Beetje boos....

Discussion in 'Zwangerschap' started by NRR, Apr 7, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Poppenkop

    Poppenkop Fanatiek lid

    Aug 2, 2011
    1,130
    1
    36
    Noord-Holland
    Ik zou ook nogmaals contact opnemen met je vk en haar duidelijk maken dat je echt ongerust bent en je helemaal niet op je gemak voelt.
     
  2. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    Jun 8, 2011
    3,405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    dit!
    Succes meid, ik heb 10 dagen voorweeen gehad, voornamelijk snachts en dan van die leuke rug en been weeen..! Komt allemaal goed!
     
  3. soovi

    soovi Fanatiek lid

    Nov 1, 2007
    2,465
    582
    113
    Ik had hetzelfde en bij mij was het dus wel een blaasontsteking en is hij blijven zitten tot 42+1..
    Dus het kan wel.
     
  4. BallerinaN

    BallerinaN Bekend lid

    Jul 6, 2014
    751
    0
    0
    kindje maken ;)
    Thuis
    Ik snap jou heel goed!! En moet zeggen dat ik sommige (niet allemaal, wil niemand aanvallen) reacties echt vervelend vind.. Snap heel goed dat je enorm geschrokken bent en als jij het niet vertrouwd gewoon weer bellen! Je weet zelf het beste wat je voelt ook al zou het er allemaal bij horen. Volg je intuïtie en vertrouw op je eigen oordeel. Heel veel succes, hopelijk heb je snel jullie mooie, gezonde kindje in je armen!
     
  5. MamaTal85

    MamaTal85 Fanatiek lid

    Sep 13, 2011
    2,088
    204
    63
    NULL
    NULL
    Ik heb vanaf 32 weken met dit soort pijn gelopen, was er van overtuigd dat ons kindje eerder ging komen. De gyn trouwens ook! Met 38+6 ingeleid omdat het door alles wat we hadden meegemaakt echt niet meer ging psychisch gezien, ondanks dat ons zoontje heel goed bewoog.

    Ik zou je angsten bespreken met de vk vandaag, laten testen op blaasontsteking en goed blijven opletten op beweging. Het kan ook zijn dat je kindje wat rustig is om zich voor te bereiden op de bevalling. Ons zoontje werd ook rustiger als ik weer eens een nacht lang voorweeën had. Het is nu eenmaal niet prettig als je kleine huisje constant om je heen verkrampt en een bevalling kost een hoop energie van zo een klein hummeltje.
     
  6. oetel

    oetel Actief lid

    Feb 15, 2007
    257
    0
    0
    Ik lees je berichtje! En mijn advies:bellen en idd ook inwendig ondz eisen en bloeddruk. Belachelijk dat ze niet gelijk plasje checken.
    En als je je morgen of overmorgen weer onzeker voelt: weer bellen!!!
    Het zal heel ws niets zijn, maar het gaat om je gevoel en beter een keer teveel gecheckt dan een keer te weinig!!

    (Ik wil je niet bangmaken, maar ben helaas ervaringsdeskundige met een slechte afloop...)

    Laat je weten wat je hebt gedaan?
     
  7. NRR

    NRR Actief lid

    Apr 16, 2014
    104
    0
    0
    Den Haag
    Dankjewel voor de ook fijne reacties.

    Vannacht echt flinke krampen gehad trekt sindsdien echt goed door naar mijn rug, buik is eigenlijk continu hard sinds vannacht. Urine is schoon.

    Ik moet laat in de middag bij vk zijn en ik bespreek dit met haar, prima als dit nog steeds voorwerk is, maar dan weet ik het tenminste zeker. Nogmaals heb ik al weken voorweeën (maar anders), dus die laatste week/weken kunnen er dan ook nog wel bij. Maar na zondag en maandag weet ik het liever zeker. :) en wat geruststelling is nooit verkeerd toch? Heb zo'n fijne zwangerschap gehad, wil dat graag even zo doorzetten als het kan.
     
  8. kusjes1986

    kusjes1986 Bekend lid

    Jan 24, 2015
    830
    0
    16
    NULL
    NULL
    vervelend en snap je zorgen deels ook wel. ik weet nog dat ik voor mijn bevalling mijn kindje ook een week lang minder voelde. de krampen en steken horen er echt bij. succes in ieder geval.
     
