Vrouwen in de zelfde situatie? En hoe denken jullie hier over?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Lovemykidss, 9 mei 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lovemykidss

    9 mei 2015
    47
    0
    0
    NULL
    Nijmegen
    Toen ik zwanger raakte van me eerste dochtertje zag ik het voor me dat we een echt gezin zouden worden alleen hielp mijn vriend me snel uit die droom want ik heb de hele kinderkamer bijna helemaal alleen betaald want hij had niks en er was toch tijd genoeg volgens hem maar meneer kon wel een quad kopen voor 800!
    De eerste week dat onze meid geboren was kreeg ik nog bijna geen kans om haar aan te kleden of te verschonen want greep meneer haar uit me handen (behalve snachts dan legde die een kussen op zijn hoofd als ze wakker was dan mocht ik)
    Na die week ging hij er steeds vandoor met steeds een andere smoes steeds dat hij iemand moest helpen (hij had geen werk)
    Ik betaal alles alleen voor onze dochter en ben zwanger geraakt (terwijl we condoom gebruikte ik slikte geen pil want geef nog steeds borstvoeding)
    Maar hij doet bijna niks met onze dochter het is nu dus ook zo al ga ik naar de wc dan wil ze niet bij hem blijven maar mee!
    Overdag is hij steeds met vrienden op een terrein waar hun een beetje rond hangen en dan komt hij rond 5 a 6 uur thuis dan eten we iets en dan zit hij vaak of te bellen of te appe ook als ik vraag of hij even op onze dochter wil Letten en even met haar wil spelen, maar omdat hij dus niet echt aandacht aan haar schenkt komt ze toch naar mij
    Ik vind het ook zo zielig voor haar.
    Laatst wou ze achter het gordijn gaan staan maar hij zat ervoor en begon ze te jammeren dus ik zeg laat haar toch spelen zegt hij nee ik zit hier toch eerder!
    Dus ik zeg ja nou en doe maar eens wat liever tegen haar zegt hij ja moet zij maar liever voor mij doen (hij was pissig omdat smiddags was ik even op zijn hangplek met onze dochtertje en wilde hij haar pakken en riep ze heel hard om mij!
    Maar dat is dus het irritante hij wou haar alleen maar pakken omdat een van zijn vrienden erbij was dat doet hij elke keer net alsof hij voor andere de zogenaamde leuke vader wil zijn terwijl hij normaal ook niks met haar doet ze is volgende maand trouwens anderhalf.
    Met eerst eerste paasdag ook wou ik met haar naar de dierentuin maar meneer ging weg met vrienden toen ben ik wel gegaan met onze dochter en een vriendin van mij ze had het kei leuk maar thuis vraagt hij er niet eens naar begint gelijk over wat een leuke dag hij had en toen ik over de dierentuin had was het van o ja je was daarheen..
    Ik vind dit echt vervelend hij werkt niet ik draai alleen op voor onze dochter terwijl we samen voor kozen niet dat ik erg vind voor haar te betalen hoor ik hou ziels veel van haar maar ik heb me zo vergist in hem en nu komt er nog een bij terwijl ik echt me twijfels heb over hem hij zegt ook dat hij werk zoekt maar er is telkens wat waardoor meneer niet word aangenomen of hij hoort niks terug als mensen zeggen o daar en daar zoeken ze nog iemand dan is die vacature net ingetrokken als hij wil solliciteren of er staat niet bij dat je een diploma moet hebben en moet dat wel telkens wat maar hij is wel 6 dagen in de week weg bij zijn vrienden en zondags blijft hij het liefst tot in de middag in bed liggen nou leuk uhum

    En dan zie ik sommige andere mannen met kind waar geen vrienden bij staan en die doen dan zo lief met hun kindje en dan voel ik me zo naar..
    Ik wil dat ook voor mijn kinderen ben nu 24 weken zwanger en voel me zo echt niet gelukkig ben wel blij met het kindje dat komt hoor maar als ik alles van te voren had geweten had ik liever een andere vader voor me kindjes gehad voel me echt verdrietig
     
  2. Purk

    Purk Fanatiek lid

    19 nov 2013
    3.189
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hij werkt niet, slaapt lekker lang uit, hangt wat rond met vrienden en that's it? Hoe betaalt hij z'n verzekering? Eten? Huur/hypotheek? Z'n telefoon? Als jij dingen voor hem betaalt, zou ik daar mee stoppen tenzij hij thuis z'n verantwoordelijkheid neemt, dus bv zorgen voor jullie dochtertje, huishouden, solliciteren naar alles wat los en vast zit.... Het klinkt alsof hij geniet van z'n verlengde puberteit, time to grow up!
     
