Ohh ik blijf ook altijd in het gevoel van die dromen hangen hoor sun! Kan dan echt boos op hem zijn 😂😂😂
Heel herkenbaar Sun dat rotgevoel als je wakker bent geworden na zo'n droom. En dan is het heel fijn als vl het weg kan praten Ik ben nu ineens ziek aan het worden Nog een uurtje werk en dan een lang weekend, dat gaat nog wel lukken. Het lijkt op verkoudheid + misselijk. Ik hoop dat alles goed is met bloempje.. Heb het zo met r te doen al die onzekerheid iedere keer weer!
Ja Sun, ik laat pakketjes meestal op werk bezorgen (scheelt weer gefrustreerd aanbellen bij buren die dan weg zijn) dus het staat hier klaar om mee naar huis te nemen straks nog even geduld Fijn dat je je weer beter voelt! die dromen kunnen inderdaad heel echt zijn Oh bah Linky, veel beterschap! Hebben jullie maandag nog leuke plannen trouwens?
Hmm.. Begin me beetje zorgen te maken om bloempje nu..... LianneE, nope.. Niet echt plannen. 's avonds wel naar de verjaardag van mn schoonmoeder.. Vind ik het ook wel weer prima. Hihi. Jij dan LianneE??
Vl is maandag jarig. Voor de rest nog niet echt iets geplant zie t niet echt zitten om de drukte in te gaan of een markt af te struinen eigenlijk.
Maandag geen plannen, ik heb het niet zo op koningsdag in Utrecht (druk en dat gelal, niks voor mij). Misschien even naar de vrijmarkt zondagavond en ik denk maandag vooral een heleboel niks
Lekker linky dat je nog maar een uurtje hoeft te werken en dan weekend hebt heerlijk. Beterschap! Morgen nog werken en dan hoef ik woensdag pas weer
Bleh!!! Ik ga de koninklijke fam op tv kijken (lekker kneuterig), vrijmarkt en naar een verjaardag..niks spannends dus.
Ik zou gaan barbecuen maar dat word hem niet door het weer. Gaan wel ff naad tuincentrum in duitsland. Gesprek ging goed. Volgende week proefknippen en dan hoor ik meer. Het is een kleine salon maar het ziet er wel leuk uit op zich. Blloempje hoe is het?
Fijn dat het goed ging!! En dat het er voor zo ver leuk uit ziet!! Hoop dat het een leuke baan wordt voor jou!! Weet je al welke dag je mag proef knippen??
Fijn logan!!! Zou toch heerlijk zijn als je weer lekker aan het werk kan!! Jammer dat je niet dichtbij woont anders kon je mijn haar ff doen, aangezien ik zelf wat lastiger bij de kapper kom 😂
We zijn weer thuis, ook even wat gegeten. Op de echo was niks te zien. Alleen verdikt bm slijmvlies. Ze hadden liever op dit termijn (5 weken) een ringetje gezien. We hebben weer drie opties: 1. Korter zwanger dan ik denk. 2. Vm 3. Bbm Dinsdag moet ik terug voor bloedprikken en een echo. Het bloedverlies lijkt nu gestopt trouwens.