Speel ook met de gedachte om even het forum te verlaten. Het zien van andere meiden met positieve testen enzo is niet echt hoopgevend maar eerder frustrerend voor mij. Ben er nog niet helemaal uit.
Heb ik ook een tijdje gehad Kat. Even van t forum af. Enkel als m'n gevoel t aan kon. Zo voor NoD vind ik t slopend voor mezelf, maar aan de andere kant maakt het mij nieuwsgierig hoe de anderen het doen. Ik heb dit topic gestart, maar ben er de eerste weken nauwelijks geweest: druk en ik wil de druk niet leggen op wel of niet zwanger worden/zijn. We zien het wel.
Oh dat kan ik ook. ... had het deze week omdat er iets met ging zoals ik graag wilde, was echt super klein iets, iets heel erg onbenulligs... maar een tranen!!
Mariposa, Lieflief en Coekie: gefeliciteerd!!! Prachtige testen! En Mariposa, ik zou het morgen nog eens proberen! HCG verdubbeld zich meestal binnen 48 uur! En misschien ligt het aan mij of aan de foto, maar ik vind de test van vandaag er iets donkerder uitzien. Ik duim voor je! @ Rianne: wat naar dat je test vanmorgen nagenoeg wit was! Best verwarrend allemaal lijkt mij. Ik hoop dat ze alsnog gaan oplopen (als je nog opnieuw gaat testen)! En ik zou het inderdaad even voor de zekerheid gezellig maken. Ik duim ook voor jou! @ Dora: dat is zo! Maar jij hebt er wel meer dan ik gehad. Ik had er 2 achter elkaar, daarna nog een na 10 minuten en een uur later nog 2 lichte steekjes. Ook ik heb deze steken nooit eerder gevoeld en dus kreeg ik weer stiekeme hoop. Ik heb wel een plopje gehad in de 3e ronde en toen kreeg ik ook stiekeme hoop... helaas werd ik ongesteld! Nu voel ik me weer rot. Na gisteravond had ik wat meer hoop gekregen en nu heb ik ineens sinds een uur lichte menstruatiekrampen! Zit pas op dag 25 van mijn cyclus, maar toch! Ik denk dat ik wel richting het einde ga van mijn cyclus... Ik duim in ieder geval voor je! @ Lace: is je menstruatie nog niet doorgezet? En ben je ondertussen nog wel wat verloren, of niet meer? Ik hoop dat de bloeding door een innesteling kwam. @ Clara: hier hetzelfde gevoel, echt balen! Vooral omdat ik gisteravond wat meer hoop had gekregen. Ik duim voor ons allebei! Een vriendin van mij dacht trouwens ook dat ze ongesteld zou worden omdat ze al dagen last had van menstruatiekrampen... en toch is ze nu 14 weken zwanger! Wie weet... @ Laura: ik duim voor je dat het alsnog raak is deze ronde! @ Besjes, Juul77 & Kat89: balen! Ik hoop dat jullie te vroeg waren met testen!
Ik baal momenteel ontzettend. Ik heb sinds vanavond lichte menstruatiekrampen. Zit nu op dag 25 van mijn cyclus. Meestal duurt mijn cyclus 32 - 34 dagen, maar nu is ie wat korter, denk ik... was er nog iemand die ook last van menstruatiekrampen had en achteraf toch zwanger bleek?
Ja luminis, ik. Zowel bij mn eerste zwangershap, als nu. Was (en ben nu weer) steeds bang dat het toch mis zou gaan en rende zowat bij elk krampje naar de wc om te checken of er bloed kwam. En ik heb toch echt een gezonde dochter op de wereld gezet dus houd moed!!
Net nog een zwangerschapstest gedaan en weer een klein streepje. Alweer iets duidelijker dan gisteren. Misschien ben.ik toch een avondtester haha op de foto lijkt hij wat grijs maar hij is in werkelijkheid wel lichtroze. Vanavond maken we het voor de zekerheid maar even gezellig kan nooit kwaad hè hihi Nu zondag maar weer een testje wagen...
