Ooit had ik een blender van Philips, super fijn ding, met extra bekers. Helaas is die niet meer te koop en een vergelijkbaar model was erg duur. Toen die kapot ging heb ik eentje van Tomado gehaald, maar die is zijn geld niet waard. Hij pakt alleen het onderste fruit, ik moet steeds de blender schudden en geregeld doet hij helemaal niets als ik op de knop druk. Voor ik misschien weer een miskoop doe, mijn vraag aan jullie: over welke blender zijn jullie tevreden? Ik gebruik 'm voor blenden van fruit en groente (voor mezelf en baby van 12 maanden) en het liefst zou ik er ook havermout mee fijn krijgen.
ik heb es bij action zo'n kleintje gehaald. die werkte prima tot ml de beker liet vallen en er een barst in kwam en koste weinig. ze hebben ook grote
Ik lees mee, zelf ook nog op zoek. Wel een van de action gehad maar die pakte het fruit amper waardoor je dus continue dat ding open moest maken, uiteindelijk begaf hij het ook.
Ik gebruik een staafmixer om te blenden. Ik heb deze van Philips. Ben meeer dan tevreden, vooral omdat ie ook een turbo knop heeft. Heel krachtig en makkelijk schoon te maken ding. Alle onderdelen gaan in de vaatwasser.
Ik heb een babycook, heb hem bijna niet gebruikt omdat ik alle hapjes in pannen heb gekookt, maar de blender is er wel serieus goed van, gebruik hem nu vaak. Maarja alleen voor de blender ga je hm niet koken natuurlijk!
Ik heb een keukenmachine van philips met een blender die je erop kan zetten. Werkt perfect en lekker veel power.
Ik heb sinds 2 weken de kitchen Aid staafmixer. Kost wat, maar je hebt ook ZEKER wat!! Wat en ideaal ding. Je kunt er echt vanalles mee.
Ik heb bij Kwantum een kleintje gekocht voor, ik dacht, een tientje. Ik heb deze nu al een aantal jaar en ben er erg tevreden mee.