@ons2ewonder wat een verschrikkelijk nieuws jeetje heel veel sterkte de komende tijd.. @yankee fijn dat alles goed was, toch weer een geruststelling! voor de andere die vandaag nog moeten, succes en natuurlijk veel plezier!! Leuk jurkje Luna! heb jij hem al binnen? staat ie leuk? Hier net kleding binnen gehad van de h&m voor mij en me dochter. Had voor mezelf 2 topjes en korte broek besteld, korte broek is wel leuk, straks even passen! Mijn vriend gaat alleen met de echo's mee inderdaad. bij de controle sta je zo buiten inderdaad en wegen hoeft bij mij ook niet. Neem wel mee dochter altijd mee naar de controle en die vindt het super leuk! ze mag altijd helpen met op het knopje drukken om het hartje te luisteren, super trots natuurlijk!
Mijn man gaat met de echos mee, en de eerste keer de afspraak en dat was het. Ik vind het zelf al nergens over gaan, laat staan dat hij er dan iets aan vind. Mijn oudste is 2 dagen op kamp geweest, die moe ik om 16.00 oppikken en tussendoor zwemt de jongste nog tussen kwart voor 4 en kwart voor 5. Pfff word ff pittig.
Gek genoeg gaat de vader van deze puk nooit mee Heel flauw @Luna, wat voor soort winkel hebben jullie? (ik ben altijd al geobserdeerd geweest met het hebben van een winkel) @Pita, zullen we dat gewoon maar de hormonen noemen? Gelukkig is alles goed met je kleine @Yankee, fijn dat alles goed zit @Nell, druk dagje dus. De spalk is er nu een paar uur vanaf en het voelt eigenlijk wel goed. Ik ga zo eens mijn saxofoon testen of deze het ongeluk overleefd heeft. Ik hoop het wel!
Blegh wat heb ik een rot dag..... ben echt de hele dag al om werkelijk niks aan t janken.... leuk hoor die hormonen
Haha aardbei, ik moet nog even geduld hebben. Mijn moeder wacht met het opsturen tot het pakketje van de H&M ook binnen is, ik kreeg vandaag bericht dat het verzonden is dus zal maandag wel binnenkomen. En dan moet ze het nog opsturen . Maar het is in elk geval op tijd voor onze vakantie in juni Hehe Lovare, ik stuur je wel even een pm
Zo, pijnlijke benen, pijnlijke rug, honger...ik heb wel weer genoeg geshopt. Heb een wit t-shirt bij miss etam gekocht en een bloemenkrans en haarband met enorme veer erop Mijn moeder een enorme bril whahaha. Check wat ik gescoord heb voor mijn babykamer!! Allemaal mintgroen uiteraard. Leuk voor op de vensterbank of zo. We bestellen ook een mintgroene met donker grijze mdf boom met stoffen blaadjes. Daar hang ik dan dit vogelhuisje en nog twee anderen bij. Over twee weken krijg ik van een vriendin haakles dan wil ik graag een ledikant deken, wiegen deken en omslagdoek haken in mintgroen met donker grijs.... weet nog niet wat een leuke mix is. Grote vlakken of gemêleerd. Weet ook niet wat haalbaar is...
Leuk mi! Hier heb ik schoonmama aan t haken gezet! Ik kan t echt niet.. ze is nu bezig met een omslagdoek voor in de wagen. Hoef ik geen jasje te gebruiken. Word grijs met in de rand een baam roze of blauw
Hier ook alles goed! Baby werkte niet echt mee, moest een tijdje op mn zij liggen en tussentijds naar de standaard controle om daarna weer verder te gaan. Zoo opgelucht! Hij is mooi gemiddeld en nog steeds een jongetje haha. Zo bijzonder om alles zo duidelijk te zien. De echo stuur ik strakjes . Fijn @yankee en @proudmama gefeliciteerd!
@Ons2ewonder, verschrikkelijk nieuws zeg! Heel veel sterkte de komende tijd. Ik word nu zelf zenuwachtig bij onze 20 weken echo. Duurt nog 6 dagen voordat we aan de beurt zijn helaas. @Lovare, en heeft je saxofoon het overleeft? @groene jurk, weet niet meer wie hem had gekocht maar vind hem echt heel mooi. Heerlijk pronken met je buik. @Meiden die vandaag een goede echo hebben van harte gefeliciteerd. Nu door naar de eindstreep ☺😜. Hier gaat mijn man ook niet mee naar elke controle van de vk. Hij is alleen bij de eerste twee geweest. Met de 20 weken echo gaat hij dan weer wel mee.
@Marijke, heerlijk die hormonen. Een goede jankfilm opzetten en je hebt het volledige recht om te huilen @Mi, leuke dingetjes een strand en natuurthema is het nu. Succes met haken, maar neem van mij aan dat het haken van een deken veel tijd in beslag neemt. Zeker als je er een maakt van 150x100. De mijne is nog niet af en ik ben begonnen met 10 weken.... Pinterest kan in ieder geval leuke inspiratie geven qua patronen (uiterlijk) en deze zijn meestal gratis. Anders pm je even en kan ik eventueel wel helpen... @Proudmama, eindelijk weer een meisje . Gefeli! @Catlady, gefeli met de goede echo @Mamavsof, ik twijfel nog over de sax. Ik denk dat ik er even naar laat kijken. Er valt nog op te spelen, maar lijkt te ruisen... Ik weet niet of het ter sprake is gekomen, maar wat zijn eigenlijk iedereens grootste hobbies hier? Bij mijzelf op de 1e plaats is het muziek maken, daarnaast knutselen (naaien, haken, tekenen, etc).
Oja! Mijn man gaat mee naar elke afspraak! Hij vind het leuk om het hartje te horen en zien dat het met mij ook allemaal goed is haha Hierbij de foto!
Super van de goede echo's!! Hier als grote hobby mijn paard en heb 2 jaar met de hond getraind op de club maar daar nu mee gestopt.
Gefeliciteerd proudmama, eindelijk weer een meisje! Iedereen ook gefeliciteerd met de goede echo's! MI; leuke spulletjes ik houuuuu van mintgroen Ook leuk idee van die boom Hobby's: wandelen met het hondje, leuke dingen doen met vriendinnen en sporten, ow en series hou ik ook van! Haken is leuk maar neemt veel tijd in beslag! Toen ik net wist dat ik zwanger was ben ik aan een groene deken begonnen. Ik denk dat ik hier nog een roze randje aan maak! Ik heb komende maand twee bruiloften. Een mooie jurk gezien, maar vind hem wat duur. Nu ik deze gezien heb vind ik alle andere jurken minder mooi... Wat vinden jullie ervan; Bekijk bijlage 458354
Fijn dat er weer goede echo's zijn! En proudmama een meisje, welkom in de club! Lycos, wat een super mooie jurk!! Ik zou niet verder zoeken! Ik heb helaas geen bruiloft dit jaar...
Mooi Lycos!!! Doen!!! Lovare, ik begin met de ledikant deken voor het mintgroene kamertje. De wiegendeken en omslagdoek hangt af van hoe leuk ik het vind en tijd die ik heb in principe heb ik al dekentjes voor de wieg.