Hi Wij hebben een mutsy transit. En deze hebben we onlangs omgebouwd naar de wandelwagen. Alleen , misschien ligt het aan mij, hij zit er echt niet goed in. Glijdt steeds weg. Als ik hem hoger zet glijdt hij ook naar beneden. Ik heb al geprobeerd : De originele voetenzak erin te plaatsen, Koeka zak erin, Zonder zak erin. Is er niet een anti slip matje? Onze zoon zit er echt niet fijn in. Hele tijd te woelen enz. Het is omdat het tuigje vast zit anders was hij er allang uit gevallen.. Heeft iemand nog tips?
Wat gek?? Met zijn leeftijd zou dat prima moeten kunnen...heb je hem helemaal recht op staan of een beetje schuin?
Ik heb hetzelfde met de joolz. Mijn dochter is bijna 1jaar. Kan al enkele maanden zelfstandig zitten. Wandelen is ook echt niet leuk, vaak eindigt ze op de arm.
Ik heb hetzelfde probleem met mijn dochter van 10 maanden(andere wandelwagen hoor). Eigenlijk is ze nog net wat te klein lijkt het wel. Wat wij doen is 1 of 2 spuugdoeken, hydrofielluiers oid ertussen klemmen. Het gedeelte waar ze wegglijd naar onderen zeg maar. Zo blijft ze wel goed zitten. Kan het niet zo makkelijk uitleggen, maar werkt wel bij ons. Succes!
Wij hadden dat met de Mutsy Evo en hebben de Koeka inleg erin gedaan helpt goed! Heb vaker gelezen dat mensen met een Mutsy dit probleem ervaren.
Ja hij kan zelfstandig zitten dus daar ligt het niet aan. En we zetten de kinderwagen op de meest rechtopstaande kant. Liggen vind ie niet zo leuk meer haha. Zat al te kijken voor een zitverkleiner? Kan ze alleen niet zo snel vinden op Internet. Wel vervelend. Zou ik dan toch moeten kijken voor een andere wandelwagen?
Je hebt losse inlegmatjes/zitmatjes van badstof. De bekleding van de wagen is vaak glad, een matje is ruwer. Wij hadden een inleg matje wat in elke buggy paste. Ook handig omdat je het in de wasmachine kunt doen en zo je wagen schoon en netjes houdt qua zweet en morsen met eten. Buggy Inleg | Buggies | Baby-Dump
Hier vind meneer het gewoonweg leuk om zich onderuit te zakken, maar bij de wandelwagen hebben wij heel erg fijn een soort van 'stuurtje' zitten, we hebben de Maxi Cosi Mura. Kan je niet iets maken tussen zijn beentjes wat tegenhoud? Een klein kussentje of iets in die richting? Liefs,
Yep, hier exact hetzelfde! Onderuitzakken en dan zijn beentjes over het stuurtje gooien. Heel charmant! Wat nog wel wil helpen is het "tuigje" wat strakker trekken, dus net als in de auto strak in de gordel.
Ik herken het wel, maar dan van onze buggy. Bij onze bugaboo hebben we hier echt totaal geen last van en mijn kindje is echt niet heel groot. Balen zeg!
Wij hadden dezelfde wagen en hetzelfde probleem. Het is best een gladde stof en niet zo'n diepe zit, dus onze zoon gleed makkelijk naar onder.We hebben uiteindelijk een andere buggy gekocht. Zat mijn zoon iets beter in, maar hij bleef toch steeds naar onder zakken. Hij is nou eenmaal een 'glijer' haha. Nu hij een stuk ouder is, kan hij ook goed duidelijk maken dat hij in de buggy zitten heel stom vind. Zijn gezicht staat ook meestal op onweer als hij erin zit. Hij probeert gewoon de hele tijd om eruit te komen en zakt expres naar onder. Dus sorry geen oplossing, maar wel herkenning.
Ja hij heeft idd niet zo'n diepe zit. Eigenlijk helemaal niet ; ) gister de originele voetenzak erin gedaan, en deze kun je vastmaken doormiddel van drukknopjes aan de kinderwagen. Dat ging gelukkig nu wel beter. Zowiezo hebben we nooit schik gehad met deze kinderwagen helaas. Ga toch langzamerhand kijken voor een andere buggy. Nuna pepp of quinny zapp ... Bedankt iedereen voor jullie behulpzaamheid !
Onze zoon van bijna een jaar zakt ook onderuit in de wandelwagen. Wij hebben een quinny. Hopelijk kun je een betere wagen vinden. Ik ga eens wat van de tips hier uitproberen.