Heb je iets voor het maagzuur? Ik gebruik rennies en die mag je gewoon gebruiken. Mochten die niet helpen dan kun je nog een aantal andere dingen krijgen. Wel vervelend zo :x Hoop dat het morgen beter gaat.
Vervelend zeg, al die mensen die niet goed kunnen slapen. Hoplijk wordt het beter voor jullie. Daar duim ik voor... Ik slaap hier wel goed. Wel vaak even wakker ( 3 a 4 keer per nacht), maar slaap dan dan wel weer verder. Hier af en toe heel licht gerommel. Af en toe wat harde buiken met daarbij een heel licht zeurende menstruatiepijn. Denk dat het voorweeen zijn. Ik heb zelf het gevoel dat de kleine eerder gaat komen, maar mijn gevoel zit er ook vaak naast we zien het vanzelf wel Dochter gaat zo naar school en zoontje maar de peuterspeelzaal. Kan ik nog even met mijn studie bezig. Fijne dag iedereen.
Vervelend van de slechte nachten meiden! Hopelijk kunnen jullie nog wat rusten vandaag. Hier gelukkig wel goed geslapen! Werd wel een paar keer wakker met harde buiken en precies zo'n menstruatieachtige gevoel als jij zegt inderdaad Beitsche! Zal inderdaad wel voorweeën zijn. Mira is naar de psz en ik ga even een ontbijtje voor ons maken. Manlief is de komende 2 dagen vrij.
Schiet hier ook niet op, halve nacht wakker gelegen met hele pijnlijke ribben. Heb op het juiste moment verlof genomen denk ik, had het echt niet meer vol gehouden haha. Vannacht wel een hele gekke droom gehad over dat mijn vliezen gebroken waren en toen is vriendlief naar de Amerikaanse ambassade gegaan. Waarom weet ik niet. Die dromen worden steeds gekker hahaha.
Hahaha Mellie ik droom ook heel bizar, maar eigenlijk al mijn hele zwangerschap. Suikerspin in de ochtend? haha gekke meiden! Geniet van de vrije dagen van je man Bloemmm! Even lekker samen Ik weet niet zo goed of ik harde buiken heb, ik voel het zelf niet echt ofzo. Was bij de verloskundige afgelopen vrijdag, zij zei je hebt nu een harde buik, maar zelf had ik dat helemaal niet door. Er zit soms wel een harde bult aan de rechterkant van mijn buik, maar daar zit haar ruggetje en dan beweegt ze volgens mij gewoon.
Hier is er volgende week Kermis. Mits niet bevallen ga ik er ook even heen!! Een suikerspin zit er voor mij niet in haha maar wel nostalgie gewoon even er over heen lopen. Hier heb ik al een harde buik als ik er naar kijk haha Maargoed vandaag nog even aanpoten want mams komt helpen om het kamertje uit te mesten en kast in te ruimen!!! Daarna nog auto uitzuigen later in de week en dan is alles geloof ik een keer gedaan en klaar Morgen dagje dierentuin en vrijdag sprookjeswonderland. Hebben we ook weer allemaal leuke dingen gedaan . Volgende week heb ik ook elke dag nog wat in de planning maar wel rustiger. Oh ik ga op maandag nog wel wat maaltijden koken voor in de vriezer. Handig voor na kraamweek (dan kookt hopelijk kraamverzorgster). Iedereen schiet aardig op he, nog even en het regent ukkies!! Naja bevallings berichten in ieder geval. Leuk!!!
T regent ukkies whaha zie t al helemaal voor me. Hier slaap ik gelukkig ook nog goed. Wordt wel 4 a5 keer wakker maar kan dan wel weer goed inslapen. Duurt soms half uurtje maar meestal niet langer. Wordt nu pas wakker.. *schaam* Sorry voor de meiden die slecht geslapen hebben! Haha Ik heb nog weinig last van maagzuur, wel een paar keer gehad, en neem dan idd rennie, dat hielp dan redelijk..
