Mijn voorbanden van mijn auto zijn versleten. Ik moet dus nieuwe kopen. Maar waar kan je dat nou het best f doen? special bij de dealer of gewoon bij de kleine garage of bij de kwikfit (heeft voor mij een hoog oplicht gevoel) We hebben een citroen c1
wij hebben een nieuwe auto gekocht, toen onze band knalde hebben wij geen nieuwe bij de dealer gekocht! (vaak veel duurder) Wij hebben in onze woonplaats bij enkele garage's geinformeerd over de prijs en kwamen uiteindelijk bij de bandenhandel uit. (was het goedkoopste) alle banden zijn natuurlijk gekeurd, anders mogen ze niet verkocht worden succes!
Wij bestellen ze altijd vanuit Duitsland. Scheelt ontzettend veel! Dan laten balanceren bij kwikfit bijv.
Ik zou gewoon bij 2 zaken een prijsopgaaf vragen. Je kan ook online kijken voor banden en vragen bij je garage wat monteren kost. Maar bedenk wel even wat voor banden je wilt; er zit behoorlijk verschil in kwaliteit en comfort tussen verschillende merken
Wij bestellen altijd (merk) banden via een website. Thuis laten bezorgen, en dan mee naar de garage en daar er onder laten zetten. Is vele malen goedkoper dan dezelfde banden bij de garage bestellen.
Je kan zelf banden bestellen en laten opdrukken bij een (onafhankelijke) garage. Bel van te voren wat garages af en vraag om de prijs die ze hanteren voor het opdrukken van banden. Je kan er voor kiezen om je hele auto mee te nemen en hun de wielen te laten verwijderen en de banden te wisselen of je haalt ze thuis eraf en gaat met een andere auto en de wielen naar de garage. Bedenk wel goed wat voor banden je wilt bestellen! Niet alles is even goed en veilig.
Wij hebben pas geleden onze banden ook laten vervangen. Wij hebben banden gekocht bij een bedrijf die banden inkoopt, deze banden komen bij leasemaatschappijen vandaan en hebben 1 a 2 mm profiel minder dan nieuwe banden. Goed genoeg dus! En scheelt ontzettend in de prijs van nieuwe banden.
Hier in de buurt gaan wij naar een sloop als onze banden versleten zijn, kan je vaak nog goede tweedehands kopen en hij heeft ook altijd nieuwe banden voor een mooie prijs. Dan laten we die door een beunhaas erop leggen en bij Kwikfit uitbalanceren.
Wij doen het onderhoud bij de plaatselijke garage maar dachten dat de banden veel duurder waren dus zijn voor de banden naar profile tyrecentre gegaan... Prijsopgaaf gekregen donderdag. Vrijdag heeft hij 'gekeken' of de banden op voorraad waren dit was het geval dus afspraak gemaakt voor maandagochtend. Dinsdag moesten we ver rijden en omdat er veel regen werd verwacht wilden we echt maandag de banden eronder hebben... Komt mijn man maandagochtend aan, Oja de banden zijn nog niet binnen... Maar ik was nog vrij dus heb niet gebeld.... (En blijkbaar kon niemand anders even bellen) man dus voor niets erheen gereden... Hij is wat minder assertief dus kwam weer thuis... Ik gevraagd of ze dan wel echt maandag binnen waren en wij dus dinsdag nieuwe banden hadden zoals afgesproken... Man terug gebeld, nee dat konden ze niet garanderen!! Pff... Toen onze garage gebeld en gevraagd hoeveel duurder het bij hun zou zijn (3 euro... Haha) en ze konden ze banden bestellen en dan gelijk die maandagmiddag eronder zetten! Super service... En een heel leuk telefoontje gepleegd naar profile haha... Maar goed zou bij de plaatselijke garages offertes opvragen...