Oei. De stof die wij hebben is volgens mij iets meer grof maar toch wel tegen een nageltje bestand. Alleen toen ze eenmaal doorhadden dat de zijkant zo lekker krabbelt hebben ze er een groot feest van gemaakt.. De volgende bank die hier komt, zal niet van stof zijn
Zo'n bekleding hadden wij ook op het oog mochten we een nieuwe bank aanschaffen. Maar gezien wij destijds 2 honden en nu nog maar 1 hond hebben leek het ons geen goed plan. Ze mochten soms op een dekentje op de bank,maar er kunnen altijd haakjes aan de nagels zitten dus het leek me niet zo geweldig.....
Wij hebben ook zo'n soort stof op onze bank. Inmiddels al 6 jaar en om heel eerlijk te zijn hebben wij amper haken. Ook wij hebben 2 katten die daarvoor gewend waren om op de bank te mogen, maar toen wij deze grote hoekbank kochten hebben wij ze dat direct af geleerd. Dus geen katten meer op de bank! Alleen als wij ze er op tillen of roepen. Ze liggen er gewoon nooit meer op, ook niet als wij niet thuis zijn.
Zonde zeg! Ik zou zeker bellen of langsgaan en een klacht indienen, maar zolang je geen bewijs hebt dat de verkoper de bank als 'kattenproof' verkocht heeft maak je weinig kans ben ik bang. Ik zou de katten inderdaad héél snel leren dat ze niet meer op de bank mogen komen, een paar dagen en ze weten het wel.
En inderdaad, afleren die handel. Onze hond mag ook echt niet op de bank. Dat is onze plek en niet die van een huisdier. Ik vind het zelf ook goor als je ergens geweest bent en onder de haren zit.. Maar dat terzijde haha Enige tip dus: afleren.
Nagels van de kat waren geknipt. Dus daar moet het niet aan liggen. Zijn net bij de meubelzaak geweest en hij gaf direct toe dat hij deze stof had aangeraden omdat die zo stevig moest zijn, Ivm katten. Lieten de foto's zien en hij en zijn collega schrokken hiervan en hadden dit niet verwacht. Ze bellen ons morgen als het goed is terug en komen dan thuis langs om de bank te bekijken en om dan te kijken wat ze voor ons kunnen doen. Ze hadden het al over terug sturen naar de fabrikant maar ze komen eerst bij ons kijken in ieder geval. Daar ben ik blij om. Heb nu voor 90 euro 2 grand foulards gekocht en katten mogen voorlopig niet meer in de kamer als wij weg zijn. Plantenspuit staat op tafel als ze bij de bank komen. Hebben ook aangegeven dat dit niet ons vooruitzicht was met een nieuwe bank en dat begrepen ze volkomen. Hopelijk kunnen ze wat voor ons betekenen. To be continued.
Volgens mij maakt het geen pukkel uit wat voor stof je hebt. Ze slopen alles. daarom ben ik wel blij dat ik geen katten heb. Zou er panisch van worden en die kat een flinke slinger geven als ik het zou zien.
Schaf een wondernaald aan! Dat is een naald zonder oogje, maar met een ruw uiteinde. Daar plak je de draad aan vast en de steekt zo de naald door de stof heen. En zo haal je de haaltjes naar binnen. Ideaal
Even een update: we zijn net gebeld dat we kosteloos een nieuwe bank mogen uitzoeken. we nemen dezelfde bank met een veeeeeel fijnere stof. Ben zo blij! Top oplossing
Goede oplossing! Ik zou even de naam van de winkel noemen, goede reclame . Verdienen ze wel na deze oplossing!
Wat een top service! Maar eerlijk.. Ik had niet voor stof gekozen, je krijgt het zelfde probleem weer. Tenzij je kat inmiddels niet meer op/aan de bank komt natuurlijk 😉 m'n ouders hebben een bank met een hele fijne stof, de haken springen er aan alle kanten uit door de katten, wat een ellende!
Wij hebben aļ 8 jaar een stoffen bank en 2 katten... ziet er nog als nieuw uit en ze zitten/liggen er veel op.
Nee ze zitten er niet meer aan. Zodra ze de neiging hebben en ze Uen de plantenspuit zijn ze meteen vertrokken. Deze bank is verder ook niet leverbaar met leer ofzo dus moet wel stof, maar we nemen een soort satijnenstof die heeft me schoonzus ook en die katten krabben er wel is aan maar bank lijkt nog nieuw. Dus moet goed komen
Wat een goede service! Top! Hier 3 katten (nu dan sinds een paar dagen 2 ) en een bank van Ikea. grof katoen, als is de stof wel glad en geen halen. Terwijl 1 van de katten de leuning af en toe als krabpaal gebruikt zit daar welgeteld 3 heel kleine haaltjes.