NOD lijst 9 t/m 15 juni 2015

Discussion in 'NOD forum' started by Julia1979, May 11, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Me28

    Me28 Bekend lid

    Nov 4, 2012
    648
    181
    43
    @Eulalia, wauw, das duidelijk, ga ervoor! Goed om te weten dat de action ovulatietesten goed werken en lekker goedkoop zijn. Ik heb nu Clearblue, maar vind het wel erg prijzig. En digitaal is wel lekker duidelijk, maar ik zie dan ook geen oplopende streepjes.
    Als ik het staafje uit de cassette haal zie ik trouwens wel streepjes, zou dat hetzelfde werken als bij andere ovulatietesten? Gisteren zag ik namelijk amper een streepje en vandaag wel een lichte. Zou mijn ei dan toch bijna komen? Ik heb wel de hele dag al krampjes, volgens mij heb ik dat vaker voor mijn eisprong. Heb nooit eerder ovutesten gebruikt, dus weet het natuurlijk niet zeker. Pfff, ik vind het maar spannend, krijg zelfs al teststress van deze testjes, laat staan straks bij een zwangerschapstest.

    @specialgift en caprice, ik test nu ook 3 dagen, steeds licht streepje en digitaal zegt geen ei. Zouden we dan alledrie gelijk zijn straks? Zou wel grappig zijn! Morgenochtend maar weer proberen.
     
  2. Iset

    Iset Actief lid

    May 27, 2015
    426
    0
    16
    NULL
    NULL
    Hallo Dames, ik ben Iset 34 jaar moeder van een zoon van 3 en 1e ronde voor 2e kindje. 9 juni is mijn NOD, mag ik bij jullie op de lijst?

    Ik zit ook bij de 1 tm/ 8 groep, want ik had een verkeerde berekening gemaakt en tja dan val ik er toch net een dag buiten.;)
     
  3. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Spannend allemaal meiden! Druk bezig allemaal vanavond ;)

    Ik test niet. Wil dat misschien de volgende ronde of die hierna gaan doen. Test je dan meerdere keren op een dag?
     
  4. estheress

    estheress Lid

    May 26, 2015
    17
    0
    0
    Amsterdam
    Ik test ook (nog) niet. Ik kijk meer naar rekbaarslijm en hoe de baarmoedermond voelt. Dit was woensdagavond duidelijk rekbaar en mond open. Gisteren nacht (wo-do) ei denk ik want ik heb er niks van gemerkt. Sinds gisteren ook weer droger, baarmoedermond is nog wel wat open. Heb ik ei gemist? Was er geen ei? Kan dat? Heb je dan toch slijm en de bmm open? Of komt ie nog en zijn de symptomen anders dan "verwacht" wie heeft er ervaring met deze manier? Ik trek het denk ik ook niet met dat testen!! Ik neem mezelf steeds voor er niet téveel meebezig te zijn......maar dat lukt me dus helemaal niet!
     
  5. Eulalia

    Eulalia Fanatiek lid

    Oct 17, 2012
    1,058
    949
    113
    ook die clearblue ovu testjes hebben gewoon streepjes, die zijn dus zeker bruikbaar! me28!
    @boommm, je kan eerst eens een ronde 1x per dag testen rond je ei, wanneer je moet beginnen met testen kan je ergens berekenen geloof ik. veel vrouwen vinden gewoon hun piek met 1x p.d. ik niet, heb een korte piek en snelle ovu erna.
    nu op dit moment voel ik mn ei of enorm groeien zodat ie op ontploffen staat, en vanmorgen had ik dus die knal test. gelukkig vanavond ook nog even geklust. eens zien wat mijn temp morgenochtend doet of er morgen nog geklust gaat worden, denk het niet. vind het ook wel weer even goed geweest zo. moet wel leuk blijven.
    wat ik altijd heb ik ongeveer 3 dagen voor eisprong eenmalig een dikke vette klodder 'rauw eiwit' en verder niks. heel maf.
     
