Oh sterkte meiden! Ik ben bij alle kids tot 28 weken zo misselijk geweest dat ik meerdere keren per dag moest braken. En ineens was het over met braken dan he, wel de hele zwangerschap heel misselijk geweest en veel gegeten om me minder ellendig te voelen. Niet dat dat hielp ofzo Net als emesafene, deed ook niks. Helaas had ik er invaliderende bekkeninstabiliteit bij, dus echt leuk was het nog steeds niet. Maar die misselijkheid pfff Sterkte dus!
Tot nu toe heb ik een redelijke ochtend. Ik heb zowaar muesli kunnen eten en voelde mij in de verte zelfs wat hongerig! Hebben/hadden jullie ook wel eens "goede" dagen tussen alle slechte? En nog belangrijker; vanaf wanneer begonnen de goede dagen de overhand te nemen!
Ik moet het afkloppen!! Maar het begint nu te beteren gelukkig, ben van van week 6/8 echt ziek geweest.. Gelukkig niet meer overgeven want dan was een ramp zeg!! Moet wel hele dag door eten anders komt niet goed en voel ik me niet lekker en misselijk, Sterkte! 😘
En hoe is het nu met iedereen? Ik heb gisteren van de huisarts primperan gekregen, hopelijk doet dat iets Ik moet nog steeds niet overgeven, maar ben echt 24/7 misselijk. Pffff, hopelijk is het met 12 weken voorbij
Herkenbaar en heel naar die misselijkheid. Ik heb ik mijn wanhoop vanalles geprobeerd. Sea bands, okugest tabletten en uiteindelijk emasafene tabletten. Die laatste hielpen iets. Ik was 24/7 misselijk, maar kon niet overgeven, wel veel kokhalzen. Vanaf de 12e week werd het steeds iets minder en ben nu alleen nog maar misselijk als ik te veel heb gedaan. Dus nu heel goed te doen. Wat bij mij een beetje hielp en 'goed' viel: sinasappelen, ijskoud water, griekse yoghurt met honing en softijs.
Is blijkbaar heel persoonsgebonden want ik deze dingen juist niet verdragen Ik eet vooral brood/crackers.
Ik ben tot 24 weken hartstikke misselijk geweest. Echt vervelend als je zo beroerd bent steeds. Er zijn verschillende soorten pilletjes verkrijgbaar, blijf zoeken totdat je iets hebt wat helpt! Emesafene hielp bij mij niet maar een ander type wel. Een andere tip is pepermunt eten. Het zorgt voor een frisse smaak en bij mij hielp het goed om het eten binnen te houden. Sterkte allemaal!
Ik kan herlaasook goed meepraten over de misselijkheid, ik schrijf dit vanuit een ziekenhuisbed omdat ik vanmiddag opgenomen ben wegens uitdroging. Is mijn derde zwangerschap en ook mijn derde met misselijkheid, maar het is nu stukken extremer dan voorgaande. Nu begon het in mijn optiek 'beter', met alleen maar misselijkheid zonder braken, maar de laatste week kwam het braken in extrema om de hoek kijken. Kon steeds langer niks binnenhouden met uitdroging tot gevolg. Slik al sinds 6 weken Primperan 3x per dag, maar dat lijkt inmiddels niks te doen. Mag geen hogere dosis meer helaas. Het is nu kijken hoe ik op het infuus/vocht reageer. Jullie verhalen zijn erg herkenbaar voor me en ergens is het fijn om te weten dat je niet de enige bent . Ik,heb overigens gewoon op het moment nergens trek in en er is dus ook niks wat binnen blijft. M'n beste oplossing is nog steeds....bevallen... Maar dat duurt nog ff.
Wat een hel.... Dacht dat t over was, 2 weken ging het goed.. Maar ik hou niks binnen! Wat een ellende, je kan niks 😔 Zoveel overgeven, mn fobie wordt alleen maar erger! Had vanmiddag mijn 2e echo maar mag eerder komen ivm ik nu ook bijna niet kan plassen! Maak me zorgen om het kleintje.. Zo hoeft een zwangerschap voor mij niet hoor, sorry voor de negatieve gedachtes maar dit is toch niet leuk meer
Heel herkenbaar jouw gevoelens hoor. Ik heb de afgelopen tijd ook regelmatig geroepen dat het voor mij zo niet hoefde. Gelukkig gaat het nu wat beter, en heb ik mijn emesafene zetpillen nauwelijks meer nodig buiten mijn werk. Er zijn nog steeds ontzettend veel dingen die ik gewoon niet lust, snoepen e.d. moet ik niets van hebben.. terwijl ik voor de zwangerschap een enorme lekkerbek was. In combinatie met de hormonale uitbarstingen, herken ik mezelf gewoon soms echt niet meer terug. Hopelijk voel je je snel beter, misschien kun ook emesafene krijgen? Dat onderdrukt de braakneigingen, ik ben nog wel n beetje misselijk ermee maar alles beter dan spugen. En hoe lastig ook, probeer te blijven drinken, want je droogt zo snel uit en dan moet je aan het infuus en dat is helemaal niets :S
bij de eerste werd ik rond de 8 weken ook pas echt misselijk, met 19 weken zelfs opgenomen in het ziekenhuis door de uitdroging 4 dagen aan het infuus en de vitamines gelegen.. Nu weer 8 weken onderweg en vanaf het begin van de week al enorm slecht smorgens. pas 1 keer echt moeten braken maar wat is dit een rot gevoel zeg, vooral wanneer je er nog 1 rond hebt lopen en alles maar door gaat.
Sinds gisteren hier ook aan de primperan! Vind het echt moeilijk op deze manier en de slechte gedachten herken ik ook wel Nu vanmorgen wel redelijk, pepermunt was ook een goede tip! Hopelijk vandaag een goede dag!
Ik kan er helaas ook over mee praten, Ben nu al 2 keer bijna een week opgenomen met infuus en kalium Moest echt 30 keer per dag spugen, echt niets bleef zitten, Emesafene hielp niet, primeperan werd ik duizelig van nu zofran, mag het niet lang gebruiken van de gyn maar het gaat ruim de helft beter...nog niet super, maar het is beter dan het was ! Ik hoop dat ik vanaf 16 weken gewoon zonder medicatie kan en ik niet meer zoveel hoef te spugen Het vreet energie, moet overdag al 3/4 uurtjes bij slapen om de dag vol te kunnen houden .... Met drie kinderen soms best lastig
Wat rot zeg! Ik was bij mijn eerste ook zo beroerd! En daarbij heb ik ook een overgeef fobie! Heb van 6 tot 12 weken emesafene gehad en daarna tot 40 weken ondansetron (als ik het goed schrijf). Ik hoop dat je je snel beter voelt!
Pff meiden ik ben 'nog' niet misselijk. Maar zit er op te wachten eigg. Bij me vorige zwangerschap van week 7 tot 17 hondsberoerd geweest en 24/7 overgeven en 4x in het ziekenhuis gelegen. Ik at indd ook de hele dag pepermunt ballen hihi. Gaf heerlijke verlichting ik hoop eigg dat het me deze zwangerschap bespaard blijft!
Sterkte jongens. Ik vandaag een slechte dag maar niet zo erg als bij jullie. Heel veel sterkte, hou je taai!
Te hard geroepen! Was steeds in de verte al misselijk! Vanmorgen voor t eerst overgegeven! Eet de hele dag alleen maar beschuit aardbeien en ik drink cola. Dan vind k het lekkerst! Overdag gaat t nog redelijk. Morgens is het awful