Lieve eiceldonor gezocht!

Discussion in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' started by Miss76, Mar 28, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elize84

    Elize84 Bekend lid

    Dec 2, 2008
    861
    0
    0
    Drachten
    Ik heb even speciaal je topic opgezocht aangezien ik hier nog maar heel weinig kom. Geweldig om te lezen dat jullie met drie potentiële donors in gesprek zijn.
    Als ik het 1 iemand gun om moeder te worden, dan is het jou wel 😊!
     
  2. Miss76

    Miss76 Bekend lid

    Jan 24, 2012
    797
    2
    16
    NULL
    Amsterdam
    Dank voor jullie lieve berichten, meiden! Wij gaan vrijdag 2 weken op vakantie en zullen daar proberen een beslissing te nemen: gaan we deze weg daadwerkelijk bewandelen, is de eerste knoop die doorgehakt moet worden en zo ja, met wie? Ik laat het jullie te zijner tijd weten!

    Zara: de donoren zijn 31, 34 en bijna 36. Allemaal nog jong genoeg dus! :)

    Liefs,

    Miss
     
  3. Micchan

    Micchan VIP lid

    Jan 24, 2012
    22,458
    2,258
    113
    Female
    Wenen
    Wat spannend. Heel veel plezier met de vakantie gewenst alvast. :)
     
  4. Fijne vakantie lieverd! Dat jullie maar tot een mooie beslissing mogen komen, waar jullie beide achterstaan en die jullie ontzettend veel geluk gaat brengen! ♥
     
  5. wishtobe

    wishtobe Niet meer actief

    Geniet de vakantie.
    En sterkte met het nemen van de beslissing(en)!
     
  6. Klaproos

    Klaproos Niet meer actief

    Fijne vakantie miss! En dat jullie maar een beslissing mogen maken. Hoop dat jullie er samen uitkomen.
     
  7. maartje84

    maartje84 VIP lid

    Oct 8, 2008
    12,810
    4,446
    113
    Punnikexpert
    Import ergens
    Spannend Miss!! Geniet samen van jullie vakantie en ik hoop dat jullie er samen uit komen. Mijn aanbod staat nog steeds, mocht jouw man eens met een mannelijk lotgenoot van gedachten willen wisselen dan kunnen we hem in contact brengen met Maartman ;)

    Xxx
     
  8. Beheer

    Beheer Administrator
    Staff Member

    Feb 11, 2005
    16,278
    2,978
    113
    Op verzoek van TS heropend.

    Met vriendelijke groet,
    Beheer Zwangerschapspagina.nl
     
  9. Miss76

    Miss76 Bekend lid

    Jan 24, 2012
    797
    2
    16
    NULL
    Amsterdam
    Lieve dames,

    Het topic is op mijn verzoek heropend omdat ik nieuws heb! We hebben vandaag ons intakegesprek gehad om het eiceldonatietraject op te starten met een hele lieve donor, die wij gevonden hebben dankzij dit topic!! :)

    We hebben een time out genomen van een half jaar omdat we zo moegestreden waren dat we niet helder meer konden nadenken. Een beslissing nemen lukte op dat moment niet. Maar in de tussentijd zijn we getrouwd (het was tijd voor mooie herinneringen!) en hebben we onszelf weer op kunnen laden. En we kunnen niet wachten om te beginnen! Over 2 weken de vervolgafspraken voor de donor en voor ons en dan hopelijk begin maart of anders begin april de behandeling. Ik zal jullie hier laten weten hoe het gaat. Ben nooit vergeten hoeveel lieve reacties ik hier kreeg toen ik mijn oproep plaatste, nogmaals enorm bedankt daarvoor!

    Liefs, Miss
     
  10. ShampooL

    ShampooL Niet meer actief

    Wauw, geweldig! Ontzettend veel geluk toegewenst!
     
  11. twinkle star

    twinkle star Niet meer actief

    WoW bijzonder heel veel succes en geluk gewenst!
     
  12. Wowkaat

    Wowkaat Actief lid

    Apr 26, 2011
    375
    0
    16
    Wat spannend en bijzonder dat jullie het traject gaan starten! Heel veel succes!
     
  13. Zonnetje80

    Zonnetje80 Bekend lid

    Apr 28, 2014
    630
    1
    16
    Belgie
    Ahhhh wat bijzonder, ook super dat je ons op de hoogte houdt. Je optoep was destijds heel er puur en oprecht, mooi dat jullie een juiste donor hebben gevonden. Ik wens je heel veel succes en hopelijk groeit er snel een babytje in je buik.
     
  14. Shiva80

    Shiva80 Niet meer actief

    Geweldig!! Heel veel succes!
     
  15. TmvD

    TmvD Bekend lid

    Jan 10, 2013
    795
    1
    18
    NULL
    NULL
    Veel succes
     
  16. Meg

    Meg Bekend lid

    Feb 10, 2013
    781
    85
    28
    Dat meen je! Moest toevallig vandaag nog aan dit topic denken.
    Wat een geweldig nieuws! Heel veel succes en geluk gewenst :)
     
  17. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    Succes.
     
  18. gitta

    gitta Fanatiek lid

    Oct 22, 2013
    2,625
    427
    83
    Lang leve het internet! Ik zag dat het eerste bericht alweer bijna een jaar geleden is, wat vliegt de tijd. Enorm veel succes gewenst met jullie kanjer van een donor. Ik hoop echt dat je dit topic over een jaar weer laat openen met babynieuws!
     
  19. Hanna83

    Hanna83 Actief lid

    Dec 1, 2014
    314
    96
    28
    Net je topic gelezen, en wou je toch even heeeel veel succes wensen! Het is jullie zo gegund om na al die jaren hopelijk toch nog dat wondertje te mogen ontvangen! Ik ga voor jullie duimen.

    En ten aanzien van de eiceldonoren: wow, diep respect voor jullie. Om zoiets voor een ander te doen getuigt in mijn ogen van een heel goed hart vol liefde.
     
  20. wodjeka

    wodjeka Bekend lid

    Feb 25, 2013
    860
    60
    28
    Hellevoetsluis
    Wat ontzettend gaaf dat het gelukt is een donor te vinden!! Ik wens jullie veel succes en hoop dat jullie snel een kleintje mogen verwachten.
    En tegen de donor wil ik zeggen; je bent een topper! Wat een prachtig gebaar om iemand zoiets moois te willen schenken. Groot respect!
     

Share This Page