  6. Caprice

    Caprice Bekend lid

    May 13, 2015
    881
    0
    0
    @Me28 sommige vrouwen hebben altijd een licht streepje ik denk dat ik zo'n geval ben. vorige maand was het omowit maar mijn hormonen waren helemaal verward door de MK. ik denk dat ik mijn ei pas verwacht op 4 juni en eigenlijk buiten deze groep ga vallen maar gezien ik het niet zeker ben omdat alles doormekaar geschud is zit ik in twee nod groepen. Eens ik mijn ei heb gevonden kan ik makkelijker weer plannen, maar het zal zeker tussen deze groep en de volgende vallen. En hopelijk zijn we allemaal zwanger want dat wens ik allen van ons toe
     
  7. Dayna

    Dayna Fanatiek lid

    Jun 3, 2013
    1,742
    0
    36
    #187 Dayna, May 29, 2015
    Last edited: May 29, 2015
    Haii dames,

    mag ik met jullie mee kletsen?

    Ik heb een laat ei gehad. Dag 27 een knaller.. vandaag 2 dpo.. Heb niet kunnen tempen. Ik was op vakantie en dochterlief sliep niet zo lekker daar dus vaak eruit geweest. Gelukkig ovulatietesten bij waardoor ik zeker wist dat ik mijn eisprong had.

    Ik ga even een stukje terug lezen :D

    Misschien handig om mijn NOD te melden, haha ;)

    Dayna, 29jaar, 3e ronde, 2e kindje, 11 juni
     
  8. Dayna

    Dayna Fanatiek lid

    Jun 3, 2013
    1,742
    0
    36
    Dit was mijn knaller :D
     
  9. Caprice

    Caprice Bekend lid

    May 13, 2015
    881
    0
    0
    ♥ NOD lijst 9 t/m 15 juni 2015 ♥

    09.
    Sanne1987, 27 jaar, 3e ronde, 1e kindje
    Saartje5, 33 jaar, 6e ronde (3de na MK), 2e kindje
    Mamasugar, 31 jaar, 1e ronde, 4e kindje
    Pebbles78, 36 jaar, 1e ronde, 4e kindje
    Iset, 34 jaar, 1e ronde, 2e kindje

    10.
    Dragonberry, 29 jaar, 2e ronde, 2e kindje
    Rae, 31 jaar, 3e ronde, 4de kindje
    Chupa, 33 jaar, 2e ronde, 3e kindje (jarig!!)
    Boommm, 25 jaar, 2de ronde, 3de kindje
    Roosje35, 35 jaar, 7de ronde na MK, 1e kindje

    11.
    Julia1979, 35 jaar, 4e ronde (na MA 14wk), 4e kindje *
    Elisek, 22 jaar, 3e ronde, 1e kindje
    Mirjam2112, 30 jaar, 2e ronde, 4e kindje
    Esteresse, 33 jaar, 2e ronde, 1e kindje
    Eulalia, 25 jaar 1e ronde 2e kindje
    Dayna, 29jaar, 3e ronde, 2e kindje

    12.
    Piepoe, 33 jaar, 2e ronde, 2e kindje
    littlemunchkin, 27 jaar, 2e ronde, 1e kindje
    Koali, 27 jaar, 1e ronde, 2e kindje
    bubbelbad, 28 jaar, 2e ronde, 1e kindje

    13.
    Logan, 23 jaar, 34e ronde, 13e ronde na laatste mk, 1e kindje *
    Potato, 33 jaar, 5e ronde, 1e kindje
    Monique, 26 jaar, 1e ronde (na miskraam), 1e kindje
    Jeecee, 32 jaar, 4de ronde, 1e kindje
    SpecialGift, 26 jaar, 3e ronde, 2e kindje

    14.
    Lizy, 28 jaar, ronde 12, 2e kindje
    Me28, 30 jaar, 2e ronde, 2e kindje

    15.
    Woezeltje1-1e ronde- 3e kindje
    Lilliesleaf, 3e ronde na MA, 1e kindje
    Anan, 34 jaar, 1e ronde, 2e kindje

    Datumloos:
    Denise112, 25 jaar, ronde 4, 1e kindje
    Lei, 24 jaar, 2e ronde, 1e kindje
    Laylola, 31 jaar, ronde 10(mk ronde 9), 2e kindje
    Caprice, 34 jaar, 1 ste ronde 1 na MK, 1 ste kindje
    Mamavansam2010, 32 jaar, 3e ronde, 3e kindje (1e kindje overleden)


    Totaal: (35)

    ♡Zwanger (0)♡, Ongesteld (0), MMM* (2), Negatieve Test (0), Twijfel-/Tuurtest (0).

