Ah dat stelt wel wat gerust MissSmit! Heb in 50 bijna niks maar wel veel in de combimaat 50/56. Annelies ze hebben geen schatting gegeven. Maar toen k 36 wk was waren ze beentjes bijv al op 41 wk en de rest was ook wat groter maar ze kon niet goed meten omdat ie te druk was. Maar ik reken zelf dus wel op een 8 ponder sowieso. Met 27 weken woog ie ook al 1330 gram volgens de meting, ook voor de termijn best zwaar. Hoop dat je strippoging nu wel geholpen heeft! Mamavannunog2 nog even vol volhouden meis! Duur niet lang meer Wat fijn dat het zo goed gaat met alle kleintjes! Heerlijk genieten dus! Ik wordt gewoon gek van mn eigen ongeduldigheid haha Ik moet gewoon gaan denken van het komt wel, nog max 2 weekjes dat vliegt voorbij! Helemaal omdat ik fysiek helemaal geen last heb. Dus ipv uit te gaan van mn uitgerekende datum ga k maar uit van 42wk en alles daarvoor mooi meegenomen. Dus: nog 2 weekjes te gaan !
Gefeliciteerd werveltje met jullie kleine meisje. Fijn dat het allemaal zo goed gaat.. Nog heel even en dan zijn we allemaal in het bezit van nw leventjes. Zo bijzonder.. Di ochtend is die hummel van ons alweer 2 weken, gaat zo hard. Echt genieten. Bv is volledig op gang, ze komt in de nacht maar 1 x. Heerlijk. Goede slaper is het.. Meiden succes nog met wachten.. Kan nooit lang meer duren voor jullie..
Jess hier liep t dametje op t einde qua weken ook 3,5 week voor. Ze woog met 40w nog net geen 7 pond. Hoeft dus niks te zeggen. Mijn dochter was zwaarder en paste prima in de combi maat hoor!
Wow dar klinkt als een fijne bevalling! Gefeliciteerd!! Mooie naam heeft ze gekregen! Fijne moederdag
Hier nog steeds rustig. Zo rustig dat ik weinig voelde en me een beetje ongerust heb gemaakt. Dus ik heb net de vk heb gebeld. Moet nu even op bed gaan liggen en goed voelen. Omdat ik de beeb wel heb gevoeld vanmorgen (maar veel minder!) maakt ze zich in principe niet ongerust. Als ik wil kan ik evt. vanmiddag nog even het hartje horen, maar ik vertrouw ook op haar. Ze zegt dat het vaker voorkomt met kindjes rond de uitgerekende datum dat ze veel en diep slapen in de buik.
Ja, heb het ook af en toe, dat ik denk: volgens mij heb ik hem al een hele tijd niet gevoeld. Maar dan maakt ie het 's avonds dubbel en dwars weer goed Fijne moederdag allemaal!
Kijk zo jong zie er dus uit zwangernr6 maar volgens mij staat moeders met Pepijn op haar arm inderdaad Zondag. Fijne moederdagavond iedereen verder nog!
Hahaha Zondag! Lekker geteld/gekeken Iedereen leuke moederdag gehad? Het was iig heerlijk weer! Hier gisteren de hele middag om de 6 a 7 min harde buiken gehad. Niet echt pijnlijk maar meer vervelend. Wel gewoon heerlijk geslapen vannacht dus denk dat ie misschien weer wat dieper ingedaald ligt. Hij lag nog niet heel diep namelijk. Stond wel op met enorme buikpijn. Soort buikkramp in mn bovenbuik wat ik continu voelde, tijdens een harde buik helemaal erg. Maar even een pcm genomen en die lijkt wel wat te helpen! gelukkig maar want het was echt niet te doen!
Spannend Jess, misschien gaat het eindelijk beginnen! 40 weken inmiddels Ik heb een leuke eerste moederdag gehad, mijn vriend had rozen voor me gehaald. Onze kleine meid doet het super, drinkt, poept en plast goed. Eigenlijk heb je er geen kind aan. Alleen de krampjes is vervelend en vind ik zo zielig. Heb niet zoveel tijd als eerst om op het forum te zijn, maar volg alles wel hoor! Geen nieuwe baby's hier volgens mij?
En, zijn er nog moederdagcadeautjes geboren? Hier gaat alles prima, ik ben weer volop op de been heerlijk! Gisteren Thomas laten zien aan oma (die het helaas niet meer snapt omdat ze ernstig dement is) , maar opa vond het wel erg fijn zijn kleinzoon weer te zien. Hij was de bezienswaardigheid in het tehuis, al het personeel kwam hem even bewonderen. Gisterenavond en vannacht had hij erge krampjes, uiteindelijk om half 2 vannacht mbv een thermometer hem kunnen bevrijden van een heleboel waterige spuitdiarree. Uiteindelijk is hij rond half 5 pas echt weer in slaap gevallen met een volgedronken buikje en toen heeft hij 5 uur lang heerlijk liggen slapen. Gelukkig maar, want ik kon mijn ogen echt niet meer open houden... Thomas is nu exact een week oud en niet meer weg te denken uit ons gezin. Dochter is ook gek met hem, en geeft al volleerd flesjes enzo. Ze baalt er alleen wel van dat ze zo in huis opgesloten zit, ze wil zo graag naar pretparken en dierentuinen toe, en dat gaat me nog net ff te ver...
Veense herkenbaar! Mijn dochter van net geen 2 is dol op dr zusje maar het binnen zitten is ze echt zo spuugzat... dr tuin moet deze maand gedaan worden dus ook daar kan ze niet echt spelen. Wel sneu want ze is t allerliefst buiten!