  3. Catootje80

    Catootje80 Bekend lid

    30 aug 2014
    711
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik zou geen cent meer voor hem betalen, gaat ie maar bij zijn ouders wonen ofzo, doei en de groeten met zo'n figuur :)
     
  4. Lovemykidss

    9 mei 2015
    47
    0
    0
    NULL
    Nijmegen
    Hij maakt soms een keer wat auto's waarmee hij net zijn eigen vaste lasten betaald (niet alle) en hij betaald 1x in de week boodschappen mja als hij niks heeft kan hij dat ook niet terwijl ik het zo zat ben ik heb al ik weet niet hoe vaak lopen klagen en boos doen!
    Kijk als hij werkt erger ik me misschien ook minder maar nu gaat hij 10 uur de deur uit en is rond 5 a 6 uur een x thuis en als ik hem wat vraag moet ik het vaak uit eindelijk nog zelf doen
     
  5. Zonnebloem92

    Zonnebloem92 VIP lid

    4 dec 2012
    10.846
    4.213
    113
    Vrouw
    Zuid Holland
    Mee eens.
    En jij ging naar zijn hangplek? Is hij 15 ofzo?!
     
  6. Lovemykidss

    9 mei 2015
    47
    0
    0
    NULL
    Nijmegen
    Hoe zijn jullie man met de kindere? Ik twijfel ook of ik het zo nog wel wil ik denk niet dat me kleine meid er echt veel van zou merken en dat is toch erg hij werkt al niet een besteedt ook nog eens super tijd aan haar
     
  7. Lovemykidss

    9 mei 2015
    47
    0
    0
    NULL
    Nijmegen
    Nee hij is 27 en hij is daar zo genaamd de hele dag druk bezig met zijn auto (zou niet weten met wat en zou toch weinig aan te maken zijn elke dag 6 dagen in de week) zijn eigen vrienden zeggen al dat ze daar gewoon beetje lamballen en smiddags broodje gaan eten
     
  8. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Hier een ex die ook niet veel tijd doorbracht met zoontje...
    In de kraamweek liever playstationnen en als jk vroeg wat te eten drinken te pakken voor mij werd dat een hele discussie..

    Na 1,5 jaar weggegaan... Nu hebben we co-ouderschap en moet hij wel, gelukkig voor mn zoontje is mijn ex nu wel een stuk leuker met hem.
     
  9. Biny

    Biny VIP lid

    10 feb 2011
    17.556
    5.653
    113
    Vrouw
    Dus hij maakt zn geld op aan 6 dagen in de week gemiddeld 3/4 euro voor een broodje....?

    Dat is 20 euro pw...80 pm... :$
     
  10. Lovemykidss

    9 mei 2015
    47
    0
    0
    NULL
    Nijmegen
    Ik heb geen idee wat hij verder nog doet!
    Ik heb geen idee wat hij op zijn rekening heeft hij vind ook bijna alles onzin wat ik koop voor onze dochter en nu kijkt hij niet naar haar om maar ik weet zeker zou ik bij hem weg gaan dan wil hij haar ineens wel al zou het maar zijn om me te koeieneren en dan zou hij haar huilend mee moeten nemen dat kan ik niet maar hij wel omdat hij weet dat het mijn dan pijn doet en ik dat niet wil en ik weet zeker dat hij haar dan rechtstreeks door naar zijn moeder brengt en zelf weer zijn ding gaat doen en zijn moeder kent ze amper.
    Ik weet bijna zeker dat hij zo is omdat hij al een x heeft gezegd als je bij me weg zou gaan gun ik je niks
     
  11. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Wat een lamzak zeg! Heeft jij je kindjes wel erkend?
     
  12. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Oh meid pffff
    Hij komt er in jouw verhaal nou niet echt uit als een 'partner'. Volgens mij zou jij en je kind het niet merken als hij er niet was. Hij klinkt ontzettend puberaal.

    Ik zou een ultimatum stellen. Hier heb jij niks aan , maar je kindjes ook niet. Wie is die man die zondags het vlees snijd? (wat jij betaald en gekookt hebt ;) )

    Zorg dat je steun krijgt van familie en vrienden, en stel hem voor de keuze. Hij gaat nu heel snel volwassen worden en zijn verantwoordelijkheid nemen, of hij gaat maar bij een van zijn vrienden de rest van zijn leven 'hangen' en zijn broodje eten.

    Lieverd, dit verdien je niet. Dit is geen vent. Dit is een kind.

    Sorry maar ik zie nu een slechte versie van new kids voor me of zoiets. Dat zulke types bestaan.
     
  13. Drieka

    Drieka Niet meer actief

    Dan is het echt een zakkenwasser Lovemykidss!

    Hij doet niks met zijn dochter maar als jij weg zou gaan bij hem dan wil hij dat wel ineens, belachelijk!

