Wat veel reacties en wat zijn veel mensen geregistreerd als donor. Ik weet niet meer wie het schreef niet te zijn en dat leven met een donor orgaan ook de nodige hakken en ogen heeft ja dat is zo maar dat heeft mijn leven nu ook en met vriendelijke een donor lever kan ik hopelijk er nog heel lang voor mijn dochter te kunnen zijn en meer te kunnen doen met haar dan nu.. dus ik hoop dat het toegevoegde tijd is voor ons gezin..
Ja ik ben donor al vanaf mijn 18, ik heb er niks meer aan en als ik daar iemand leven mee kan redden dan doe ik dat graag. Ben mijn vriend nog zover aan het krijgen want die zegt doodleuk laat het aan mijn nabestaande over...mijn reactie daarop was: ook mooi dat ik met jou familie daarover moet gaan zitten discuseren als er iets zou gebeuren...
Ik ben ook donor, wat heb je er aan als je dood bent. En mocht ik zelf ooit iets nodig hebben, dan ben ik toch wel erg blij dat andere mensen dat ook doen.
ja al jaren geleden gedaan. ook al vond ik het toen een vreselijk eng idee (nu wat ouder en kijk ik er anders naar)
Ik ben orgaandonor, geef bloed en sta ook geregistreerd als stamceldonor. Als ik iemand kan helpen met iets wat ik zelf niet (meer) nodig heb of zelf weer aan kan maken.. waarom zou ik het dan niet doen? Mocht ik het zelf ooit nodig hebben zou het super zijn als iemand anders dat ook voor mij zou willen doen
Ik ben absoluut donor en eigenlijk ben ik van mening dat als je zelf geen donor bent, dat je dan ook geen recht hebt op organen van anderen... Maar goed dat ben ik, daar denken vast een heleboel mensen erg anders over.
Ja sinds mijn 14e geregistreerd donor met toestemming van mijn ouders Volbloed donor geweest en nu plasma donor Geregistreerd stamceldonor
orgaan en bloeddonor. al mag ik over een jaar pas weer bloed geven.. organen heb je toch niks meer aan als je dood bent en bloed is een kleine moeite.
Ja ik ben donor, Als je naar dit topic kijkt zou je haast denken dat bijna iedereen donor is, helaas valt het in werkelijkheid toch wat tegen.
Ja ben orgaandonor sinds m'n 18de en nog steeds geen spijt. Als ik zelf iets nodig mocht hebben hoop ik ook dat er iemand is die zijn orgaan wil afstaan. Ik ben zeker voor het systeem dat iedereen automatisch orgaandonor maakt tenzij men bezwaar maakt. Hoor vaak dat mensen het overlaten aan hun familie maar de praktijk leert dat dit niet werkt. In verdrietige omstandigheden zulke beslissingen nemen is niet makkelijk voor familie. Vaak weet men dan ook niet hoe de persoon in kwestie er zelf over denkt. Ik ben van mening dat ieder zelf een beslissing moet maken. Maakt niet uit of je wel of geen orgaandonor wil zijn maar laat dit registreren!
Natuurlijk ben ik donor. Als ik dood ben dan heb ik niks meer aan mijn organen. Terwijl er veel mensen met smart wachten op hun nieuwe orgaan. Ook het idee dat je door je dood mensen leven(s) red is bijzonder.
Ik ben ook donor, zowel orgaandonor als bloeddonor.. Wat betreft organen mogen ze alles hebben, heb er dan zelf toch niks meer aan..