Uitgerekend december 2015

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door xMeliisz, 28 mrt 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nathalie1988

    Nathalie1988 Actief lid

    24 jan 2013
    204
    0
    0
    Trekkend gevoel: geen last van, maar ben ook al aardig 'uitgelubberd' van de vorige ;). Bij Tess had ik hier wel wat last van. Waar ik nu last van heb (qua buik) is de bandenpijn bij teveel inspanning of onverwachte snelle bewegingen.

    Mamma van j: lullig dat ze het al verteld hadden. Of hadden jullie toestemming gevraagd?

    Lafarine: fijne vakantie! Even lekker genieten :)

    Hier: vanmiddag nog een echo (het houdt niet op gelukkig!), omdat een van de VK moet oefenen. Daar zeggen we geen nee tegen. Nu de 12 weken voorbij. Dus eens kijken of we iets van de nub aflezen qua geslacht. Vorige echo leek echt een meisje, maar blijkbaar voor 12 weken staat bij alle kindjes het in meisjesstand :p
     
  2. mavane

    mavane Bekend lid

    14 feb 2015
    640
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lafarine, fijne vakantie!

    Nathalie, veel plezier bij de echo!

    Ik ben de laatste week sparen voor mvm in gegaan. Over een week op vakantie, ik tel hard af!
     
  3. Scarlett1985

    Scarlett1985 Fanatiek lid

    5 jul 2014
    1.420
    0
    36
    Ik moet nog 4 weken voor mvm. Moet eerlijk toegeven dat ik het wel een beetje zat ben.. Maar goed! Het is voor een goed doel!

    Net een afspraak gemaakt bij een echo bureau voor een geslachtsbepaling echo. 3 juli, ben dan bijna 17 wkn dus moet wel te zien zijn!! weer iets om naar uit te kijken.
     
  4. mamma van J

    mamma van J Actief lid

    17 okt 2012
    113
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee wij hadden uitdrukkelijk gezegd na de echo van 30 mei pas zeggen. Dan zijn we 10-11wk zwanger en zetten we t ook op fb etc. Nu weten mensen t die we amper zien en mensen die we t zelf hadden willen zeggen weten t ook al.

    Leuk vk die echo's maakt hier hebben we daar 2 speciale echoscopisten voor.

    Vanavond zijn de meisjes logeren wij nieuwe bed in elkaar zetten voor de oudste net nog ff een frozen overtrek gehaald. Ben heel benieuwd wat ze zegt morgen.

    Drukke dag ook morgen eerst naar de Rabo Open dag voor hypotheken kijken of ze ook nog wat voor ons kunnen betekenen mbt restschuld bij verkoop en daarna echo!!!
     
  5. Beach

    Beach Lid

    23 apr 2015
    49
    0
    0
    Haha ja herkenbaar!! Ik word soms ook zo moe van dat pissen in een kan! Maar indd, dan maar weer even bedenken waarom ik het doe ;)
    Wel blij als het klaar is ;)
    Tot hoeveel weken moest je ook alweer? Ik ben dat ff helemaal kwijt..

    Mamma van J, veel succes en plezier bij je echo morgen! :)

    Aargh ik kan trouwens niet wachten om te weten wat t wordt (duurt nog zooo lang!) want ik wil los gaan met shoppen!!
     
  6. Tann

    Tann Fanatiek lid

    25 mrt 2015
    1.309
    682
    113
    Wauw vandaag het hartje gehoord met de angelsound.. ik dacht probeer het gewoon was nog erg vroeg maar met een beetje wroeten heb ik hem gehoord!! Zo gaaf! Zo snel ook haha... heel bijzonder!

    Ja die kannen ben ik ook wel zat maar ja.. is tot 16 weken beach..
    Nog een weekje en dan 2 weken op vakantie naar Italië en vrijdag eerst nog even een economische voor we gaan.. spannend!! Ik had voor de fb een privé bericht gestuurd met email.. lijkt me leuk :)
     
  7. kzh

    kzh Fanatiek lid

    30 mei 2011
    3.465
    0
    36
    Gelderland
    @ fb : ik heb iedereen die me een mail heeft gestuurd met email adres een uitnodiging gestuurd voor de groep (spammap misschien?)
    Als dat niet wertk, moet je even pb'en, dan stuur ik je een vriendverzoek :)
     
  8. miss geul

    miss geul Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.587
    0
    0
    Scarlet ik heb ook kraamzorg aan gevraagd enmijn huis ojee het ziet er niet uit.

    Lafarina geniet van je vakantie.

    Nathalie hoeveel echo's heb je al gehad?

    Mavane fijn nog 1 week na denken over het plassen

    Mamavanj benieuwd het nieuwe bed wordt.

    Beach dat shoppen wil ik ook

    Tann ook fijne vakantie

    Hier beroerde dag misselijk maagzuur moe had een huishouddag gepland dat liep door het beroerd zijn toch even anders veel films gekeken met mijn zoon en rustig aan gedaan.
    Oja en plassen in de kan helemaal zat ik moet nog 2 of 3 weken zal nlij zijn als het erop zit.
     