Tja slaapproblemen. Ik herken het. Maakt niet uit hoe moe of hoelaat ik naar bed ga. Hier heeft ml gister de tuinbank en tafel schoomgemaakt dat zodra de zon komt ik lekker buiten kan zitten. Ukkie is vreselijk druk en ik vindt dat heerlijk.Ik zal het missen straks. Fijn om te lezen dat het met een ieder hier nog best goed gaat. Ben wel heel benieuwd wie de 1e gaat zijn... Nog een paar dagen en dan hebben we allemaal de 37 weken bereikt.. Nou ik ga van de dag genieten!!
Ik heb ook weer een slechte nacht gehad. Pcm en een kruik om het een beetje te kunnen overleven. Ik heb de foto's van de bolle-buik shoot binnen. Zal de mooiste even spammen .
@Mir, Oeeeeh ben benieuwd naar je foto's @Lana: Druk programma voor jou deze week, maar wel gezellig hoor!! Hebben ze geen suikerspinnen op jullie kermis, of hou je er gewoon niet van? @babymaantje, haha gelukkig ben niet de enige dus Kunnen we ons samen schamen @Smaaltje, lekker hoor! Laat die zon maar komen zou ik zeggen Ik heb net de gordijnen in het kamertje opgehangen, haha wat een geklooi zeg! Mijn moeder had gordijnen over en die passen perfect bij de rest van het kamertje, dus die had ik gister meegenomen. Ik ben alleen niet zo groot, dus kon er moeilijk bij. Ik dacht ik kan wel even in het kinderbedje gaan staan.... Nou niet dus, zakte er zo doorheen Paar van die pinnetjes waar het plankje op ligt zijn verbogen, maar daar had ik er gelukkig wat extra van hahah. Ik moest wel lachen om mezelf. Maar de gordijnen hangen en het ziet er mooi uit!
Balen voor de meiden die weet slecht geslapen hebben zeg! Ik viel wel heel laat pas in slaap door kleine druktemaker maar wel pad om 11u wakker en in de nacht maar 1x eruit voor wc heeeeerlijk dus! Toch wel fijn dat je nu met verlof zo lang kan slapen als je wilt haha! Voor maagzuur gebruik ik ook rennie's idd! Werkt perfect bij mij! Haha die gekke dromen heb ik al een tijdje niet meer gehad, maar heb ook een periode gehad met hele gekke dingen dromen Wat zullen weer vandaag is gaan doen...
Heee meiden, Vervelend al die slechte nachten zeg. Ik mag hier eigenlijk niet klagen. Behalve de enorme pijn met draaien e.d. slaap ik redelijk goed. Vannacht dochter om 4 uur wakker en een fles gegeven en duurde daarna wel een tijd voor ik weer in slaap viel, dat is dan vervelend. Maar goed, verder slaap ik toch best redelijk. Vanmorgen controle bij VK gehad. Liep een uur uit, echt bizar. Zaten gewoon al die tijd dezelfde mensen binnen, ze kwamen lachend weer naar buiten dus zal toch niets aan de hand zijn geweest lijkt me dan. Heel vervelend. Maar goed, alles was goed, bloeddruk netjes, en buik is qua formaat toch ook niet heel groot, geloof 36 cm dat ze zei. Het zal inderdaad wel een wat groter kindje worden, maar ze gaan verder niet meer kijken oid. Hij ligt nog niet ingedaald, wel met zijn hoofdje ervoor. Heb nu dus wel advies gekregen om zo snel mogelijk te gaan liggen als de vliezen breken. Maar hoef dan weer niet plat te gaan in de supermarkt ofzo haha. Mag wel gewoon naar huis en alles. En dan moet ik bellen. Ze schat de kans vrij klein dat er echt iets tussenkomt maar meer voor de zekerheid. Volgende week weer controle. Meteen voor de lijst: 15 april: controle VK Oohh ik heb er zo'n zin in he...ben echt benieuwd wanneer de eerste kleintjes geboren gaan worden. Ik hoop zelf dat ik met koningsdag wel gewoon bevallen ben en alweer redelijk op de been. Vind het altijd zo leuk om dan op pad te gaan. Lekker braderie over enzo. Ik hou ervan haha. Sowieso komt de Koning nu in Dordrecht en daar woon ik zegmaar naast. Al denk ik niet dat ik daarheen ga, want zal wel helemaal druk zijn. Maar lijkt me leuk om dan wel op pad te kunnen. Had hier doorgegeven 25 april bevallen, maar hoop dus stiekem wat eerder haha.