Heb zo ongeveer alles al gehad, kaal stuk met lange staart (ja lang lang geleden ) lang haar tot op mijn billen, vervolgens af laten knippen naar stekeltjes (en mijn haar geschonken om een pruik van te laten maken) vervolgens een aantal jaren tussen stekeltjes en haar tot mijn schouders gezeten, om het vervolgens tot mijn bh bandje te laten groeien de afgelopen jaren en sinds een paar maanden is het weer kort Permanentjes zijn erin gegaan, kleurtjes zolang de zon niet teveel schijnt blijft het ook een tijdje zitten, zodra de zon goed begint te schijnen ben ik binnen no-time weer heel licht blond.
Hahaha nee. Als ik iets veel verander, dan is het mijn haar. Het enige wat ik niet doe, is kort. Maar alle kleuren heb ik al gehad. Bob, tot mijn onderrug, blond, grijs, roze, pony, lange lok. You name it.
Maar groeit jullie haar dan zo snel? Hier heeft het 2 jaar geduurd om het van mijn schouders naar mijn behabandje te krijgen. Uiteraard met af en toe de punten eraf, maar ik ga mijn haar dus echt niet op 2 minuten laten kortwieken ... want dan kan ik terug jaren gaan sparen. Ik wil het eigenlijk overigens momenteel nog langer, maar dat lukt voor geen meter . Elke keer als het eindelijk 5 cm gegroeid is (lees: een half jaar sparen ofzo), kan er alweer terug minstens 2 cm aan kapotte punten af. Aan netto 6 cm per jaar kan ik nog lang sparen. Aan kleuren begin ik niet ... want tegen dat dat is uitgegroeid ben ik bejaard .
Toen ik het liet groeien ging ik 1x per 4-6 maanden om de punten te knippen als ik een korter model had en geen intentie om te laten groeien ga ik 1 x in de 6 weken en met stekeltjes moest ik om de 4 weken anders werd het te lang
Het is dat iedere week naar de kapper gaan en met name het kleuren zo duur is, anders had ik heeeeeel vaak een ander kapsel gok ik. Ik zou met name meer met kleuren willen doen. Nu verf ik het gewoon in één kleur, omdat ik dat zelf kan doen en het veel goedkoper is dan bij de kapper.
Nee. ik heb kort haar gehad echt kort. Verschillende kleuren. nu heb ik weer lang haar net bij me schouders. Na mijn bruiloft weer een lekker kort koppie
Hier ondertussen al een aantal jaar, mn haar steeds bruin/donker En haar tot mn kont.. Als het nog iets langer is ga ik het afknippen voor 35cm ofzo, en dan opsturen naar haarwensen, Mn haar groeit wel weer aan, en vindt het een mooi iets dat het daarheen kan, zodat het niet wordt weggegooid, en hun er een mooie pruik van kunnen maken voor zieke mensen☺️
jou haar is echt prachtig . zou echt zonde zijn. heb het vaker gekleurd me haar en echt spijt van gehad.
Ik heb net weer een stuk er af laten knippen. Het leek wel een bos stro. Nu een korte Bob in laagjes. Ik heb veel gevarieerd in kleur. Vooral met lang haar vond ik het moeilijk om het af te knippen. Je lange haar is ook een stukje van je identiteit en een lange investering. Duurt een paar jaar voordat het weer die lengte heeft.
Leuk hoor!!! Staat je goed! Dank je voor het plaatsen van de foto. Gaat het niet pluizen nu het korter is achter? Ik haat pluishaar en ben daar wel een beetje bang voor.....
Mijn haar heeft altijd hetxelfde model, tot m'n bh bandje en in lagen. Maar ik heb wel vaak een andere kleur. Nu bijna witblond
Ik heb altijd hetzelfde 'kapsel'. Echt een kapsel is het niet. Het groeit gewoon en 1 of 2 per jaar haalt de kapper er een stukje af om het onder weer mooi te krijgen... Het is tot ongeveer mijn bh qua lengte en ik heb het 99.9% van de tijd of in een paardestaart of in een knot-achtig geval. Ik word echt gestoord van los haar! Ook piekjes spelt ik het liefste vast met schuifjes. Weg uit mijn gezicht ermee . Verven doe ik ook niet. De paar keer dat ik met wat blondere streepjes ofzo experimenteerde bij de kapper werd het niks fraais. Je zag gewoon meteen al uitgroei. Mijn haar is een beetje peper&zout met een iets rossige gloed, ik overweeg wel de laatste tijd om er een soort kleurspoeling in te gaan doen, want het wordt wat grauwig qua kleur. Grijs haar zie je niet op mijn haarkleur, maar het oogt gewoon iets minder fris dan een paar jaar geleden ofzo?
Ik heb al jaren hetzelfde. Lang, tot net boven mijn bh-band en met lagen voor wat meer volume. Ik heb ook altijd dezelfde highlights erin, met verf dus niet met blondeerspul voor wat subtielere kleurverschillen. Ik krijg hier nog steeds complimenten over dus ik heb geen reden om het te veranderen. Ik draag mijn haar wel vaak verschillend. In het weekend vaak los. Doordeweeks een staart of makkelijk opgestoken en met feesten met krullen en mooi opgestoken. Ik heb wel eens gedacht aan afknippen maar lang staat me goed en het biedt meer mogelijkheden.
Nee geen probleem mee. Ik heb geloof ik bijna alles wel eens gehad. A- symmetrisch, lang, kort Alle kleuren van de regenboog 😄 nu een half jaartje hetzelfde halflang blond haar, morgen gaat de schaar er weer in. 😄
heb zelf vroeger altijd me haar helemaal blond geverfd, maar op ten duur ging het kapot natuurlijk..dus nu om 5,6 maanden highlights... en dat bevalt wel. ook wel eens donker gedaan, maar dat zag je niet echt... zonde...