Vliegen Ryanair en buggy

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door amy1981, 21 apr 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. amy1981

    amy1981 Fanatiek lid

    16 mrt 2008
    1.013
    0
    0
    Wij zijn van plan een vlucht te boeken bij Ryanair (eerste keer)
    Wij willen voor onze 2 kindjes 2 buggy's in totaal meenemen. Ik kan niet goed vinden of je dit gratis mee mag nemen of moet je dat dan er apart bij boeken voor €20,- enkele reis, wat staat onder het te boeken 'Sportartikelen/muziekinstrumenten/ kind-apparatuur'?!?

    Wie heeft er een duidelijk antwoord?

    Groetjes.
     
  2. koeki

    koeki Nieuw lid

    8 apr 2015
    4
    0
    1
    NULL
    NULL
    Hai de laatste keer dat ik ging iets meer dan een jaar... was voor babys een artikel gratis en andere kon je bijboeken. Nu hij 2 jaar is en we weer met Raynair gaan. betalen we gewoon een ticket voor hem en 2 artikelen gratis. En koffer geloof 50 procent korting. Wij nemen buggy en autostoel mee. Maar check altijd dubbel bij ze want ze veranderen wel eens regels.
     
  3. tinekuuuh

    tinekuuuh Lid

    19 apr 2012
    87
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ik vlieg heel vaak met Ryanair en de buggy mocht altijd gratis mee!! Op de site van Ryanair staat het ook wel goed beschreven! Autostoel maxicosi hebben we een keer bijgekocht. Dus ik denk dat voor elk kind wel een buggy mee mag nemen maar in reisde met 1 kind dus niet de zelfde situatie.
     
  4. amy1981

    amy1981 Fanatiek lid

    16 mrt 2008
    1.013
    0
    0
    Bedankt voor de reacties. We hebben geboekt!
     

Deel Deze Pagina