Kon wel maar mijn vriend moest op locatie vandaag en we hadden de afspraak expres zo vroeg mogelijk gezet zodat hij gelijk daarna door kon! En alleen kon ik ook niet gaan want hij had de auto mee! Volgende week zaten ze propvol dus kon alleen donderdag nog
balen steffie. Wat betreft bi, ik zie staan dat de symtomen dit zijn: Pijn in het midden en aan de voorkant van het bekken (rond het schaambeen). pijn in de onderrug Pijn rond stuitje(stuitbeen). Aangezien ik het in mijn bil heb denk ik daarom ook niet dat het bi is. Daarnaast komt bi pas voor na 20 weken zwangerschap las ik: Rond de twintigste week van de zwangerschap maakt het lichaam hethormoon relaxine aan. Dit hormoon zorgt ervoor dat je gewrichtsbanden weker en rekbaarder worden. Hierdoor kunnen de botten in het bekken gemakkelijker afzonderlijk van elkaar bewegen. Er ontstaat dan meer ruimte voor de baby om bij de geboorte naar buiten te kunnen komen. Dit is wel anders als het niet je eerste kindje is en je bij een eerdere zwangerschap al bi hebt gehad.
15 weken dansje! Nog maar een week plassen voor MvM. Zit op mijn werk dus kan nu niet uitgebreid reageren. Balen van je afspraak Steffie.
Balen steffie dat de afspraak niet doorging. Fijne vakantie (weet niet meer wie dat schreef) Colin en nog iemand vervelend al die bil en been klachten.
Vandaag weer controle gehad. Was al weer 4 weken terug dat ik iets gezien of gehoord had van onze uk. ze voelde gelijk dat mijn baarmoeder goed gegroeid was. Dus dat gaf vertrouwen. Hartje kon ze niet vinden. Was zoveel lawaai daar binnen. Mijn hartslag mijn darmen bewegelijke baby. dus kregen een extra echo. Daar zagen we gelijk een mooi kloppend hartje. En klopte.luid leuk om te horen En was flink gegroeid. Daarna hebben wij het bekend gemaakt via facebook en is nu echt iedereen op de.hoogte. Op deze manier. Al veel reacties gehad.
Sorry dames, een erg drukke week gehad , ik ga proberen bij te lezen. @hier, nekplooi van 2,6 niet slecht maar wel hoger dan het gemiddelde dus merk dat ik het toch wel heel spannend vind... Volgende week de uitslag. Verder afgelopen week licht roze bij afvegen gehad, ben me kapot geschrokken maar volgens de vk hoefde ik me geen zorgen te maken. Gelukkig geen roze meer gehad... Nu keihard duimen dat de uitslag van de combinatietest goed is...
Hallo dames! Hier weer terug uit Tsjechië... Was echt heel gaaf! Nu wel mega spierpijn van t survivallen.. Hier alles goed verder? Ik las dat Mother Mary kwijt was? Alweer terecht? Woensdag moet ik naar de gyn, dan krijg ik denk ik meer te weten over t verloop van mijn zwangerschap.. Of ik bij de vk kan blijven of niet... Waar m'n twintig weken echo plaats gaat vinden... Ben benieuwd! Liefs
Geldt dat voor alle spieren?...dan had de fysio dit wel even mogen testen vind ik! Ik zal vanavond eens proberen...zit nu in de trein dus dat zal wel wat vreemd uit zien
Over t algemeen kun je alle spieren oppakken idd. Das ook t beste ivm de massage. Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt! Je kan ook ff googlen op symptomen ischias. Zo kan je checken of dit ook jou klachten zijn. @mothermary: wat gek he dat ze al een tijd niks van haar heeft laten horen? Heeft íemand t ook al via een privé bericht geprobeerd?
Bloem gefeliciteerd!! De meisjes halen in We hebben ook nog niks van Barnrl gehoord of wel? Hopelijk laten zij en MM snel wat horen. Liva super dat alles goed was. En leuke aankondiging zo! Mb snap goed dat je schrikt van een iets grotere nekplooi. Hopelijk zijn de andere factoren goed en heb je toch een goede uitslag. Volgens mijn telt t bloed en evt erfelijkheid ook sterk mee. Proberen niet te druk te maken: het was sowieso nog onder de grens toch. Voor meiden met last van bekken / rug. Ik ben weer met een Voedingskussen tussen mijn benen gaan slapen. Dan blijft je rug in een betere houding en voor de buikslapers: het voelt dan ook een beetje als buik slapen. Helpt bij mij best goed. Misschien bij iemand anders ook.