  9. zara1983

    zara1983 Fanatiek lid

    Nov 1, 2013
    1,207
    534
    113
    NULL
    Ik snap je zorgen wel hoor! Lijkt me erg eng als je je kind niet meer voelt. Maar zoals meerdere ook al zeggen heeft het geen nut om baarmoedermond te meten of voelen. Je mag op dit termijn een korte baarmoedermond hebben en ook al wat ontsluiting. Dit zegt dan verder ook niets over wanneer de bevalling doorzet.

    Ik hoop dat je een goed plan hebt gemaakt met je verloskundige vanmiddag!
     
  10. humptydumpty

    humptydumpty Fanatiek lid

    Apr 9, 2014
    3,637
    1,193
    113
    Als het alleen om je menstruatie krampen en buikpijn gaat, snap ik hoe vervelend deze pijnen ook kunnen zijn, op zich wel dat ze verder niks hebben gecheckt. Je kunt al wéken voor je bevalling pijn hebben- als ze dan bij iedere vrouw die dit heeft allerlei checks gaan uitvoeren, is er geen tijd meer voor de echt belangrijke zaken. Ik had ook bij al mn laatste ctg's duidelijke (voor)weeenactiviteit op de monitor en regelmatig pijnlijke buiken, maar er werd nooit iets meegedaan en het werd altijd afgeschreven als "het zal wel niet meer zo heel lang duren"(nou wel dus ;)). Als de pijn echt erg is of heel raar voelt, zou ik er wel werk van maken, maar zo niet dan vrees ik dat het er toch gewoon bij hoort.

    Als je het kindje niet of minder voelt is het natuurlijk wel belangrijk dat ze een ctg maken, maar dat is ook gewoon gebeurt, toch? Ik snap dat je een ideaal einde aan je zwangerschap zou willen, maar helaas gaat het zoals het gaat.

    Veel succes straks met de bevalling!!
     
  11. Kellebel1987

    Kellebel1987 Fanatiek lid

    Mar 20, 2013
    2,583
    16
    38
    NULL
    NULL
    Ik ben vorige week tot 3x toe terug gekomen in het zh om aan de ctg te liggen.. De bewegingen voelden anders en veel rustiger.. Aan de ctg was echter wel een actief mannetje te zien en de zuster zat echt met grote ogen te kijken en was zeer verbaasd dat ik niks voelde! Je baby heeft minder ruimte en kan zich minder goed bewegen.. Ook op de echo zijn ze steeds moeilijker waar te nemen. Je baby maakt zich klaar voor de bevalling! Als je je zorgen blijft maken dan toch blijven bellen, maar deze steken en krampen klinken alsof je kindje diep aan het indalen is (heb ik ook gehad, auwww)
     
  12. NRR

    NRR Actief lid

    Apr 16, 2014
    104
    0
    0
    Den Haag
    Volgens mij worden/werden mijn berichtjes niet helemaal goed gelezen of begrepen..

    Maar vandaag bij de vk geweest, ze nam het gelukkig wel serieus, heeft geen inwendig onderzoek gedaan omdat ik daar ook niet per se op uit was. (Wist ik veel dat meten van baarmoedermond enz niet meer met dit termijn wordt gedaan, ben ook maar een mens!) Ik wilde geruststelling en die heb ik na een heel fijn en gezellig gesprek gekregen. Mijn doel bereikt, ik ben weer blij en kan verder genieten van mijn zwangerschap. Afspraak had ik al staan dus heb niemands tijd verspilt. En ze gaf uit zichzelf aan het goed te vinden dat ik toch even had gebeld, heeft me handige tips gegeven en klaar. Dus nu ga ik toch wel heel prettig de laatste week/weken in met voorweeën en al.

    Voor mij is dit onderwerp afgesloten, vind het jammer dat ik soms zo slecht werd begrepen! Misschien had ik in mijn eerste verhaal duidelijker moeten zijn waar de angst vandaan kwam. Maargoed nogmaals, ben ook maar een mens ;)
     
  13. Lousaa

    Lousaa Fanatiek lid

    Nov 18, 2011
    2,497
    2
    38
    Eind goed al goed. En omdat we allemaal mensen zijn, met verschillende pijngrenzen, kennis, communicatievormen en stresslevels interpreteren we situaties allemaal anders. Is geen kwestie van elkaar niet willen begrijpen volgens mij maar gewoon een teken dat we allemaal net effe anders zijn.
     

Share This Page