Hier nog steeds niets.. wetl vreemd gevoel in mn onderbuik, en zin in allerlei zoetigheid chocolade snoep enz 0_0 , zou zomaar kunnen dat het bij mij ook doorzet... Misselijk,moe, en het gevoel dat er iets in mn keel blijft hangen dat had ik gisteren en nu weer, krampjes onderbuik.. Zou mn lichaam me nou weer in de maling aan het nemen zijn? .. wou dat ik ook iit die onzekerheid was !! Morgen testje wagen als er nog niets is.. blijft spannend .. 1.5 week overtijd ny..
Je gaat ineens op alles letten hè.. Ik zou echt zweren dat ik m'n banden voel al dagenlang. Die onzekerheid is killing!
Ja indd ! Als je nooit ergens last vn heb dan valt het ineens zo op ook he 0_0 .. Hahaha jaa we wachten braaf af... Succes meiss
Hier weer getest.. negatieff weer:x... Snap er niets van, zoveel symptomen die ik echt voel en toch negatieve test allemaal. Als er maandag nog geen ongi is, dan bel ik de huisarts voor meer info .. Wachten maar weer verder af. Succes ander3 meiden!
Balen Snap zo wat je voelt...we zijn echt niet gek, voel me echt zoals bij mijn zoon de eerste paar weken. Dat had ik vorige ronde (de miskraam) een stuk minder. Maar die )/!:&-@ testen werken niet mee . Ik nog steeds geen test meer gedaan, ik wacht het af tot dinsdag..
Jaa waardeloos is dat gewoon bah! Haha knap hoor dat je zolang kan wachten hihi... successs ben beniewd voor je ! X
tinkertje, ik las dat je tarwekiemolie gebruikt. Ik was daar ook mee begonnen en dat leverde bij mij de langste cyclus op (10 dagen langer dan normaal). Ben meteen gestopt met de tarwekiemolie. Mocht je (en dat hoop ik natuurlijk niet voor je) alsnog ongesteld worden dan kun je proberen te stoppen met de tarwekiemolie. Heel veel succes allemaal, ik hoop dat jullie gauw positief testen!
Hoii eliesa! Klopt ben ik aan het slikken! Hmm zou ook heel goed kunnen, ben nu vandaag 10 dagen er overheen.. Zou kunnen !.. ben wel.benieuwd wat er komt...
@pulleke jeps zelfde.. wel mn onderbuik gevoeliger, vooral met onderuit zitten of liggen, of met auto rijden ( merkte ik nu net) heb avonddienst.. soms wat fellere steekjes en dan weer rustige steekjes
Ik baalde er toen enorm van.. Dat was natuurlijk niet de bedoeling, meteen mee gestopt, na 2 rondes zonder gelukkig positief getest.. Hoop dat je gauw een positieve test in handen hebt!
Nou indd als ik dan ongesteld wordt kap ik er ook meteen mee, want dat is niet de bedoeling!!! Whaa beter jij hebt iig al een positieve topp
Laten we hopen dat je gewoon niet ongesteld wordt en dat de tarwekiemolie bij jou wel z'n werk heeft gedaan Hier heeft het 8 rondes geduurd na het ontpillen... herken het gevoel van spierwitte testen helaas vanwege onregelmatige cyclussen. En dan die onzekerheid als je niet positief test... Laat die onzekerheid voor jullie allemaal maar snel voorbij zijn!
Tinkertje. Weet je ook wanneer je eisprong was (dmv tempen??). Gezien je onderschrift heeft je eerste cyclus ook enorm lang geduurd. Ik ben bang dat je lichaam nog aan het ontpillen is .
Eliesa ja afwachten hoop het ook, al is het ongesteld worden dan ben je in iedergeval van de onzekerheid af.. @rogijuli nee weet ik niet, voel het ook nooit dat is het vervelende ervan !. Het kan allr kanten op deze situatie, ik vind alles best als er maar duidelijkheid komt !!
Ik voel me eisprong ook niet hoor. Wel krampjes en steekjes de dagen ervoor, maar dat komt door het groeien van het eitje. Ik vind hem altijd dmv tempen. Als ik jou was zou ik gaan stoppen met tarwekiemolie en nu even afwachten wat er gebeurd. Gezien de steekjes die je had denk ik dat je ei eraan komt (of net is geweest). Je zou ook ovutesten kunnen kopen en doen (action 5 voor 2,50) om te kijken wat hiermee gebeurd en hopelijk erachter komt waar je nu in je cyclus zit.
Heb je trouwens tarwekiemolie de hele cyclus gebruikt?? Want deze hoor je alleen na ei te gaan slikken (omdat het dus je eisprong kan verlaten als je er voor ei mee begint). Na eisprong kan het zorgen voor een wat langere lf zodat het eitje meer tijd krijgt om in te nestelen. Eigenlijk moet je het ook pas gaan gebruiken als je lf heel kort is (9 dagen of korter).