wie is er afgelopen jaar in het anthonius nieuwegein bevallen? (Heet nu Alnatal). hoe was jou ervaring daar? over 3 maanden ben ik uitgerekend en denk dat ik daar ook wel wil bevallen. ik hoor graag hoe het jou is bevallen daar en of je nog tips hebt.
Mijn ervaring daar is weliswaar langer geleden maar was best positief. Onlangs is er iemand die ik ken bevallen en die was ook positief. Fijne kraamsuites, vriendelijke verpleging.
Ook voor mij is het wat langer geleden, 3 jaar. Mijn ervaring was zeker positief. Fijne, vriendelijke verpleging. Ook de klinisch verloskundige die mijn bevalling begeleidde was aardig en hielp me er goed doorheen. Toen ik na de bevalling nog een paar dagen moest blijven (dochter was iets te vroeg geboren en lag op neonatologie) was de verpleging heel begripvol en namen de tijd om naar mijn onzekerheden te luisteren. Wat ik ook fijn vond was dat de afdeling neonatologie vlakbij alnatal lag. Ik hoefde maar 1 gang door om naar mijn dochter te gaan!
ben er vorig jaar juli bevallen. en een super ervaring. wij moesten 3 dagen extra blijven en heb me echt een kraamvrouw gevoelt.