  9. elmokoekie

    4 apr 2012
    67
    0
    0
    Ik heb recht op WW voor de komende 16-17 maanden gelukkig. We redden het daarmee wel en daardoor kan ik ook t/m december nog 2 dagen opvang aanhouden. (je hebt recht op 6 mnd aanhouden opvang of als het jaar eerder dan die 6 mnd eindigt tot einde van dat jaar). Psz kan inderdaad ook, maar ik heb gewerkt voor de organisatie van de psz hier en ben er niet over te spreken. Bovendien kent mijn zoontje de groep van de opvang nu en vind ik dat dus prettiger. Half maart gaat hij naar school dus tot einde december opvang, dan 2,5 mnd thuis en dan naar school. Is even niet anders.

    In de zwangerschap zal het vinden van werk erg moeilijk zijn (is het ook zonder zwanger zijn al), maar desalniettemin blijf ik gewoon zoeken hoor. Het doel is toch om weer aan het werk te gaan ipv afhankelijk te zijn van de WW :(
     
  10. elmokoekie

    4 apr 2012
    67
    0
    0
    kzh ik heb je zojuist ook een pb gestuurd.
    :D
     
  11. Nathalie1988

    Nathalie1988 Actief lid

    24 jan 2013
    204
    0
    0
    @miss geul: ik heb al best veel echo's gehad, nu vier volgens mij. Een om te kijken of ik zwanger was, termijnecho, combinatietest en 1 gisteren omdat er geoefend moest worden. En dan over een paar weekjes weer een (17 juni) als geslachtsecho. Ik hou wel van dat spieken! Ghehe.

    Mama van j: je dochter zal wel helemaal blij zijn lijkt me.. Een nieuw bed en nog eens een superleuk frozen dekbed, dat willen we toch allemaal ;) Nja, iig als je die leeftijd bent :p

    Elmokoekje: blijft hoe dan ook kl*te dat je straks geen werk meer hebt. Iig wel superfijn dat je ww en nog eventje opvang kan blijven doem :)
     
  12. miss geul

    miss geul Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.587
    0
    0
    Vamdaag met viktor wezen winkelen en jaja de eerste dingen voor de baby gekocht.
    Gele eend wilt viktor graag geven aan de baby.
    Bruine hond heb ik gekozen.
     

    Bijgevoegde bestanden:

  13. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Die bruine hond is leuk, (gele eendje ook hoor)


    Duim even mee?? Mijn dinnetje had vanmorgen een bloeding met 13 wkn, ze mag om 16.10 naar de vk
     
  14. Scarlett1985

    Scarlett1985 Fanatiek lid

    5 jul 2014
    1.420
    0
    36
    @fidel.. Oh bah, wat eng! Succes!
     
  15. lafarina

    lafarina Actief lid

    31 okt 2014
    427
    0
    16
    Zuid-Holland
    Mijn duimen draaien fidel!

    Wat leuk dat Viktor al een cadeautje heeft voor de kleine :D
     
  16. miss geul

    miss geul Fanatiek lid

    26 feb 2012
    2.587
    0
    0
    Fidel en hoe ging de echo nog samen zwanger?

    Lafarina hij ligt nu zelf met de knuffel op de bank want de baby moet ook delen hihi
     
  17. fidel2010

    fidel2010 VIP lid

    26 aug 2010
    6.659
    212
    63
    Ja gelukkig, niks aan de hand, ze vermoeden doordat ze t gister gezellig hebben gehad daarvan kwam
     
  18. Elise1990

    Elise1990 Actief lid

    8 mei 2015
    185
    1
    16
    Vrouw
    Verzorgende ig
    Nieuwegein
    19 december uitgerekend , 25 jaar , dit word ons 3e kindje !
     
  19. Scarlett1985

    Scarlett1985 Fanatiek lid

    5 jul 2014
    1.420
    0
    36
    Joehoe! Ik doe vandaag mijn 12 weken dansje! Nog 2,5 week tot volgende afspraak bij de vk. Duurt lang!
     
  20. MissyC

    MissyC Fanatiek lid

    5 dec 2013
    1.098
    8
    38
    Gefeliciteerd Scarlett!

    Ik ben erg wijs met mijn mannetje vandaag. Die is druk met de bovenverdieping bezig. Ik wou hem helpen, maar hij heeft me op de bank gezet met volle wasmanden was om te vouwen haha. Heerlijk kopje thee erbij!

    Ik had al tips op fb gevraagd, maar heeft iemand hier nog tips mbt bandenpijn? Ik heb sinds gisteren een heel erg spierpijnachtig gevoel in mijn buik. Gisteravond met een pittenzak op de bank gezeten. En uiteindelijk met 2 pcm maar op bed gegaan. Het is vandaag minder, maar voel het nog wel. Ik herken het niet van de zwangerschap van mijn dochter. En het maakt me eerlijk gezegd een beetje angstig.
     

Deel Deze Pagina