16 t/m 31 oktober 2015 mama's!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door patriez26, 8 feb 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lientje27

    Lientje27 Lid

    13 jan 2015
    64
    0
    0
    NULL
    NULL
    Had mijn echo in de nub-topic geplaatst.. En zij dacht ook een meisje, net als een paar van jullie hier!! Daar gaat m'n sterke gevoel voor een jongen 😁! Zo benieuwd!

    Fijne dag vandaag dames!
     
  2. KimG

    KimG Bekend lid

    27 nov 2014
    790
    0
    0
    NULL
    NULL
    Het is spannend aan het worden hé meiden! Met die geslachten enzo, alles wat echt dichtbij komt nu :)

    Wij morgen idd de geslachtsbepaling, ik ben zo enorm nieuwsgierig.
    Ons zoontje is van in de ochtend bij zijn meter (mijn zus) dus wij hebben echt een hele dag voor ons.
    We gaan ontbijten in het hotel waar we onze huwelijksnacht hebben doorgebracht (12/06 5 jaar getrouwd), dan stilletjes door naar Limburg, baby en hopelijk geslacht bekijken, iets gaan eten en dan naar de cinema. Kijk er naar uit :)
     
  3. KimG

    KimG Bekend lid

    27 nov 2014
    790
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pge, plaats je morgen ook een foto van de taart met slagroom? :)
     
  4. mb82

    mb82 Actief lid

    13 mei 2013
    274
    0
    0
    Kan dat al zo vroeg? Lijkt me wel gaaf zeg!
     
  5. KimG

    KimG Bekend lid

    27 nov 2014
    790
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ja hoor, heb het bij mijn zoontje ook laten doen met een kleine 13 weken. En ze had het juist.
    Bij iedereen die ik weet had ze het juist.
    Ze zegt ook wel als ze niet zeker is dat ze niets zegt.
    Bij ons zoontje kon je echt heel mooi het piemeltje en de balletjes zien, heb er echo's van ook :)
    Ze heeft wel heel speciaal aparatuur.

    Al moet ik wel zeggen dat wij de bevestiging van de gyn hebben afgewacht met 16 weken om te beginnen kopen en plannen enzo
     
  6. MamaTom

    MamaTom Actief lid

    5 jan 2015
    197
    18
    18
    NULL
    NULL
    Kim, geniet ervan, wat leuk dat je al zo vroeg naar het geslacht kan gluren! Ik heb volgende week vrijdag een soort pretecho, oefenecho voor vk en ha, misschien kunnen ze daar ook al wat zien :)

    Ik wacht op een telefoontje van mijn ha, vandaag ketonlichamen bij mij gevonden en inmiddels 7 kg afgevallen. Kijken en afwachten wat ze nu gaan doen.
     
  7. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Hai meiden!

    Spannend KimG! Laat je het ons weten? Wij hebben morgen ook weer een echo. Ben heel benieuwd of ze bij ons ook al iets kunnen zien. Of wellicht iets kunnen vertellen of de nub. Maar ben sowieso heel benieuwd naar ons kleintje! :D Succes morgen!

    Wat leuk Lientje!! Als er meer mensen hetzelfde antwoord geven dan zal t wel zo zijn toch? Hihi..

    @hier: ben de hele nacht in de weer geweest. Heb erg last van mn blaas. Al ff contact gehad met mn huisarts en kan vanmiddag ff langs komen met een plasje. Slik liever nu geen medicatie maar kan ook niet met een ontsteking rond blijven lopen :(
     
  8. KimG

    KimG Bekend lid

    27 nov 2014
    790
    0
    0
    NULL
    NULL
    7 kilo? Das wel veel hé meid... Ik was in het begin 3 kilo afgevallen maar nu alweer dik 2 erbij. Kan ook alles al beter binnenhouden.
    Wat wil dat zeggen ketonlichamen?
     
  9. meisje1977

    meisje1977 VIP lid

    1 mrt 2013
    8.108
    472
    83
    Wij hebben helaas redelijk onverwachts onze kat van ruim 19 moeten in laten slapen. Ben dus even offline
     
  10. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Och jee wat sneu!! :( Sterkte!!
     
  11. xDanielle

    xDanielle Fanatiek lid

    4 jan 2010
    1.845
    865
    113
    Vrouw
    Tilburg
    Ben dus niet de enige die zoveel is afgevallen :( Sterkte!!
     
  12. xDanielle

    xDanielle Fanatiek lid

    4 jan 2010
    1.845
    865
    113
    Vrouw
    Tilburg
    En iedereen die het geslacht al weet, klopte dit met de Chinese kalender?
     
