen, je kindje is niet veilig bij je!

    zo dames ik heb jullie het comentaar bespaart :D:D
     
  13. Samurai

    Samurai Bekend lid

    1 dec 2013
    634
    1
    16
    NULL
    Noord-Holland
    Wat grappig dat je op de rest niet reageert.....
     
  14. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Weet je zeker dat je volwassen bent? Je klinkt behoorlijk puberaal...
     
  15. 2015mama

    2015mama Actief lid

    13 aug 2014
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dit vind ik wel erg grappig aangezien dit is wat jij met andere aan het roepen bent.
    Eigenlijk net of je een spiegel voor je hebt en het tegen je spiegelbeeld zegt..
     
  16. Samurai

    Samurai Bekend lid

    1 dec 2013
    634
    1
    16
    NULL
    Noord-Holland
    #36 Samurai, 6 apr 2015
    Laatst bewerkt: 6 apr 2015
    2015mama

    Je schrijft dat je soms lolly of siroop geeft. Hier maak ik uit op dat het vaker gebeurt. En de dame die je net aanhaalt, heeft eenmalig een likje slagroom gegeven. Dat is een verschil.

    Nog een aanvulling over je nieuwe post over een spiegel enzo....
    De berichten van de anderen dames zijn niet hetzelfde...integendeel. Er zit een groot verschil in taalgebruik...

    OW...en ook in de spelling
     
  17. 2015mama

    2015mama Actief lid

    13 aug 2014
    130
    0
    0
    NULL
    NULL
    Jij kan helemaal niks opmaken, want ik heb nooit gezegd dat ik me kindje een lolly geef. En al helemaal geen siroop.
    Een likje lolly met het puntje van der tong (ze kan enkel het smaakje opmaken uit die lollys's) misschien in totaal 4 likjes staat niet gelijk aan een lolly.
    En een druppel of zelfs minder limonade staat al helemaal niet gelijk aan siroop.
     
  18. rijtjes

    rijtjes Niet meer actief

    Ik schrik hier gewoon van. Ik vond het laatst al erg dat mijn dochtertje een likje komkommer nam omdat haar grote zus die voor haar neus hield. Mijn mini is nu 4 maanden, kan me niet voorstellen dat we nu starten met hapjes. Maar wij willen dan ook via de rapley methode bijvoeden net als bij onze oudste. Met 2,5 maand, hoe doe je dat, een baby voeden?? En likjes lolly geven of druppes limonade??

    Gelukkig zijn er tegenwoordig goede onderzoeken waardoor de meeste mensen niet dergelijke domme keuzes maken, omdat de informatie ook beter te vinden is. Helaas trekken sommige mensen zich daar niets van aan :(
     
  19. Droppie Drie

    Droppie Drie Fanatiek lid

    1 aug 2013
    1.735
    10
    38
    Naar mijn weten heb ik de termen 'slechte moeder' en 'kinderbescherming' nooit gebruikt. Ik vind het behoorlijk puberaal om goedbedoelde adviezen weg te wuiven met je sarcastische post. TS is zo verstandig om navraag te doen of fruit en groente al gegeven kunnen worden met 2,5 maand. Had jij ook kunnen doen voor je siroop en lolly gaf aan je kindje.
     
  20. Samurai

    Samurai Bekend lid

    1 dec 2013
    634
    1
    16
    NULL
    Noord-Holland
    Lezen is een kunst. Ik heb het niet over de hoeveelheid, maar over de frequentie. Het maakt nogal een verschil of je dat een keer geeft of soms, zoals je schrijft. Overigens geef je het wel, want ze kan het nog niet zelf pakken, toch? Ik denk dat een beetje ook kwaad kan, maar schijnbaar kan je niet goed tegen andere meningen.
     

Deel Deze Pagina