@LiefLief: Zie hem toch ook wat duidelijker hoor! En de digitale test zegt zelfs nog meer @Suus: Ben er ook teveel mee bezig hoor, begrijpelijk als je iets héél graag wil! @Rianne: Vreemd meid... Inderdaad voor de zekerheid toch het nog maar eens gezellig maken, alle kansen benutten en wie weet! Zou wel vreemd zijn dat je ineens 8 dagen later pas je eisprong hebt, maar bon, afwachten dus! @Besjes: Wat zonde meid, maar 4 dagen voor nod, dan kan het nog altijd hé... @Coekie: Wat blijf je mooie testen hebben met middagurine! Waauw! @Kel: Hopelijk snel meer duidelijkheid en een mooie positieve test! Ik heb altijd bruinverlies voor mijn menstruatie, dus ik zou niet kunnen zeggen hoe het komt. Laten we hopen op het beste! @Kat: Je bent er weer vroeg bij meid! Hopelijk test je één van de komende dagen wél positief! @Lindaatje: Dikke knuffel meid! Hoe komt het dat je zo emotioneel bent? Door een bepaalde reden of zomaar? Want dan zou het nog goed nieuws kunnen worden! @Luminis: Er zijn wel veel dames die denken ongesteld te worden en dan ineens zwanger blijken... De moed nog niet opgeven hoor! Alle dames die op rood zijn gegaan, zonde meiden, hopelijk volgende ronde positief nieuws! Hier vandaag weer niks bijzonders gevoeld... Had wel een superdrukke dag op het werk, dus heb mijn gedachten er niet helemaal bij gehad. Dadelijk nog een heerlijk warm badje en lekker relaxen op de zetel, het is weekend! Zijn er dames die morgen gaan testen (voor de 1ste keer dan)? Ik probeer nog te wachten tot de 4de, lijkt nog een eeuwigheid
Oh Rianne! Ik zie het ook! Hoeveel dpo zit je nu weer juist? Spannend hoor! Maar 2 keer vals negatief zijn zou wel straf zijn hé... Ik geloof dat je een beetje mag gaan hopen!
Ik moet zeggen qua afscheiding, enorm veel! Vanmorgen, raar tijdstip... dacht ik dat ik ongesteld was geworden.......veel te vroeg!!! Ik gelijk naar de wc, alleen flink afscheiding....ben benieuwd naar morgenochtend!
Voor mij is het ook vaak confronterend...en ik ben dan nog niet zolang bezig als jou... Het heeft voor mij 2 kanten, enerzijds veel steun en geluk voor anderen, anderzijds doet het mij ook soms pijn dat veel mensen heel snel zwanger lijken te geraken... Maar het positieve gevoel overweegt bij mij toch zeker. Natuurlijk moet je zelf zien waar jij jezelf het beste bij voelt hé! Dikke knuffel!
dora ik zit nu op 9dpo!!! Zo spannend dit. En ja zou balen zijn als deze ook vals zijn...Ovulatietesten knallen ook nog steeds.... Ff het weekend door testen en gezellig maken met VL en als de ovulatietesten positief blijven en zwangerschapstest niet oploopt volgende week de huisarts maar even bellen..geen idee wat het dan kan zijn.
Ik heb er precies wel een goed gevoel bij... Zou echt te gek zijn, moest je positief testen met zwangerschapstesten, ovutesten en dan niet zwanger blijken... nee, lijkt me al te gek. Als je ongerust bent, inderdaad toch zeker contact opnemen met de huisarts!
Ff het verschil met de test van gisteravond (boven) vanavond (onder) Ik zie wel een verschil maar op de foto beetje lastig te zien misschien
Dat precies had Ik dinsdag ook dacht echt hè nu al ongesteld maar nee dus @dora het zou nog kunnen inderdaad zoals ik al zei bij mijn dochtertje ook laat positieve test dus heb nog een klein beetje hoop @rianne die zie ik wel
Ik denk toch dat ik voorzichtig op roze mag... Kan iemand dat voor mij doen? Ben zelf niet zo handig met dat knip en plakwerk