    De lijst NIET kopiëren!! Geef je gegevens door of vul zelf aan. QUOTE en haal de haakjes weg, vergeet de aantallen niet
     
  10. Caprice

    Caprice Bekend lid

    May 13, 2015
    881
    0
    0
    #190 Caprice, May 29, 2015
    Last edited: May 29, 2015
    Welkom Iset en Dayna!!

    @Dayna wauw super knaller
     
  11. Lizy

    Lizy Actief lid

    Jun 12, 2011
    136
    13
    18
    NULL
    NULL
    Ik zie al mooie testjes voorbij komen!

    Super...! Hopelijk over 14 dgn weer!

    Ik test met clearblue dubbele hormoon indicator.
    Vanmorgen een knipperende smiley en vanavond een constante smiley!
    Zijn er meiden die hier ervaring mee hebben of dit betrouwbaar is?

    Wij hebben het iig gezellig gemaakt en ik ben benieuwd hoe mijn temperatuur morgenvroeg is.

    Welterusten allemaal!
     
  12. Iset

    Iset Actief lid

    May 27, 2015
    426
    0
    16
    NULL
    NULL
    Dankjewel Caprice!:)

    Hier enorme hoofdpijn, maar ik heb dat elke dag. Toch voelt dit intenser. Zie een licht ader streepje naar tepel, maar misschien zijn dit ook wel mind tricks, omdat je het graag wilt.;) verder gerommel in mijn buik en nu net voor het eerst gevoelige borsten, maar dan wel helemaal bovenin. Beetje drukkend en vervelend gevoel, ik vergelijk het gevoel nu met stuwing, maar ook weer niet. Lekker duidelijk dus.;)

    Nog 8 dagen en dan mag ik testen.:) succes iedereen, hopelijk een roze lijst.:)
     
  13. Dayna

    Dayna Fanatiek lid

    Jun 3, 2013
    1,742
    0
    36
    Dankje Caprice :D

    Iset, wat spannend. Dat word aftellen ;)
     
  14. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Het wachtbankje duurt altijd zo lang :) volgens mij is m'n ei wel eerder geweest, dus dan zou ik nu nog 8 dagen moeten wachten.. Spannend!
     
  15. Iset

    Iset Actief lid

    May 27, 2015
    426
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Dayna ja zeker weten aftellen, kan niet wachten.;) Moet zeggen dat sinds ik het op het forum zit, 10 keer meer drang heb om eerder te testen.😉 Jij ook succes meid!:)
     
  16. Iset

    Iset Actief lid

    May 27, 2015
    426
    0
    16
    NULL
    NULL
    Vreselijk dat wachten he?!;)
     
  17. Koali

    Koali Fanatiek lid

    Oct 1, 2012
    1,845
    0
    36
    NULL
    NULL
    Nou, echt wel! ;) Waarom moet het lichaam toch zo onhandig in elkaar zitten soms. Ik wil gewoon gelijk de dag later kunnen testen :D Veel beter voor je gemoedstoestand. Haha. Nu maar lekker veel afleiding zoeken en dan gaan de dagen toch net wat sneller voorbij.
     
  18. Iset

    Iset Actief lid

    May 27, 2015
    426
    0
    16
    NULL
    NULL
    Haha idd, meteen kunnen testen scheelt enorm veel stress.;) succes met afleiding zoeken.;) Ik ga zo naar Amsterdam gietvloeren bekijken, even afleiding dus.;)
     
  19. Paardebloem

    Paardebloem Niet meer actief

    @test28
    hahaha zou wel grappig zijn. Ik denk dag ik vandaag wel een knaller ga krijgen.


    @Boom
    je begint eerst 1x op een dag te testen en als je teststreep een beetje donkerder worrdt dan test je meerdere keren op een dag. Sommige doen ochtend en avond of middag en avond of ochtend, middag en avond.
     
  20. Paardebloem

    Paardebloem Niet meer actief

    1 eicel en miljoenen zaadcellen en toch wilt het vaak niet lukken.

    Oke dan nog de hele afstand naar je baarmoeder.. hoe moeilijk kan dat zijn? Gewoon blijven rollen en rollen tot je niet meer kan hihi.

    Nee het menselijke lichaam zit echt vreemd in elkaar.
     

Share This Page