  13. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Beetje gelukt?
    Ik heb vandaag ook echt pijn in m'n bil. Komt een beetje van onder in m'n (linkerkant) rug en straalt zo door naar m'n linkerbil. Heel vervelend lopen.
    Had dit nou iets met bekkeninstabiliteit te maken? Zo ja, dan moet ik er ook maar goed op gaan letten en misschien fysio oid.
     
  14. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Oeps. Wel leuk zo'n bewegende baby maar niet handig voor een meting inderdaad.
    Nog even een paar dagen spannend dus. Positieve is dat je nog een echo krijgt.
     
  15. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Hey dames! Kom net bij mn huisarts vandaan. Last van mn blaas en wilde ff checken op blaasontsteking. Nou hebben ze geen ontsteking kunnen vinden. Wel vonden ze suiker in mn urine wat kan duiden op zwangerschapsdiabetisch. Moet maandag nuchter bloed prikken. Aangegeven dat ik voor paar weken terug net een hele rits aan bloed heb gegeven ivm de standaart controle en dat ze daar ook de suiker controleren (weet ik de uitslag nog niet van, krijg ik donderdag te horen). Maar ze vonden dat er zoveel in mm urine zat dat ik t extra moeten laten controleren. Schrok er wel wat van! Is er iemand hier bekend mee?
     
  16. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Lientje, ben benieuwd of het dan inderdaad een meisje is!

    Kim, leuk om het geslacht al bijna te weten!

    Mamatom, klinkt niet fijn. Sterkte. Hoop dat het goed te behandelen is.

    Colinn, komt vaak voor hè, blaasontsteking bij zwangeren.
    Oh lees dat het dat dus niet is. Ben niet bekend met zwangerschapssuiker. Hoop dat het meevalt en het goed te behandelen is. Ik weet alleen dat het vaak verderop in de zwangerschap komt. Dan krijg je zo'n onderzoek met een vies drankje heb ik weleens gehoord.

    Meisje, heel veel sterkte meid.
    Bij onze eerste zwangerschap ook onze kat in moeten slapen, was nog geen drie. Was zo zielig :(
     
  17. Colinn

    Colinn VIP lid

    8 jul 2014
    5.836
    1.241
    113
    Dat onderzoek met dat vieze drankje moet ik sowieso doen omdat mn moeder suikerziekte heeft. Dan kan t tijdens de zwangerschap sneller ontwikkelen bij mij omdat t erfelijk is. Had alleen niet verwacht dat ze al zo vroeg iets zouden vinden. Hopelijk valt t mee en ligt t gewoon aan die magnum van gisteravond! ;)
     
  18. zeehondje

    zeehondje VIP lid

    30 okt 2007
    5.754
    0
    36
    Leerkracht
    Zuid-Holland
    Haha grapjas Colinn :p.
    Hoop inderdaad dat het meevalt.
     
  19. Jinne1982

    Jinne1982 Fanatiek lid

    7 sep 2009
    1.254
    0
    0
    Eindhoven
    Ik leef nog! Maar t doet wel zeer:(
    Afgelopen dinsdag bij de fysio geweest. ze heeft wat testjes gedaan maar kon het nog n iet duidelijk linken aan bekkeninstabiliteit. Komende dinsdag nog meer testjes.
    Vroeger is bij mij een minimaal lengteverschil in mijn benen vastgesteld. Het zou kunnen dat dat normaal gesproken goed op te vangen is maar bij zwangerschap dus even niet.
     
  20. maleintje

    maleintje Lid

    10 jan 2015
    99
    0
    0
    Pedagogisch Medewerker
    Emmen

    Bij mij niet.... Chinese kalender geeft een jongen aan. Echoscopiste, vrienden èn het nub topic geven allemaal een meisje aan (klopt ook met mijn gevoel... )

    Ik heb gisteren 2 setjes kleertjes gekocht... Kon het niet laten... Blijkt het nou toch een jongetje te zijn dan geef ze gewoon weg aan een vriendin die in juni een meisje verwacht :p
    Ook 3 pakken pampers ingeslagen waren gister en vandaag in de aanbieding bij de Etos :) zo langzamerhand wordt het allemaal steeds realistischer :)

    Zijn er al dames die de beeb voelen schoppen?
    Mijn placenta ligt aan de voorkant dus ik voel haar pas rond de 20 weken vertelde de echoscopiste :(
     

Deel Deze Pagina