    Toch is dat geen reden om bij hem te blijven in mijn ogen, hij misbruikt je op die manier gewoon en door zo te dreigen denkt hij dat jij niet weg gaat maar sorry een man die zich zo gedraagt heeft niet het recht zich een vader te noemen.

    In principe ben je al een alleenstaande moeder met een lastig aanhangsel in huis erbij waar je geen bal aan hebt.

    Heeft hij jullie dochter erkent? Zo niet dan hoef je je ook niet druk om hem te maken, zo wel dan is dat balen.

    Ik zou eerst eens beginnen met jezelf in te schrijven bij een woningbouwvereniging, tenzij het huis waar jullie nu wonen op jouw naam staat, dan kan je hem eruit kegelen.
    Ten tweede zou ik eens bewijs gaan verzamelen dat hij altijd de hort op is en niks voor/ met jullie dochter doet maar al zijn geld verbrast aan onzin.
    Als jullie uit elkaar gaan dan heeft hij natuurlijk wel recht zijn kinderen te zijn maar misschien is dat 2 weekenden per maand want tja, als hij toch niks met ze doet dan hoeft hij ze ook niet vaak te zien, alimentatie komt hij dan wel aan het betalen.

    Laat je niet intimideren door dat dreigen van hem want dat is gewoon pure wanhoop en pesterij.
     
  14. MI87

    MI87 VIP lid

    21 dec 2012
    5.119
    1
    0
    Oh ik lees dat hij zei tegen jou:
    Als je bij me weg gaat gun ik je niks...

    Dat verteld al hoeveel hij van je houd. Hij gunt je niks. Fijne vent...

    Je moet echt de knoop gaan doorhakken nu en maatregelen nemen. Hierboven worden al adviezen gegeven. Doe er wat mee.
     
  15. EsssieS

    EsssieS Actief lid

    1 mei 2014
    403
    0
    16
    Beroepsmilitair
    Alkmaar
    Deze klaploper gaat niet veranderen. Zo snel mogelijk wegwezen met de kindje(s).
     
  16. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Wegwezen. Wat een lamzak dit.
     
  17. MamaChantal

    MamaChantal VIP lid

    14 okt 2010
    16.541
    3.057
    113
    Jeetje, wat een vent zeg..
    ik zou voor jezelf en je kindjes kiezen.
    nu doe je het ook alleen... Dus dat kan je echt wel.
    zoveel veranderd er dan niet, alleen dat jij rust hebt
     
  18. Martine1983

    Martine1983 Fanatiek lid

    4 feb 2014
    1.568
    1
    0
    Drenthe
    Ik vind het vooral heel erg dat hij zo weinig respect voor jou heeft én totaal geen verantwoordelijkheid neemt als vader. Kan me zo voorstellen dat jij in je eentje een zware last hebt te dragen en het erg eenzaam voelt wanneer je vaders ziet die wél aandacht hebben voor hun partner en kind. Ik wil je vooral even heel veel sterkte wensen!
     
  19. TheDoctor

    TheDoctor Niet meer actief

    O jee, wat vind ik dit naar voor jullie. Het is voor jullie beiden tijd om verantwoordelijkheid te nemen. Ik begrijp dat een dergelijke situatie niet van de één op de andere dag ontstaat, maar je bent er wel zelf bij geweest. Tijd om jezelf bij de lurven te grijpen en je verantwoordelijkheid als moeder en vrouw te nemen, want jij en je kinderen verdienen beter! Natuurlijk is het de hoogste tijd dat hij zichzelf bij de lurven grijpt, maar zo te lezen zit dat er niet in, daarom moet jij het doen. Al was het maar voor jullie dochter.

    Zorg dat je voor jezelf duidelijk hebt hoe de situatie is en wat je mogelijkheden zijn. Zijn jullie alleen samenwonend of hebben jullie ook een samenlevingscontract of geregistreerd partnerschap? Zijn de kinderen door je vriend erkend? Op wiens naam staat het huis? Dat soort zaken.

    Ik zeg niet dat je bij hem weg moet gaan, maar je moet wel orde op zaken stellen. Zoek uit hoe het zit en maak een plan. Wacht hier niet te lang mee, want nu ben je nog mobiel en redelijk flexibel.
     
  20. Lara1985

    Lara1985 Bekend lid

    24 feb 2013
    803
    0
    0
    Zuiden van Nederland
    Wat een laml.l zeg. Sorry hoor maar dreigen dat hij jou niets gunt. En zelf niets uitvoeren.... 6 dagen per week met zijn vrienden op pad en buiten de deur eten. Wat kost dat wel niet. Deze klaploper is niet goed voor jou!
    Heeft hij jouw kindjes erkend? Staat het huis op jouw/jullie naam?
    Tijd voor actie meid!
     

Deel Deze Pagina